Amronet.pl

Amronet.pl
5 Star Rating 5.0 z 36 opinii

Wymiana walut online, przelicznik walut, kalkulator walut, aktualne ceny i kursy walut, internetowy kantor wymiany walut, kantor

Wymiana walut online w amronet.pl. Aukcje walut z innymi użytkownikami. Oszczędzaj do 6 procent na wymianach. Sprawdź przelicznik waluty i aktualne ceny!

Strona porusza takie tematy jak aukcje między użytkownikami, ceny i kursy waluty, aktualne notowania, kantor internetowy, przelicznik walut, kalkulator walut, wymiana walut, oraz inne.

 
 

Opinie o Amronet.pl

ocena - ocena 5

Różnych opcji przewalutowania próbowałam- automatycznych przez bramki płatnicze, w bankach, w zwykłych kantorach oraz tych internetowych. Skala porownawcza zatem chyba wyczerpana. Tak sądzę. Najlpeiej w każdym bądź razie wychdzi w Amoronet- najtaniej, a równie szybko i wygodnie jak w przypadku pozostałych wariantów wymiany przez Internet.

ocena - ocena 5

Praktycznie zorganizowany kantor, dzięki temu że wszystkie opcje są zautomatyzowane w Amronet mogę walutę wymienić w każdej chwili, a nie tylko w godzinach pracy biura.

ocena - ocena 5

Przelew z kantoru wysłałam w opcji ekspres i wszystko się zgadza z tym co Amronet deklaruje, na zagranicznym rachunku pieniądze zostały zaksięgowane po niespełna 30 minutach.

ocena - ocena 5

Korzystam z platformy śmiało- najwyższy poziom zabezpieczeń, rzetelna obsługa. Jak ktoś jeszcze nie wymieniał w Amronet, na pewno będzie pozytywnie zaskoczony kursami walut.

ocena - ocena 5

Transakcje są szybkie, a to dla mnie podstawa. Polecam każdemu, z Amornet korzystam już długo, nigdy nie zawiedli- ani moich oczekiwań względem kursów walut ani mojego zaufania.

ocena - ocena 5

Opłaca się tutaj wymieniać walutę, strona na tyle łatwa w obsłudze, że spokojnie polecam też amronet nowicjuszom. Prowizja jest dużo niższa niż przeciętny spread, kursy super.

ocena - ocena 5

Bezpieczna strona, dobre kursy, a transakcje przebiegają bardzo sprawnie. Dodatkowy plus, to bardzo sprawna infolinia. Kantor godny polecenia.

ocena - ocena 5

Choćbym na siłę szukał, żadnej wady przewalutowań za pośrednictwem Amronet nie znajdę.Udowodniło mi to ponad 10 tegorocznych transakcji. Bardzo korzystnych i sprawnie sfinalizowanych.

ocena - ocena 5

Wymieniałam tam pierwszy raz, ale wszystko jak najbardziej na plus i ceny i szybkość transakcji, a nawet obsługa na infolinii. Na pewno jeszcze skorzystam.

ocena - ocena 5

Nie ma problemów z przewalutowaniem wysokich kwot, kantor przyznaje obniżki, wszystko szybko i uczciwie. Podoba mi się również mobilna wersja Amronetu, testowałem na iPhonie.

ocena - ocena 5

Zarówno wymiany społecznościowe jak i te po kursie dostępnym są cenowo atrakcyjne. Amronet nie opóźnia też przelewów, ilekroć wypłacałem, nawet na zagraniczne konto, pieniądze były zaksięgowane zgodnie z deklaracją kantoru.

ocena - ocena 5

Na pierwszy tydzień współpracy otrzymałem wysoki rabat, te czas pozwolił mi się zapoznać z kantorem Amronet i naprawdę szczerze polecam, potrzymałem współpracę, wszystkie wymiany przebiegają szybko, na dobrych warunkach.

ocena - ocena 5

Wymiana waluty łatwa i nie kosztuje tyle co w zwykłym kantorze- sporo mniej. Dużo też dowiedzialam się o rynku walut z newsletterów otrzymywanych od Amronet. Chętnie je czytam przy porannej herbacie:)

ocena - ocena 5

Choć nie jestem fanem społecznościowych transakcji, z Amronetu korzystam chętnie- dzięki możliwości przewalutowania po kursie dostępnym. Widać że kantor liczy się z potrzebami każdego klienta, w tym z prorytetem szybkości wymiany waluty.

ocena - ocena 5

Nie musiałem się uczyć korzystać z serwisu, kantor jest w obsłudze tak intuicyjny, że od pierwszej wymiany poruszałem się po wszystkich funkcjach dość swobodnie. Kupuję walutę w amronet ponad rok jak nie lepiej, stale jestem zadowolony.

ocena - ocena 5

Wymiana szybka i po dobrym kursie, 100% uczciwości, Amronet na tak samo atrakcyjnych warunkach realizuje i małe i duże transakcje.

ocena - ocena 5

Pracownicy z biura obsługi dostępni i pomocni. Kursy dostępne przy szybkich transakcjach szczerze zadowalają.

ocena - ocena 5

Usługa przewalutowania została sfinalizowana w kilka minut z deklarowaną zniżką 90%. Sądzę że współpraca z Amronet dobrze rokuje i na pewno kolejny raz skorzystam.

ocena - ocena 5

Użyteczność platformy zasługuje na pochwałę:) Bardzo sprawnie działa, na wersji mobilnej również, kursy atrakcyjne, trudno gdziekolwiek indziej o tak dobrą wycenę jak w Amronet.

ocena - ocena 5

Szybkie transfery z kantoru są bardzo pomocne, jak widać nowoczesny kantor to nie tylko same przewalutowania. Te zaś z Amornet realizuję zawsze w znakomitej cenie. Polecam.

ocena - ocena 5

Usluga przewalutowania bardzo korzystna, z cashback po prostu mega, tak tanio nie kupilem waluty jeszcze nigddzie poza Amronet!

ocena - ocena 5

Jest to praktyczne miejsce do wymiany waluty w każdej chwili, w sam raz dla firmy ponieważ Amronet wystawia faktury i realizuje ekspresowy transfer EUR za granicę.

ocena - ocena 5

Obsługa przewalutowań jest sprawna, powiadomienia na mail dochodzą niezwłocznie, nie ma usterek technicznych. Zadowolony jestem też z atrakcyjnych kursów walut, współpraca z Amronet to dużo niższe koszty przewalutowań i pewność transakcji.

ocena - ocena 5

Amronet to kantor do którego mam pełne zaufanie, rzetelność i świetna oferta z dodatkowymi możliwościami oszczędzania.

ocena - ocena 5

Platforma jest wygodna w obsłudze i co istotne realnie można wymieniać walutę całodobowo. Świetna do zagranicznych przelewów- sprawnie i tanio, podobnie zresztą z przewalutowaniami.

ocena - ocena 5

Testowałem już wiele kantorów internetowych, ale najlepsze wrażenie zrobił na mnie Amronet, który ma najlepszą ofertę na rynku. Jego strona internetowa jest bardzo wygodna w obsłudze, dzięki czemu nie ma absolutnie żadnych problemów z jego użytkowaniem. Polecam!

ocena - ocena 5

Uwielbiam ten kantor. wymiana walutowa przebiega bezproblemowo i bardzo szybko. Na duży plus zasługuje też bardzo intuicyjna strona internetowa, na której wszystko jest jasno opisane :)

ocena - ocena 5

Kantor a którym można polegać nawet przy niespodziewanej konieczności wymiany waluty, szybkie realizacje, możliwe ekspresowe przelewy waluty EUR

ocena - ocena 5

Miałem okazję już w ubiegłym roku kupić parę razy euro w Amronet.pl. Teraz znów wróciłem do współpracy z kantorem. Jeszcze lepszy poziom i świetne ceny.

ocena - ocena 5

Praktyczna i tania forma wymiany waluty. Amronet jest nam w firmie bardzo pomocny, realizujemy płatności dużo szybciej bez obaw o koszty.

ocena - ocena 5

Platforma dba o bezpieczeństwo transakcji, wymieniając w Amronet czuję się pewnie. Całodobowa dostępność umożliwia mi korzystną wymianę.

ocena - ocena 5

Przelewy ekspress target to korzyść dla mojej firmy- niewątpliwie. Dzięki nim jestem zadowolony ja i moi kontrahenci. Amronet liczy się z naszymi potrzebami.

ocena - ocena 5

Aktualnie mieszkam w GB i czasem wysyłamy kasę mamie która mieszka nadal w Polsce jednakże sporo pieniędzy pobierał bank wymieniajac funty na zl dzieki platformie Amronet.pl oszczędzamy co nieco

ocena - ocena 5

Kantor dobry dla biznesu. Śmiało mogę powiedzieć, że ułatwia mi transakcje międzynarodowe. Głównie dzięki temu, że Amronet szybko księguje przelewy i równie sprawnie wykonuje zwrotne na dowolny rachunek. Wystawia też FV.

ocena - ocena 5

Pojawiają się nowe, funkcjonalne rozwiązania, np. ekspresowe przelewy z zagranicy. Może Amronet nie jest jeszcze gigantem na tym rynku, ale idzie do przodu. Ja polecam.

ocena - ocena 5

Nowoczesna, ale prosta w obsłudze platforma. Co najważniejsze uczciwa. Amronet realizuje też transakcje w bardzo szybkim tempie.

Administrator 25.06.2019 ocena

A Ty jak oceniasz Amronet.pl ?
W formularzu poniżej podaj swój nick, treść opinii oraz ocenę w skali od 1 do 5.

Dodaj swoją opinię o Amronet.pl

Twój nick:

Ocena: z 5

Opinia:

Prosimy nie podawać danych osobowych!

Podaj wynik:  =   


Strony podobne do Amronet.pl

1

cinkciarz.pl

cinkciarz.pl

Kantor internetowy - Kantor wymiany walut on-line | Kursy walut | Cinkciarz.pl

Internetowy kantor wymiany walut. Kursy walut. Transakcje po żądanym kursie. Usługi dla kredytobiorców. Karty walutowe....

Dodano

<<<

 


Dodaj stronę podobną do Amronet.pl

Adres strony:

Podaj wynik:  =   


  i otrzymaj porady naszych Użytkowników!


Zobacz także