Gaj-stal.com

Gaj-stal.com
5 Star Rating 4.6 z 8 opinii

Konstrukcja stalowe, hale namiotowe - gaj-stal.com

Nowoczesne konstrukcje halowe oraz hale namiotowe. Projektowanie, montaż, konstrukcja - sprawdź nas

Strona porusza takie tematy jak konstrukcje stalowe mińsk mazowiecki, konstrukcje stalowe radzyń podlaski, hale namiotowe mińsk mazowiecki, hale namiotowe radzyń podlaski, konstrukcje stalowe siedlce, konstrukcje stalowe lukow, hale namiotowe siedlce, hale namiotowe lukow, konstrukcje stalowe, konstrukcje halowe, hale namiotowe, projektowanie, konstrukcja, montaż, stanin, oraz inne.

Jest skierowana do mieszkańców miasta Mińsk Mazowiecki, Radzyń Podlaski, Siedlce, Lukow, a także okolicznych miejscowości.

 
 

Opinie o Gaj-stal.com

ocena - ocena 5

jestem randomowym człowiekiem na forum, ale jak zobaczyłem HALE przez "CH" to miałem ubaw. xD Kolega chyba tak wkurzony, ze o podstawowych zasadach pisowni zapomniał. ;)

ocena - ocena 5

Z taką firmą aż miło robić interesy , profesjonalne podejście do mnie jako klienta już na pierwszej rozmowie zadecydowało właśnie o tym że wybrałem GAJ-STAL na wykonawcę mojej hali i to był strzał w dziesiątkę w tej chwili podpisałem umowę na kolejna halę bo wiem że powierzam moje pieniądze fachowcom na wysokim poziomie .

ocena - ocena 5

Mam przyjemność wystwić Państwa Firmie bardzo pozytywną opinię. Od dawna nie spotkaliśmy się z tak solidną, zorganizowaną, odpowiedzialną i przystępną cenowo Firmą. Gratulujemy i życzymy sukcesów

ocena - ocena 5

Solidna rzetelna i sprawdzona firma , kupiliśmy już kilka hal i przy następnych inwestycjach stawiamy tylko na tę firmę .Polecam każdemu kto chce budować hale ponieważ każdy może mieć pewność że dostanie towar najwyższej jakości i taki jaki zamówił .

ocena - ocena 5

Firma rzetelna i uczciwa , z pełną odpowiedzialnością mogę polecić GAJ-STAL jako rzetelnego i kompetentnego partnera w biznesie.

ocena - ocena 5

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług tej firmy, potrzebowaliśmy ujeżdżalni dla koni i firma GAJ-STAL w szybkim terminie bardzo nam pomogła.Od samego początku do końca inwestycji bardzo dobry kontakt z pracownikami tej firmy , prace montażowe przebiegały sprawnie i szybko widać na każdym kroku profesjonalizm oraz duże zaangażowanie do pracy .Oferowane ceny w porównaniu do konkurencji są niskie i przystępne dla potencjalnego Klienta a jakość usług bije na głowę konkurencję , wiemy co mówimy ponieważ mieliśmy skorzystać z usług innych wykonawców jednak po sprawdzeniu nasz wybór padł na GAJ-STAL.

ocena - ocena 5

Szanowny Panie. Swoich praw w sądzie oraz odszkodowania za godzenie w dobre imię firmy będzie dochodzić firma GAJ-STAL .Tego typu wpisem jesteśmy przedstawiani jako firma nierzetelna i nieuczciwa gdzie taka sytuacja niema miejsca. Pan jako Klient został poinformowany w umowie jak i słownie oraz e-mailowo o terminie dostawy hali i termin taki zostaje dotrzymany o ile Klient spełnia określone warunki.Warunkiem takim jest przesłanie prawomocnego pozwolenia na budowę żeby firma mogła rozpocząć montaż zgodnie z literą prawa , takiego dokumentu nie otrzymaliśmy do dnia dzisiejszego.Tym samym wzywam Pana do usunięcia w/w wpisu szkalującego dobre imię firmy w przeciwnym wypadku niezwłocznie skierujemy sprawę na drogę postępowania sądowego w celu uzyskania odszkodowania oraz publicznych przeprosin za pomocą internetu.

ocena - ocena 1

NIE POLECAM TEJ FIRMY!!!! W sierpniu 2016 r zamówiłem chale po podpisaniu umowy było już 5 terminów w których firma GAJ-STAL miała przyjechać i złożyć do dnia dzisiejszego Pan Król nie oddzwania i podaje kolejne terminy, będę dochodził swoich praw w sądzie.

Administrator 22.01.2018 ocena

A Ty jak oceniasz Gaj-stal.com ?
W formularzu poniżej podaj swoje imię, treść opinii oraz ocenę w skali od 1 do 5.

Dodaj swoją opinię o Gaj-stal.com

Twoje imię:

Ocena: z 5

Opinia:

Podaj wynik:  =   


Strony podobne do Gaj-stal.com

0

bajkowakraina-siedlce.pl

bajkowakraina-siedlce.pl

BAJKOWA KRAINA - Niepubliczne przedszkole - SIEDLCE

BAJKOWA KRAINA - Niepubliczne przedszkole - SIEDLCE...

Dodano

<<<

 

0

przedszkole9-siedlce.pl

przedszkole9-siedlce.pl

Miejskie Przedszkole nr 9, ul. Gen. Orlicz-Dreszera 7, Siedlce

Miejskie Przedszkole nr 9...

Dodano

0

zamech.strefa.pl

zamech.strefa.pl

ZAMECH

Zakład Produkcyjno-Usługowy ZAMECH Kazimierz Wścieklicki...

Dodano


Dodaj stronę podobną do Gaj-stal.com

Adres strony:

Podaj wynik:  =   


Pytania na Forum

4
głosów
9
wypowiedzi
1360
wyświetleń

Logo firmy z blachy nierdzewnej

Mamy do zrobienia w firmie logo i chcemy zrobić je z blachy nierdzewnej. Jedno ma być na zewnątrz a drugie przy recepcji.Czy ktoś robił coś takiego...

Dodano 07.09.2016

1
głosów
0
wypowiedzi
1183
wyświetleń

Projektowanie wizualne dla firm

Znacie stronkę do projektowania wizualnych dla firm 4create? ...

Dodano 28.06.2016

2
głosów
2
wypowiedzi
1475
wyświetleń

Pogotowie hydrauliczne Hydroalarm w Częstochowie

Pogotowie hydrauliczne Hydroalarm - usługi hydrauliczne Częstochowa. Jesteśmy zespołem trzech hydraulików, wykonujemy usługi w zakresie montażu,...

Dodano 11.12.2015

  i otrzymaj porady naszych Użytkowników!


Zobacz także