Drodzy, szukam jakiegoś dobrego telefonu do firmy

dobre
pytanie
0
złe
pytanie

Drodzy, szukam jakiegoś dobrego telefonu do firmy. Wymagania, trwała bateria,chętnie klawiatura fizyczna. Dobrze jakby był android, jakoś najwygodniej mi z tym systemem. Co polecacie trwałego i wygodnego?

Ostatnią odpowiedź dodano 04.01.2021. Pytanie zadał(a) o

5 Odpowiedzi i 5 komentarzy

0

To dość wysokie wymagania, szczerze Ci powiem ;) ale warto zainteresować się tymi nowymi modelami od BlackBerry, czytałem jakiś czas temu na ich temat. Mają mega mocną baterię (podobno wytrzymuje i dwa dni). Sam nie używam, więc konkretnie nie odpowiem, ale tyle pamiętam z tego, co czytałem.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

0

Bateria jest bardzo wytrzymała, a fizyczna klawiatura mega wygodna. Szczególnie ją doceniam jak mam napisać maila. Mam Blackberry od jakiegoś czasu i przyjemnie się go używa. Jeśli chodzi o androida jest na najnowszej wersji, więc wszystko śmiga.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

<<<

 

0

A jak wyglądają kwestie bezpieczeństwa? Myślę o telefonach do firmy, więc obawiam się o jakies wycieki danych itp.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

0

Ja zarówno prywatnie jak i służbowo korzystam z tegorocznej odsłony Alcatel 1S - genialny tel. Ma dual sim więc mogę jednocześnie być podpięty na dwie karty. Android 10 daje płynne działanie na aplikacjach co dodatkowo wspomaga sporą pojemnością. Jeden z lepszych tel jakie miałem.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

Myślałam o Alcatel, ale nie wiem który wybrać. Jaka jest cena tego 1S?
Popatrz na Alcatel 3X 2020, nieco droższy, ale jest świetny, ma pojemną baterię z funkcją power bank, więc mozesz z niego naładować też inne urządzenia. Do tego ten poczwórny aparat.
A jakiej rozdzielczości ma najmocniejszy z tych aparatów i czy ma NFC?
Alcatel 3 X (2020) ma NFC. Jeśli chodzi o aparaty to najsłabszy mam 2Mpix, a najmocniejszy 16 Mpix. Zdjęcia robi obłędne.
Kilka jest tych modeli Alcatel w odsłonie z 2020 roku i wszystkie jak dla mnie dość bogato wyposażone i zrobione pod nowoczesne użytkowanie. Ceny niewysokie więc takie wypasione telefony pod każdą kieszeń.
0

Otylia ja płaciłam za alcatel 1 S z 2020 roku niecałe 400zł. Genialny telefon w fajnej, nowoczesnej odsłonie.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

Twoja Odpowiedź:

Odpowiedź:
Twój nick:
WWW:
(podaj adres swojej strony jeśli chcesz ją zareklamować)
Podaj wynik:  =   

 

<<<

 

i prowadź dyskusję na forum!