Co robić jak dziecko 5 lat się moczy? Tłumaczen

dobre
pytanie
0
złe
pytanie

Co robić jak dziecko 5 lat się moczy? Tłumaczenie nic nie daje, ograniczanie picia przed snem tez. Juz nie mam pomysłów co robić i coraz bardziej denerwuję się co to będzie dalej. Może coś pomożecie?

Ostatnią odpowiedź dodano 28.02.2021. Pytanie zadał(a) o

Nie pije dużo przed snem właśnie, nie ma też żadnych dodatkowych stresów. Co to jest ten suchy poranek? Jak mi to może pomóc?

6 Odpowiedzi i 3 komentarze

0

Na pewno warto iść do lekarza. Możesz też poczytać informacje na stronie suchyporanek.pl bo to jak dla mnie skarbnica wiedzy o moczeniu nocnym.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

0

A próbowałaś jakoś sobie z tym radzić? Wprowadziłaś jakieś zmiany? Może warto na jakiś czas przed snem zmniejszyć dziecku ilość napojów? Może warto też w nocy obudzić na sikanie?

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

<<<

 

0

Próbowałaś kontaktować się w tej sprawie z lekarzem? Myślę, że nie ma już co dłużej czekać, raczej samo nie przejdzie. Pobierz sobie dzienniczek mikcji ze strony suchego poranka (jest darmowy) i zacznij wypełniać. Pomoże Ci to w obserwacjach i będzie przydatne na wizycie u lekarza.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

Można też pobrać ich aplikację i wtedy prowadzić dziennik mikcji i nawet opis samopoczucia dziecka.
0

A słyszałyście o alarmie wybudzeniowym? Podobno jest dosyć skuteczny. Stosowałyście u swojego dziecka taką metodę?

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

Szczerze powiem, że ja się zastanawiam już od jakiegoś czasu nad tym urządzeniem, bo ogólnie ma dość dobre opinie, podobno alarm wybudzeniowy jest skuteczny, ale obawiam się, że dziecko będzie czuło jednak dyskomfort....
0

Jeśli alarm jest dobrze założony, to dziecko nie odczuwa dyskomfortu. Myślę, że dużo mniej komfortowe dla niego może być samo moczenie do łóżka.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

0

NA pewno warto wiedzieć, że problem moczenia nocnego dotyczy dużej ilości dzieci. Problem dotyczy około 300 tys. dzieci w wieku od 5 lat.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

Twoja Odpowiedź:

Odpowiedź:
Twój nick:
WWW:
(podaj adres swojej strony jeśli chcesz ją zareklamować)
Podaj wynik:  =   

 

<<<

 

i prowadź dyskusję na forum!