Cejrowski.pl

5 Star Rating 4.9 z 38 opinii

Kancelaria Adwokacka Starogard Gdański, adwokat Starogard, adwokat Gdańsk, adwokat Tczew, kancelaria Starogard, radca prawny starogard, radca prawny tczew, radca prawny starogard gdański, adwokat Trójmiasto, porady prawne, adwokat Gdynia, adwokat Malbork, adwokat Sopot, cejrowski, cejrowski.pl

Kancelaria œwiadczy pomoc prawnš w zakresie wielu dziedzin prawa, przede wszystkim prawa cywilnego i gospodarczego, jak również karnego, podatkowego, administracyjnego, prawa pracy i innych. Kancelaria dla Klientów obcojęzycznych oferuje obsługę w języku angielskimi i niemieckim.

Strona porusza takie tematy jak kancelaria starogard gdański, kancelaria adwokacka gdańsk, adwokat starogard gdański, mecenas paweł cejrowski, adwokat paweł cejrowski, radca prawny starogard, kancelaria pomorskie, kancelaria adwokacka, adwokat trójmiasto, radca prawny tczew, zadoœćuczynienie, zadoœćuczynienia, adwokat starogard, tania porada praw, paweł cejrowski, prawa konsumenta, kancelaria tczew, prawo rodzinne, adwokat gdansk, szybki rozwód, nieruchomoœci, adwokat sopot, ubezpieczenia, odszkodowania, odszkodowanie, prawo cywilne, porady prawne, adwokat tczew, cejrowski.pl, prawo karne, gospodarcze, własnoœć, posiadanie, kancelaria, kontrakty, cejrowscy, cejrowski, adwokacka, obrońca, spółki, adwokaci, prawnicy, adwokat, prawnik, rozwody, spadki, prawna, paweł, umowy, radcy, prawo, pomoc, radca, oraz inne.

 
 

Opinie o Cejrowski.pl

ocena - ocena 5

Prowadzili sprawę z zakresu prawa karnego. Przydało się wieloletnie doświadczenie i wiedza zdobywana latami. Ode mnie 5!

ocena - ocena 5

5 plusów za doświadczenie, profesjonalizm, rzetelność, uczciwość, skuteczność! Najlepszy adwokat w Tczewie bez dwóch zdań!

ocena - ocena 5

Olbrzymie doświadczenie, wiedza merytoryczna, dzięki której w praktyce można sobie doskonale radzić nawet z najbardziej skomplikowaną sprawą. Ja jestem pod dużym wrażeniem profesjonalizmu z jakim się spotkałem.

ocena - ocena 5

Bardzo wysoko oceniam pracę Kancelarii Cejrowski. Profesjonalne i rzeczowe podejście. Obsługa na najwyższym poziomie. Taką współpracę to ja rozumiem :)

ocena - ocena 5

Dzięki pomocy Panu adwokatowi uniknęłam wyroku, dostałam niesłuszne zarzuty. Poprzedni adwokat mówił ze sprawa jest przegrana. Koniec końców prokurator umorzył moją sprawę. Adwokat bardzo opanowany w sądzie. Polecam!

ocena - ocena 5

Pan Cejrowski pomógł mi, kiedy walczyłam z długami po wujku, którego raz może w życiu widziałam... Spadło to na mnie dość nagle i potrzebowałam szybko pomocy. Pan Paweł jest bardzo rzeczowy i co ważniejsze skuteczny, więc sprawę wygrałam i jest tylko wspomnieniem.

ocena - ocena 5

Uzyskałem ogromną pomoc od Pana Cejrowskiego. Jestem naprawdę pod wielkim wrażeniem jego wiedzy i doświadczenia. Każdemu polecam takiego adwokata.

ocena - ocena 5

Oj, w sądzie nie ma sobie równych, na mnie zrobił olbrzymie wrażenie. Bardzo kompetentny i doświadczony. Dobrze, że w dzisiejszych czasach można liczyć na pomoc adwokatów z tak olbrzymią wiedzą.

ocena - ocena 5

Niedawno rozwiodłam się. Najlepszą decyzją w tym czasie był wybór adwokata.Pan Cejrowski genialnie mi pomógł i mogłam się w spokoju rozwieść. Spokojny i doświadczony adwokat.

ocena - ocena 5

Byłem już niejednokrotnie po poradę prawną u Adwokata Cejrowskiego, bardzo dobrze się zna i wie co w jakich sytuacjach robić. Dla mnie najlepszy!

ocena - ocena 5

Jestem niezmiernie zadowolona z tej kancelarii. Pomogli mi odzyskać alimenty od byłego męża dla dzieci. Od 3 lat nie płacił ani grosza. Dostał wezwanie i parę dni temu dostałam w końcu pierwszą wpłatę zasądzonej sumy.

ocena - ocena 5

pan andrzej jest najlepszym adwokatem w starogardzie jak do niego pujdziesz to muwi wszystko się da

ocena - ocena 5

Duża pewność siebie, ale podyktowana ogromną wiedzą i doświadczeniem, więc w pełni uzasadniona. To sprawiło, że ja byłam spokojna podczas sprawy i nie obawiałam się o jej końcowy rezultat. Pan Cejrowski niezawodny.

ocena - ocena 5

Bardzo dobry adwokat, naprawdę świetna Kancelaria Adwokacka w tym niewielkim mieście! Bardzo mi pomógł, obyło się bez problemów i stresu.

ocena - ocena 5

Najlepsza kancelaria w Tczewie. Jestem zdania, że adwokat powinien mieć żelazne nerwy. Akurat w tej kancelarii wszyscy takie mają. Polecam! cejrowski.pl

ocena - ocena 5

Jestem naprawdę zadowolona z usług tego adwokata. Bardzo skrupulatny i rzetelny. Zasługuje na najwyższą ocenę bo dba naprawdę o sprawy klientów.

ocena - ocena 5

Adwokat od rozwodów niezawodny. Jak dla mnie najlepszy. Bardzo dobrze poprowadził moją sprawę, szybko i pozytywnie. Rozumie że to nie jest miła sprawa, dlatego stara się o jak najszybsze rozstrzygnięcie sprawy. Mi bardzo na tym zależało. Polecam

ocena - ocena 5

Koleżanka mi go poleciła, kiedy szukałam sprawdzonego i pewnego adwokata. Miała racje, decydując się na niego trafiłam na bardzo rzeczowego człowieka. Polecam

ocena - ocena 5

Jak się szuka kogoś pewnego, gdzie będzie się spokojnym o swoje sprawy, to warto zdecydować się na pana Cejrowskiego. Tutaj doświadczenie bierze górę.

ocena - ocena 5

Dla mnie jedna z najskuteczniejszych kancelarii w Tczewie. Polecam serdecznie, szczególnie Pana Andrzeja Cejrowskiego.

ocena - ocena 5

Świetne, niezawodny z olbrzymim doświadczeniem, które da się zauważyć na sprawie. Ja mu zaufałam i to była świetna decyzja, polecam ludziom z tczewa i okolic.

ocena - ocena 5

Najlepsza kancelaria adwokacka w mieście. Zdecydowanie polecam! Skuteczni, konsekwentni i przede wszystkim wygrywający sprawy.!

ocena - ocena 5

Świetny adwokat, naprawę ogromna wiedza i doświadczenie. Jemu można zaufać. Moją sprawę poprowadził perfekcyjnie.

ocena - ocena 5

Świetni adwokaci. Ja akurat współpracowałem z Panem Andrzejem Cejrowskim. Ogólnie widać że kancelaria doświadczonych prawników. Nie mam żadnych zastrzeżeń do pracy Pana Andrzeja. Polecam.

ocena - ocena 5

Kompetentny, zawsze dobrze przygotowany do sprawy, z nim można czuć się spokojnie i pewnie. polecam

ocena - ocena 5

Ja jestem niezmiernie zadowolony z postawy Pana Cejrowskiego w sądzie. Wywalczył wygraną z moją żoną o alimenty na nią przy rozwodzie. Nie dość że zrzuciła całą winę na mnie to jeszcze pieniądze chciała wyciągać... Bardzo dobry adwokat - Cejrowski.

ocena - ocena 5

Najlepszy prawnik od spr. rodzinnych. Podział majątku i alimenty. Pan Paweł Cejrowski poradził sobie z dość trudną sprawą. Zimna krew i spokój. W sądzie nic go nie zaskoczy.

ocena - ocena 5

Kompetentny, bardzo rzeczowy. Naprawdę polecam. Moją sprawę poprowadził jak należy. Gdybym miał znowu wybierać, postawiłbym na niego.

ocena - ocena 5

Bardzo dobrze oceniam pracę pana Cejrowskiego. Dużo mi pomógł, trudno odmówić mu wiedzy i doświadczenia.

ocena - ocena 5

Adwokat Cejrowski prowadził moją sprawę rozwodową, wyciągnął mnie z dość trudnej sytuacji. Bardzo konsekwentny, dobry w sądzie i spokojny, Opanowany w każdej sytuacji. Najlepszy.

ocena - ocena 5

Jak dla mnie najlepszy adwokat w mieście. Bardzo skuteczny, działa z głową w sądzie dzięki czemu wygrywa. Jest zawsze na wszystko przygotowany! www.cejrowski.pl

ocena - ocena 1

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM ICH USŁUG. WSZYSTKIE POZYTYWNE OPINIE PISANE SĄ CHYBA PRZEZ PRACOWNIKÓW KANCELARII. ŻAŁOSNE !!!

ocena - ocena 5

Jak dla mnie najlepszy adwokat w całym mieście. Bardzo dobrze sprawuje się na rozprawie. Widać doświadczenie i konsekwencje w działaniu.

ocena - ocena 5

Najlepszy adwokat. Jeszcze nie miałam do czynienia z innymi ale Pan Paweł Cejrowski z kancelarii adwokackiej Cejrowski to bardzo sympatyczny i doświadczony adwokat!

ocena - ocena 5

Pan Cejrowski bardzo mi pomógł przy moim rozwodzie, myślałam, że się to będzie ciągnęło w nieskończoność, ale na szczęście trafiam na tę Kancelarię. Dla mnie jak najbardziej 5!

ocena - ocena 5

Bardzo dobry adwokat, nie mam nic do zarzucenia. Świetnie wywiązał się ze swojej roli, zaoszczędził mi sporo nerwów, polecam każdemu nawet przy najtrudniejszym rozwodzie.

ocena - ocena 5

Skuteczny i rzeczowy. Potrafi wszystko właściwie wytłumaczyć. Pomimo stresującej sytuacji czułam się spokojna o zakończenie.

ocena - ocena 5

Bardzo dobry adwokat w dziedzinie rozwodów. Dobrze wspominam współpracę. No i wszystko zakończyło się po mojej myśli.

Administrator 18.10.2019 ocena

A Ty jak oceniasz Cejrowski.pl ?
W formularzu poniżej podaj swój nick, treść opinii oraz ocenę w skali od 1 do 5.

Dodaj swoją opinię o Cejrowski.pl

Twój nick:

Ocena: z 5

Opinia:

Prosimy nie podawać danych osobowych!

Podaj wynik:  =   


Strony podobne do Cejrowski.pl

<<<

 


Dodaj stronę podobną do Cejrowski.pl

Adres strony:

Podaj wynik:  =   


Pytania na Forum

1
głosów
8
wypowiedzi
4855
wyświetleń

Szukam zaufanego adwokata z Tczewa w sprawie karnej

Witam serdecznie. Poszukuje adwokata z Tczewa, który podejmie się sprawy karnej i będzie można mu zaufać, że postara się zrobić wszystko aby...

Dodano 18.01.2017

0
głosów
1
wypowiedzi
906
wyświetleń

Mariusz Olężałek to znakomity łódzki prawnik.

Mariusz Olężałek to znakomity łódzki prawnik. Znacie? Polecam. Doktor prawa Mariusz Olężałek pomógł mojemu kuzynowi, który wplątał się w pewnym...

Dodano 05.09.2019

0
głosów
0
wypowiedzi
728
wyświetleń

Szukam dobrego prawnika

Szukam jakiegoś dobrego prawnika który mi pomoże w sprawie koordynacji świadczeń rodzinnych. Koordynacja trwa od lutego 2018r. żadnych informacji o...

Dodano 27.08.2019

1
głosów
1
wypowiedzi
857
wyświetleń

Jak oceniacie Marusza Olężałka - prawnika z łodzi?

Czy miał ktoś do czynienia z łódzką kancelarią prawną doktora Mariusza Olężałka? Słyszałem świetne opinie, zwłaszcza że jest doskonałym, oddanym...

Dodano 08.08.2019

0
głosów
0
wypowiedzi
946
wyświetleń

Czy policzy mi ktoś składkę ubezpieczeniową?

Dobry wieczór, mam 29 lat i kupiłam samochód dewoo Matiz rok 99. Czy mógł by pan lub pani policzyć mi jaką bym miała składkę ubezpieczenia od 25...

Dodano 12.07.2019

  i otrzymaj porady naszych Użytkowników!


Zobacz także