Cyberbiznes.pl

Cyberbiznes.pl
5 Star Rating 4.7 z 37 opinii

Cyberbiznes

Bank Informacji Gospodarczej Cyberbiznes, oferty kupna, oferty zakupu z firm krajowych i zagranicznych szukających towarów i usług. Złóż ofertę kupna, roześlemy ją do zainteresowanych dostawców.

Strona porusza takie tematy jak oferty kupna, dostawcy, oferty, oraz inne.

 
 

Opinie o Cyberbiznes.pl

ocena - ocena 5

ja zyskałam kilku nowych klientów. trzeba trochę się postarać ale daje rade coś z tej ilości pytań jakie do nas przesyła cyberbiznes zamienić na zlecenia

ocena - ocena 5

Witam, mam duży opór do korzystania z wszelkich internetowych wynalazków. Często dostaję oferty na strony, pozycjonowanie, szukanie klientów. Lipa. Konto na cyberbiznes założył mój syn i pokazywał mi zlecenia jakie do niego przychodzą. Po jakimś czasie dałem się namówić synowi na abonament z nastawieniem, że to pieniądze wyrzucone w błoto. Ku zdziwieniu okazało się że odpowiadając na kilka słabo rokujacych ofert nawiązaliśmy relacje z naprawdę dobrymi klientami i to z zagranicy. Korzystamy z platformy już kilka lat. Na pewno nie zastąpi ona działu handlowego ale klienci z tego są.

ocena - ocena 5

Sprzedajemy biomasę do kilku krajów. Przez tą platformę udało nam się znaleźć kilku nowych klientów. Nie wiem dlaczego jest tak mało znana w Polsce ale to dobrze dla nas. :)

ocena - ocena 5

Podpisałem tydzień temu umowe z firmą która napisała z cyberbiznes. Będziemy spawać dla holendrów :D

ocena - ocena 4

Jestem zadowolony. Kilku klientów dostałem bezpośrednio z ofert jakie mają, kilku innych zgłosiło się przez ich giełdę. Dobrze zainwestowane marketingowe pieniądze.

ocena - ocena 4

dsdsacrtrjhjyrdsadsa dsadsadsadsafivmogg voifdsofgoingnoapmdposamd safsatevggsdgds didmof fdmfdsfmds fd sfds fdf ds fds fdsfdsfs dfdsfdsf sdfmrpcmro dsfdsfdsd

ocena - ocena 5

Śmiało rekomenduję firmę. Jesteśmy stałym klientem od kilku lat. Dostajemy Wiele zapytań od firm, wartościowe kontakty. Firma stabilna, inne platformy z którymi próbowałem współpracy nie istnieją.

ocena - ocena 4

Od czasu do czasu korzystam z cyberbiznes.pl kiedy nie mam pełnego obłożenia maszyn. Zawsze jakieś zlecenie wpadnie, polecam.

ocena - ocena 5

Szwagier namówił mnie na najmniejszy abonament. Nie żałuję, spłacił się bardzo szybko. Witrylak.

ocena - ocena 4

Witam, korzystam z róznych platform w tym z cyberbiznes. Jest ok, parę kontaktów wyniosłam. Potrzebujesz średnich serii wyrobów z metalu, zgłoś się do mnie.

ocena - ocena 4

Firma rzetelna, korzystam z usług już w drugiej firmie w jakiej pracuję. Nawiązałam wiele kontaktów z klientami. Śmiało polecam.

ocena - ocena 5

Jestem producentem odzieży na zamówienie. Współpracuję od lat z przerwami w zależności od ilości zamówień jakie obsługuję. Ze współpracy z Cyberbiznes mam tylko pozytywne odczucia. Kilka dopiętych kontraktów i zamówień.

ocena - ocena 4

Pracuję w firmie, która wykupiła abonament. Duza ilość ofert z których udaje się wyłowić klienta. Polecam usługię i firmę cyberbiznes.pl

ocena - ocena 5

Witam. współpracujemy z serwisem cyberbiznes od kilku lat. Efekty oceniam pozytywnie, stale spływają do nas oferty a nasze produkty opublikowane na portalu dają spory oddzwięk.

ocena - ocena 5

Firmę polecił mi kolega. Szukałem nowych możliwości rozwoju i nie zawiodłem się. Mam nowych klientów dzięki cyberbiznes. Firmę polecam.

ocena - ocena 4

Dobry kontakt, dostępność i usługi na poziomie. W przypadku pytań posiadam własnego dedykowanego konsultanta, który prowadzi moją firmę. Nie żadne tam anonimowe infolinie gdzie zawsze rozmawiam z kimś innym. To mi się podoba.

ocena - ocena 5

Dzień dobry. Postanowiłam podzielić się swoją opinią. W temacie serwisów z informacją biznesową mam dość dobre rozeznanie. Z cyberbiznes.pl korzystam od dłuższego czasu. Najpierw monitorowałam informacje potem zdecydowałam się na abonament. Nie żałuję. Otrzymuję sporo ofert zakupu. Jedne są bardziej inne mniej interesujące. Ogólnie - zarobiłam na nich. Wiele zapytań dostaję od zainteresowanych, którzy znaleźli moje ogłoszenia w serwisie. Pozytyw, widać że mają wielu użytkowników. Jedyny minus to była szata graficzna ale pojawiła się nowa. Ogólnie - polecam.

ocena - ocena 5

Jestem dyrektorem handlowym odpowiedzialnym za rynki europejskie. Umowę z cyberbiznes podpisało szefostwo jeszcze przed moim zatrudnieniem. Przychodząc do pracy nie spodziewałem się efektów z tego źródła jednak ku mojemu zdziwieniu nawiązałam współpracę z kilkoma kupujacymi. Umowa została przedłużona na kolejny abonament. Polecam.

ocena - ocena 5

Usługi wysokiej jakości. Polecam wszystkim, którzy szukają nowych klientów. Ocena 5.

ocena - ocena 5

Wystawiamy pozytywną rekomendację firmie Cyberbiznes jako sprawdzonej i rzetelnej. Nie mam żadnych uwag.

ocena - ocena 4

Korzystam tej platformy dwa lata. Branża odzieżowa. Gros kupujących jest ze wschodu a to teraz ciężki kierunek. Niemniej znalazłam kilku klientów z innych krajów. Opłaca się, polecam.

ocena - ocena 5

Mogę polecić. Kilku klientów znalazłem. W tym dwóch stałych i dobrych. Mogę polecić firmę.

ocena - ocena 4

Moja ocena 4. dobre oferty, dobre kontakty, dobry konsultant, nie mamy żadnych uwag. pozdawiam panią Bogusie - opiekuna naszej firmy

ocena - ocena 5

Nie mam żadnych zastrzeżeń. Korzystam z usług i jestem zadowolona. Agnieszka Śliwińska.

ocena - ocena 5

Możemy śmiało zarekomendować usługi cyberbiznes. Pozyskaliśmy kilkunastu klientów na zakup owoców. W większości handlujemy owocami sezonowymi. Posiadamy stałą bazę klientów w kraju i zagranica. Towar dostarczamy w kraju własnym transportem natomiast na dłuższe trasy zlecamy ładunki. We współpracy z serwisem cyberbiznes nawiązaliśmy kontakty z odbiorcami z Czech, Słowacji, Ukrainy i Hiszpanii. Oprócz tego zgłosiło się do nas 2 dostawców z Włoch i Hiszpanii, którzy zaopatrują nas w cytrusy i owoce niedostępne w kraju poza sezonem. Polecamy cyberbiznes jako sprawdzonego partnera biznesowego.

ocena - ocena 5

Prawdziwi fachowcy. Nie mamy żadnych uwag, świetne narzędzie, dobry kontakt. Pozdrawiam Stanisław Leszczyńskie.

ocena - ocena 4

Przed wykupieniem abonamentu korzystaliśmy wysyłając smsy. Po kilku kontaktach z kontrahentami skusiliśmy się na abonament. Fikrmę oceniam pozytywnie. Dobre narzędzie dla działu sprzedaży.

ocena - ocena 5

Firma Duet, handel odzieżą i obuwiem. Specjalizujemy się głównie w rynkach wschodnich. Na cyberbiznes.pl pozyskaliśmy kilka kontaktów, które zaowocowały konkretnymi transakcjami. Poziom bardzo doby a informacje rzetelne i sprawdzone, wystawiam ocenę 5.

ocena - ocena 5

Strona pomogła mi w prowadzeniu interesu. Znalazłem klienta i nowego dostawcę. Zadowolony klient - Gospodarstwo Rolne Wójcicki.

ocena - ocena 5

Witam! Prowadzimy z żona tartak, świadczymy też usługi suszenia drewna. Korzystamy z cyberbiznes i znalezlismy dzięki temu kilka klientow. W połowie roku uruchamiamy produkcję palet. Zapraszamy do wspołpracy.

ocena - ocena 5

Bardzo dobre uzupełnienie działu handlowego. Korzystamy z ofert kupna oraz mailingu naszych produktów. Pozyskalismy sporą grupe nowych klientów.

ocena - ocena 5

Posiadamy wykupiony abonament w cyberbiznes.pl. Nawiązaliśmy poprzez to wiele kontaktów biznesowych. Firma sprawdzona, kontakt bardzo dobry. Z francuzami kooperujemy cały czas. Wpadają również zamówienia z Polski.

ocena - ocena 5

Wystawiam ocenę 5. Pozyskałem kilka zleceń ze Szwajcarii i Austrii. Firma wiarygodna, nie mam zastrzeżeń.

ocena - ocena 5

Witam. Kilka razy zostałam nabrana przez internetowych "zbawców". To jest pierwsza firma internetowa, na którą nie żałuję wydanych pieniędzy.

ocena - ocena 5

Współpracowałem z cyberbiznesem w poprzedniej firmie z dobrym efektem. Po zmianie pracy namówiłem zarząd do podpisania umowy. Znaleźliśmy dzieki temu kilku stałych klientów. W branży meblarskiej i wyrobów z drewna firma sprawdza się.

ocena - ocena 5

Współpracujemy z dobrymi efektami od kilku lat. Wytwarzam galanterię drewnianą i handluję drewnem i poprzez cyberbiznes znalazłem klientów. Dobry kontakt z opiekunem Panią Martą. Mogliby popracować nad szatą graficzną serwisu, innych zastrzeżeń nie mam.

ocena - ocena 5

Nawiązałem dzięki nim kilka ciekawych kontaktów biznesowych. Działają na dobrym poziomie, mogę polecić.

Administrator 21.10.2019 ocena

A Ty jak oceniasz Cyberbiznes.pl ?
W formularzu poniżej podaj swój nick, treść opinii oraz ocenę w skali od 1 do 5.

Dodaj swoją opinię o Cyberbiznes.pl

Twój nick:

Ocena: z 5

Opinia:

Prosimy nie podawać danych osobowych!

Podaj wynik:  =   


Strony podobne do Cyberbiznes.pl

0

oferty-kupna.pl

oferty-kupna.pl

Oferty kupna towarów i usług

kupię - pozostałe, kupię świece, świeczki, kupię artykuły agd, kupię artykuły biurowe, kupię artykuły dla zwierząt, kupię artykuły dziecięce, kupię artykuły higieniczne i bhp, kupię artykuły motoryzacyjne, kupię artykuły ogrodowe,...

Dodano

<<<

 

-2

oferteo.pl

oferteo.pl

Oferteo - Oferty od Firm

Dodaj bezpłatne ogłoszenie kupię lub zlecę, porównaj oferty od firm i wybierz najlepszą. Zlecenia i zamówienia dla firm, instytucji i osób prywatnych!...

Dodano


Dodaj stronę podobną do Cyberbiznes.pl

Adres strony:

Podaj wynik:  =   


Pytania na Forum

1
głosów
0
wypowiedzi
3032
wyświetleń

Wagi do ładowarek kołowych

Oferowane przez nas wagi do ładowarek budowlanych wyróżniają się korzystnie wśród innych dostępnych urządzeń tego typu. Jesteśmy dziś w stanie...

Dodano 21.10.2014

  i otrzymaj porady naszych Użytkowników!


Zobacz także