Garnitury wysokiej jakości w Toruniu na niewymiarową sylwetkę

dobre
pytanie
1
złe
pytanie

Gdzie w Toruniu można kupić dobry i świetnej jakości garnitur? Problem jest taki, że nie jestem idealnie wymiarowy i często coś w przymierzanych garniturach nie pasuje. Znacie jakieś dobre sklepy? Cena to nie problem jakby co.

,

Ostatnią odpowiedź dodano 06.11.2016. Pytanie zadał(a) o

4 Odpowiedzi

1

Wiesz co, sprawdź Vizarro na Garbarach Wielkich. Jak dla mnie ten sklep to po prostu hit! Obsługa bardzo kompetentna, z pewnością pomoże Ci dobrać idealny fason na daną okazję. Mi pomogli i wyglądałem świetnie!

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

0

Bardzo mi się podobały garniturki z Vizarro. Mojemu mężowi najlepiej pasowały do figury. Oczywiście trzeba było gdzieniegdzie coś przeszyć itp, ale zrobili to na miejscu! Genialnie!

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

<<<

 

0

Vizarro i jeszcze raz Vizarro. Jak dla mnie nie ma lepszego sklepu. Mam od nich już 3 garnitury i każdy wyglada dalej jak nowy a spisują się idealnie nawet podczas noszenia go cały dzień!

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

0

Zdecydowanie polecam Vizarro. Tak jak już tu piszą, jeden z najlepszych sklepów. Nieporównywalny do takich marek jak: Lassar czy Giacomo. Wygoda w każdej minucie.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

Twoja Odpowiedź:

Odpowiedź:
Twój nick:
WWW:
(podaj adres swojej strony jeśli chcesz ją zareklamować)
Podaj wynik:  =   

 

<<<

 

i prowadź dyskusję na forum!

Zobacz powiązane pytania na Forum

0
głosów
0
wypowiedzi
2137
wyświetleń

Kilt - alternatywa dla spodni

Kilt - alternatywa dla spodni Wiele lat temu zauważyłem że kilt jest wygodniejszy od spodni, do tego praktyczny i zacząłem w takim stroju chodzić. W...

Dodano 08.01.2017

1
głosów
2
wypowiedzi
2034
wyświetleń

Sklep z eleganckimi i wysokiej jakości garniturami w Inowrocławiu

Inowrocław - Garnitury - Poszukuje sklepu Hej, poszukuje sklepu w Inowrocławiu z dobrymi jakościowo garniturami. Mam nadzieje że korzystaliście,...

Dodano 05.10.2016

1
głosów
0
wypowiedzi
2098
wyświetleń

Gdzie kupić garnitur do ślubu w Inowrocławiu

Gdzie kupujecie garnitury? Poszukuje w Inowrocławiu dobrego garnituru, za parę miesięcy ślub, a ja nie mam w czym iść. Chce wyglądać dobrze, aby moja...

Dodano 03.11.2016

i dyskutuj o nim publicznie!