Czy zapisać dziecko na basen?

dobre
pytanie
1
złe
pytanie

W przedszkolu do którego chodzi moja 5 letnia córka są zapisy na basen. Dzieci są dowożone na basen, a po zajęciach przywożone do przedszkola busem należącym do szkoły pływania. Co myślicie, czy warto zapisać dziecko na takie zajęcia? Boję się, że córka będzie chorować. Może lepiej jeździć z nią we własnym zakresie w weekendy?

,

Ostatnią odpowiedź dodano 24.10.2014. Pytanie zadał(a) o

1 Odpowiedź

0

Oczywiście, że warto! Basen wzmacnia odporność, a pływanie (póki co nauka) doskonale wpływa na wzmocnienie mięśni i zapobiega wadom postawy. Zajęcia na basenie dla dzieci są ciekawie prowadzone, w małych grupkach pod okiem instruktora. Dzieci się znają i jest im raźniej. Zapewniam cię, że nie jesteś w stanie dziecku zapewnić tylu atrakcji we własnym zakresie. Poza tym nie musisz tracić czasu co weekend na basen. Z przedszkolakami jeżdżą pewnie również panie i dbają o to by dzieci były dosuszone. Gdyby twoje dziecko chorowało to zawsze możecie przecież zrezygnować.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

Twoja Odpowiedź:

Odpowiedź:
Twój nick:
WWW:
(podaj adres swojej strony jeśli chcesz ją zareklamować)
Podaj wynik:  =   

 

<<<

 

i prowadź dyskusję na forum!

Zobacz powiązane pytania na Forum

2
głosów
7
wypowiedzi
3561
wyświetleń

Dobra szkoła pływania we Wrocławiu dla dzieci

Chcę zapisać dzieci w wieku 9 i 6 lat na naukę pływania we Wrocławiu. Interesuje mnie lokalizacja Biskupin, Sępolno. Zależy mi na dobrej szkole...

Dodano 22.09.2015