Fajna gra imprezowa dla nastolatka

dobre
pytanie
2
złe
pytanie

Mój syn chce zorganizować 13-te urodziny w domu dla kilkorga przyjaciół. Jedną z atrakcji miałaby być gra towarzyska. Zastanawiam się nad kupnem jakiejś gry dla dziesięciu osób. Czy ktoś mi coś poleci?

, gra imprezowa, gra planszowa,

Ostatnią odpowiedź dodano 14.11.2014. Pytanie zadał(a) o

Bardzo fajną grą dla znajomych jest dobble. Kupiliśmy niedawno naszemu synowi i często gra ze znajomymi. A śmiechu ile przy tym słyszymy. dobry sklep z grami też znaleźliśmy dyngs.pl właśnie tam znaleźliśmy dobble w najlepszej cenie.

1 Odpowiedź i 1 komentarz

3

Polecam Ci grę Mafia. Dzieciaki na pewno będą się przy niej świetnie bawić.To wciągająca gra psychologiczna oparta na schemacie popularnej gry towarzyskiej. Mogą bawić się w nią dorośli i dzieci, doskonale sprawdza się na wszelkiego rodzaju imprezach, wyjazdach integracyjnych, obozach, w świetlicach itp. Jej unikalna formuła umożliwia jednoczesną wspólną zabawę dużej grupie graczy. Zestaw zawiera żetony używane w podstawowej wersji gry, a także karty umożliwiające zaawansowanym graczom intrygujące rozszerzenie reguł i wzbogacenie rozgrywki. W mafię może grać od 7-22 osób.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

Twoja Odpowiedź:

Odpowiedź:
Twój nick:
WWW:
(podaj adres swojej strony jeśli chcesz ją zareklamować)
Podaj wynik:  =   

 

<<<

 

i prowadź dyskusję na forum!

Zobacz powiązane pytania na Forum

2
głosów
3
wypowiedzi
2805
wyświetleń

Gry na konsolę XBOX dla sześciolatka

Czy ktoś może polecić fajne gry dla sześcioletniego chłopca na konsolę XBOX 360? Nadmienię, że zależy mi na grach bez przemocy. Z tego co widzę to...

Dodano 28.10.2014

8
głosów
4
wypowiedzi
3089
wyświetleń

Fajna gra planszowa dla siedmiolatki

Chciałabym kupić córce na 7 urodziny fajną grę planszową. Patrzyłam w sklepach, ale jest ogromny wybór i trudno mi się na coś zdecydować, tym...

Dodano 05.11.2014

i dyskutuj o nim publicznie!