Czy ktoś korzystał ze sklepu gusso.pl?

dobre
pytanie
4
złe
pytanie

Witam

Czy ktoś korzystał już z usług sklepu gusso.pl ?
Maja ciekawa ofertę cenowa, towar tez jest markowy.

Bardzo proszę o jakieś podpowiedzi i opinie.

, , buty kappa, , ,

Ostatnią odpowiedź dodano 09.04.2015. Pytanie zadał(a) o

Nie polecam możesz czekać miesiąc i się nie doczekać. po prostu walą w CH..a
Po ocenie komentarzy Pana Jarka i jego dalszych wcieleń wylania się obraz osoby znającej dobrze słowa na CH...., K..... i tym podobnych.
Analfabeto jakie K, czytać nie umiesz; bo korepetycje z j.polskiego brałeś u woźnego chyba
Widze ze kolega Jarek co chwile zmienia swoje podpisy pod nickami :)
Ja zapłaciłam za towar 17.03 do dnia dzisiejszego nie dostałam ani towaru ani zwrotu pieniędzy. Najgorsze jest to że nie można się z nimi w żaden sposób skontaktować ponieważ nikt nie odbiera telefonu i nie odpowiadają na maile. Złodzieje czekam do końca tygodnia i sprawę kieruję na policję.
Złodzieje , zapłaciłem za buty w lutym 2015 , nie mam butów , pieniędzy też nie oddali, nie ma kontaktu , sprawę zgłosiłem na policji.
Zgłoście sprawę na policję!!!!! ponieważ każdy z was pisze jaki jest poszkodowany ale nikt sprawy oprócz mnie nie zgłosił Ja kupiłam buty za 150 zł za mała szkodliwość czynu usłyszałam i koniec. Dopiero jak kwota zgłoszeń przekroczy 1.000,00 zł to trafia to do sądu i jest choć minimalna szansa na zwrot kasy. Każdy z was co tu pisze jak zgłosi sprawę to coś wskóramy natomiast każdy z osobna nie ma szans
Moi drodzy! Dziadownia, złodzieje i śmiech w twarz dla wszystkich kupujących, między innymi dla mnie. Nie zgadzam się, że coś wskóramy, ja za towar zapłaciłam 4.03.2015r sprawę zgłosiłam na początku kwietnia i dopiero na początku lipca dostałam postanowienie z prokuratury o umorzeniu dochodzenia. Jak wynika z pisma podejrzany nie chciał nikogo oszukać, tylko interes mu nie wyszedł. I jeszcze większy absurd nie można stwierdzić, że podejrzany miał zamiar wyłudzić zapłatę towar za oferowany na stronie internetowej towar. niedostarczenie zakupionego towaru było wynikiem sytuacji, w jakiej się znalazł, a nie faktycznej woli pokrzywdzenia. Poza tym przerażająca ilość błędów poprawności językowej w tej decyzji. Nie mogę co do za państwo, prawo - można kraść w biały dzień i uchodzi to bezkarnie. Porażka!!!

21 Odpowiedzi i 54 komentarze

2

Ostatnio skorzystalem chwilke tzeba bylo odczekac ale towar 100% oryginalny i markowy

Polecam dzisiaj kupilem kolejna pare obuwia

odpowiedzi udzielił(a) ze strony gusso.pl o godzinie

Sklepowa opinia a to dobre
Towar do mnie doszedł dzisiaj jego zawartość jak i sposób przeprowadzenie całej tranzakta nie budzi moich zastrzeżeń.
Jak się z nimi skontaktować żeby dostać towar???? zapłaciłam i nic.... czekam miesiąc co dalej....???
0

Mają taniej niż w sklepach i są oryginalne. Kupiłem raz dla siebie (męskie) a potem dla żonki i też spełniły jej oczekiwania. Jak na dzisiaj polecam.

odpowiedzi udzielił(a) ze strony opineo.pl o godzinie

NIE POLECAM !!! na początku było miło i odpisywali od razu na maile. Sklep GUSSO otrzymał ode mnie pieniądze za buty 19 lutego 2015 i do dzisiaj nie otrzymałem butów. Pisali że już wysyłają przepraszają za opóźnienie. Na ostatnie moje maile już nie odpisali. Lepiej dołożyć trochę więcej i kupić buty w pewnym miejscu.
Myślę ze kupując każdy godzi się na regulamin i zdaje sobie sprawę ze czasami trzeba poczekać chyba ze mocna nadwrażliwość i niecierpliwość powodują coś innego.
Czytałam dokładnie regulamin i jest tam mowa o wysyłce w ciągu 10 dni roboczych a nie 40! Ale najwyraźniej jestem niecierpliwa bardzo - powinnam być bardziej wyrozumiała dla obsługi sklepu czy jak?
Anna ma rację. Jeżeli nie potraficie dostosować się do własnego regulaminu i go kolokwialnie mówiąc olewacie, to kto uwierzy w wasze tłumaczenia
Ania ma częściowo racje ale jeśli komos coś nie pasuje zawsze może zrezygnować i prosić o zwrot towaru.
Pawle jak można prosić o zwrot pieniędzy jak w tym sklepie nikt nie odpisuje na wiadomości i nie odbiera telefonów!!!!
Dzwoniłam w dniu dzisiejszym ponad 40 razy do sklepu gusso i nikt nie odbiera, a na buty czekam już miesiąc
Ludzie jak najdalej od tego sklepu. Nabierają ludzi, zgarniają kasę a towaru ani widu. Telefon głuchy... Żenada
SŁUCHAJCIE WSZYSCY !!! ONI SAMI TUTAJ SOBIE PISZĄ POZYTYWNE KOMENTARZE TO WIELKA SCIEMA JEST!!!! BY ZWABIĆ NOWYCH NAIWNYCH UCIEKAJCIE Z DALEKA OD GUSSO!!!!!!!!!
Także zostałem oszukany przez ten sklep. Zamówienie złożone 19 lutego, pieniądze wpłacone dzień później a zaksięgowane dopiero 25 i to po mojej interwencji. Na buty czekam do dzisiaj. Telefon odebrali ode mnie tylko raz. Dzisiaj dzwoniłem kilka razy, sygnał jest jednak nikt nie odbiera. Serdecznie nie polecam nikomu
ODRADZAM!!!!! czytałam regulamin 10 dni ok ale ja już czekam 30 i nic telefonu nie odbierają a zamówienie w trakcie realizacji... ciekawe do kiedy.....
Piszecie tu o regulaminie sklepu... Ja nie mogę znaleźć tego regulaminu na stronie sklepu. Nie pamiętam, czy gdzieś zaznaczałam, że zapoznałam się z regulaminem - to zawsze robię automatycznie... No a teraz regulaminu nie ma. Jak niejedna już osoba padłam ofiarą tego oszusta, zamówienie złożone blisko miesiąc temu, wielokrotnie próbowałam się z nimi skontaktować i zero odzewu. W ogóle to ciekawą sprawą jest to, że nie ma nigdzie informacji o firmie Gusso - na panoramie firm gusso.pl nie istnieje, google przeszukane na wylot. Potężna porażka, liczyłam się z tym, że kupując przez internet mogę trochę na kupione buty poczekać, ale nie sądziłam, że będą takie cyrki, że będę musiała iść ze sprawą na policję (i to pewnie z marną szansą, że dostanę z powrotem pieniądze).
Zgłoście sprawę na policję!!!!! ponieważ każdy z was pisze jaki jest poszkodowany ale nikt sprawy oprócz mnie nie zgłosił Ja kupiłam buty za 150 zł za mała szkodliwość czynu usłyszałam i koniec. Dopiero jak kwota zgłoszeń przekroczy 1.000,00 zł to trafia to do sądu i jest choć minimalna szansa na zwrot kasy. Każdy z was co tu pisze jak zgłosi sprawę to coś wskóramy natomiast każdy z osobna nie ma szans
<<<

 

-1

POLECAM , RZECZYWIŚCIE TOWAR SZEDŁ BARDZO DŁUGO BO OKOŁO 2 TYG ,JEDANK BARDZO MIŁY KONTAKT ,POLECAM

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

Polecasz bo towar dotarł do ciebie. ajak by nie dotarł też byś polecał?
Skoro towar nie dosiedl to coś jest tego przyczyna myślę ze należny to wyjaśnij ze sklepem a nie miechem rzucać na około.
Do mnie towar tez dotarł i polecam najbardziej pasuje mi cena bo atrakcyjna.
Potwierdzam towar jest dostarczany i to taki jak zamawialem
A ile czekałeś 2 miesiące?
Czekałem ok 2,5 tygodnia.
Ja czekam 30 dni nie odbierają telefonu dzwonie codziennie i nic nie odpisują na sms ani na wiadomości To po prostu OSZUŚCI!!!!!
-1

Towar zgodny z ofertą. kontakt wyczerpujący.

odpowiedzi udzielił(a) ze strony gusso.pl o godzinie

Najlepsza sklepowa opina. buhahahah
POMOCY!!! co zrobić żeby skontaktować się ze sprzedawcą nie odbiera telefonu dostał kasę 17.03 i nic?????
0

Faktycznie troszkę trzeba poczekać i być cierpliwym ale towar jest zgodny z opisem jaki zamawiałem i kontakt tez w porządku

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

Ładne troszkę , miesiąc i nic z tego
Myślę ze czekanie wzmaga hec otrzymania, cały morał z tego ze trzeba się uzbroić w cierpliwość bo zakupione przedmioty dochodzą.
Dochodzą jak się zmieni pora roku
Nieprawda. Towar nie dochodzi, brak zwrotu pieniędzy, czekam półtorej miesiąca i zgłosiłam sprawę na policję.
0

Ja czekam miesiąc na kupione buty i chyba się nie doczekam. Obawiam się że będzie też problem ze zwrotem gotówki:( Już chyba pięć razy mówiono mi że buty zostały wysłane - niestety nie dotarły do mnie do dziś. Ja zdecydowanie nie polecam sklepu - obsługa ewidentnie robi sobie żarty, a dla mnie 229zł to nie jest śmieszna kwota.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

Ma rację dziewczyna ja też czekam miesiąc i wielkie "G" z tego
JA TEŻ ZAMÓWIŁAM 5 PAR BUTÓW W CZYM 2 PARY NIE PRZYSZŁY W OGÓLE A JEDNA PRZYSZŁA CAŁKOWICIE INNA.CZEKAM NA ZWROT PIENIĘDZY JUŻ 2 MIESIĄCE...DZWONIE PO KILKANAŚCIE RAZY NA DZIEŃ NIKT NIE ODBIERA.MOŻE POLICJA POMOŻE?????
<<<

 

0

Ja tez oczekiwałam i powoli się niecierpliwiłam ale buty doszły dzisiaj
dzwoniłam kilkakrotnie i za każdym razem uzyskiwałam informacje także kontakt telefoniczny na plus trzeba uzbroić się w cierpliwość bo towar dochodzi.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

JAKI KONTAKT TELEFONICZNY ? NUMER CZĘSTO JEST ZAJĘTY BO WSZYSCY DZWONIĄ , JEŚLI SIE ZWOLNI TO I TAK NIKT NIE ODBIERA!!!!! ZŁOODZIEJE I OSZUŚCI !!! POD SĄD Z TAKIMI TYLKO
0

Zamówiłem buty 19.02.2015 do dziś nie doszły. nie polecam

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

Ja też zamówiłam buty i nic ani pieniędzy ani butów do mnie to chyba same idą te buty
ZŁODZIEJE!!!! OSZUŚCI !!!!!!!!!! ja czekam już ponad miesiąc i nic.....
0

Za każdym razem kiedy dzwonie dostaje wyczerpujące informacje, myślę ze dzięki stałemu kontaktowi można w spokoju poczekać w końcu kupuje się taniej niż gdzie indziej.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

Owszem obuwie jest tańsze ale przy takim czasie oczekiwania pora roku może się zmienić i co? będę zasuwać w maju w kozakach?
A tak na marginesie - zrezygnowalam po miesiącu czekania z kupionych butów i poprosiłam o zwrot gotówki - ciekawe ile na pieniądze będę czekała?
0

Zamówiłam buty 22 lutego. Wpłaciłam kasę i czekałam. Po ok. 2 tygodniach zaczęłam dzwonić. Początkowo mniezbywali ze paczke wysłali. W końcu zrezygnowałam i poprosiłam o zwrot kasy. Terazmówią że wysłali pieniadze a te przez tydzień nie mogą wpłynąć do mnie. Unikajcie jak ognia chyba ze chcecie stracic pieniądze.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

Jestem ciekaw czy jak zwrócą cie te zaległości to podzielisz się ta informacja na tym forum
Dzisiaj wpłynęły pieniądze za buty.
Czyli sklep zwrócił ci pieniążki
Tak. W dniu dzisiejszym wpłynął przelew.
Myślę za informacja o zwrocie pieniędzy jest uspakajana ze sklep potrafi się zachować.
0

Trochę problemów było ale w końcu buty do mnie dotarły. Kontaktując się ze sklepem polecam aby prosić ich o wysłanie potwierdzenia nadania przesyłki lub wysłania przelewu. Ogólnie raczej więcej razy tam zamawiać nie będę ale z tego zamówienia jestem zadowolona.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

0

Ja dostałam po wielu upomnieniach potwierdzenie nadania przesyłki - ale buty które otrzymałam po 3 tyg czekania to były zupełnie inne buty niż te które kupiłam. Tak więc odesłałam je i teraz czekam na zwrot kasy - mam nadzieję że się doczekam;) Dodam, że wysłano mi inne buty chyba dla świętego spokoju, bo dzwoniłam do nich kilka razy dziennie przez około tydzień.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

Też tak miałam ale zaryzykowałam aby mi jeszcze raz wysłali właściwe. Chyba rozmawiałam z szefem bo zaraz na drugi dzień wysłali kurierem te właściwe (na ich koszt oczywiście) :D
0

Do mnie towar dotarł maja racje osoby czekające jakiś czas ale z mojego doświadczenia i kolegi w obu przypadkach paczki doszly

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

0

U mnie podobnie paczuszka przyszła dzisiaj rano po otwarciu wszystko w należytym porządku mogę polecić.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

0

Pomimo oczekiwania i 2 telefonach kontrolnych do firmy wyczekiwany pakunek w postaci botów dotarł jestem ogólnie zadowolony.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

0

Otrzymałam właśnie zwrot pieniędzy za buty - trzeba jednak uzbroić się w cierpliwość:)

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

0

Kolejny dobry zwiastun ze sklep coś robi w stronę poprawienia swojego działania.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

Po komentarzach poniżej śmiem wątpić w prawdziwość waszych sklepowych opinii
0

Moje zamówienie realizowane było ok 2 tygodni od zakupu do doręczenia myślę ze czas dostawy powinien ulec skromnieniu, buty są dokładnie takie jakie zamawiałam.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

1

Zakup i przelew wykonany w dniu 03.03.2015 - OPRÓCZ OBIETNIC I I ZWODZENIA KLIENTA SKLEP NIE OFERUJE NIC . SZKODA CZASU ,NERWÓW I PIENIĘDZY. KONTAKT ZE STRONY SKLEPU ZEROWY. DO PEWNEGO CZASU ODBIERAJĄ TELEFONY BY MYDLIĆ KLIENTOWI OCZY NIEPRAWDZIWYMI INFORMACJAMI . W TEJ CHWILI CZEKAM NA ZWROT PIENIĘDZY . SKLEP ZOBOWIĄZAŁ SIĘ W DNIU DZISIEJSZYM PRZESŁAĆ POTWIERDZENIE PRZELEWU JEDNAK TEGO NIE ZROBIŁ. TELEFONU NIE ODBIERA , NA MAILA RÓWNIEŻ NIE ODPOWIADA. ZASTANÓW SIĘ TRZY RAZY ZANIM PRZEŚLESZ IM PIENIĄDZE .

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

Ma rację dziewczyna, trzeba dzwonić i upominać się o swoje a oni spławiają obietnicami bez pokrycia. Czekałem na towar miesiąc a teraz czekam 2 tygodnie na zwrot kasy bez skutku. rozważam zgłoszenie sprawy o wyłudzenie
Ja też mam problem z odzyskaniem pieniędzy , brak kontaktu. zgłaszam na POLICJĘ.
0

U mnie to samo. Tez rozważam zgloszenie sprawy o oszustwo. U mnie wyslali po 3 tygodniach (zamowiebie z 01.03.15) inne buty, dodatkowo 3,5 rozmiara za duze i 120 zlotych tansze.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

<<<

 

0

OSZUSTWO. Jak najdalej od tego "sklepu", który w ogóle nie istnieje.
Śmiech na sali.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

Twoja Odpowiedź:

Odpowiedź:
Twój nick:
WWW:
(podaj adres swojej strony jeśli chcesz ją zareklamować)
Podaj wynik:  =   

 

<<<

 

i prowadź dyskusję na forum!

Zobacz powiązane pytania na Forum

1
głosów
1
wypowiedzi
2254
wyświetleń

Opinie o butach nike air jordan

Hej, co sądzicie o tych butach www.air-force.pl/pl/wszystkie-kategorie/25-nike-air-jordan-3.html ? podobają się...

Dodano 05.07.2016

0
głosów
0
wypowiedzi
2135
wyświetleń

Kilt - alternatywa dla spodni

Kilt - alternatywa dla spodni Wiele lat temu zauważyłem że kilt jest wygodniejszy od spodni, do tego praktyczny i zacząłem w takim stroju chodzić. W...

Dodano 08.01.2017

2
głosów
1
wypowiedzi
2777
wyświetleń

Opinie o MojeZakupy.net

Witam Państwa, Chciałabym uzyskać Państwa opinie o sklepie MojeZakupy.net. Skuszona super promocją zakupiłam na tej stronie firmowy zegarek za...

Dodano 27.11.2016

1
głosów
0
wypowiedzi
2416
wyświetleń

Opinie o zakupach w thecovershop

Jeśli kupować przez internet to tylko w thecovershop.pl Ja jestem zachwycona! Przyjemna obsługa, szybka i darmowa dostawac, no cudeńko...

Dodano 24.05.2016

i dyskutuj o nim publicznie!