Campari.wb.pl

Campari.wb.pl
5 Star Rating 5.0 z 4 opinii

Czarter jachtów na Mazurach - Dariusz Kwiatkowski.

Strona firmy czarterowej AnDar

Strona porusza takie tematy jak czarter jachtu ruciane nida, czarter mazury ruciane nida, tanie czartery ruciane nida, jachty mazury ruciane nida, czarter jachtów, wynajem jachtów, czarter ruciane nida, jacht do wynajęcia, dariusz kwiatkowski, jacht ruciane nida, tango 780 ruciane, czarter campari, czarter ruciane, jachty ruciane, czarter mazury, tanie czartery, jacht campari, jachty mazury, jacht ruciane, jacht bacardi, tani czarter, sportina 620, sportina 760, dom perignon, tes 678 bt, zeglarstwo, rhodos 940, joker 785, campari, łódka, tes 660, czarter, bacardi, wynajem, burgund, absolut, żagle, malibu, jachty, grappa, mazury, andar, jacht, keja, gin, oraz inne.

Jest skierowana do mieszkańców miasta Ruciane Nida, a także okolicznych miejscowości.

 
 

Opinie o Campari.wb.pl

ocena - ocena 5

Wróciliśmy w sobotę z rejsu po Zatoce Pomorskiej i Rugii. Pływaliśmy w tróję na Bosse - kapitan Mirek, Konrad i Roman - załoganci. Dobry jacht, super rejs. Wrócę na Bosse na pewno.

ocena - ocena 5

W jachcie na Śniardwach strzeliła wanta stabilizacyjna, Powiało i walnęła. Zadzwoniłem do Darka około 17:00. Na drugi dzień o 9 rano był w Okartowie z nową wantą. Wymiana 5 minut i płynęliśmy dalej. Szybko i bez zbędnego gadania, byliśmy zadowoleni. KRZYSIEK z synami - Pogwizdowo.

ocena - ocena 5

Dobry jacht. Pomoc przy starcie w rejs. Jestem zadowolony wraz z rodzinką. Płyaliśmy na Bakardi przez dwa tygodnie w 2016 roku.

ocena - ocena 5

Porządna firma i porządny właściciel. Jachty dobrze przygotowane do pływania. Opinia wystawiona po kilku latach. Darka da się lubić.

Administrator 24.03.2018 ocena

A Ty jak oceniasz Campari.wb.pl ?
W formularzu poniżej podaj swoje imię, treść opinii oraz ocenę w skali od 1 do 5.

Dodaj swoją opinię o Campari.wb.pl

Twoje imię:

Ocena: z 5

Opinia:

Podaj wynik:  =   


Strony podobne do Campari.wb.pl

2

jachty.monstro.pl

jachty.monstro.pl

Jachty

Giełda jachtów i łodzi. Giełda żeglarska....

Dodano

<<<

 


Dodaj stronę podobną do Campari.wb.pl

Adres strony:

Podaj wynik:  =   


Pytania na Forum

1
głosów
1
wypowiedzi
1534
wyświetleń

Czarter jachtów żaglowych

Aby móc skosztować przygody na jachcie, wcale nie trzeba posiadać własnej jednostki pływającej, która przecież kosztuje niemałe pieniądze. Doskonałym...

Dodano 28.04.2016

0
głosów
0
wypowiedzi
1122
wyświetleń

Czarter jachtów

Czarter jachtów to coraz bardziej popularna metoda korzystania z jachtów. Nie warto kupować własnego jachtu bo duże koszty przechowywania poza...

Dodano 19.12.2016

1
głosów
1
wypowiedzi
1161
wyświetleń

Opinie o firmie SLV Group oferującej rusztowania

Chciałbym uzyskać opinie na temat firmy SLV Group, zajmującą się sprzedażą i wynajmem rusztowań. Ofertą mają ciekawą i bogatą, dużo możliwych...

Dodano 14.10.2016

  i otrzymaj porady naszych Użytkowników!


Zobacz także