Gry na konsolę XBOX dla sześciolatka

dobre
pytanie
2
złe
pytanie

Czy ktoś może polecić fajne gry dla sześcioletniego chłopca na konsolę XBOX 360?
Nadmienię, że zależy mi na grach bez przemocy. Z tego co widzę to lubi gry zarówno zręcznościowe jak i ruchowe na Kinect i logiczne.

, ,

Ostatnią odpowiedź dodano 12.03.2015. Pytanie zadał(a) o

3 Odpowiedzi

1

Polecam grę RUSH firmy Disney i Pixar. Moje dzieci świetnie się przy niej bawią, a co najważniejsze aktywnie spędzają czas. Gra ta przenosi dzieci do świata bajek: Iniemamocni, Ratatuj, Odlot, Toy Story i Auta. Na dzieci czeka wiele przygód i zadań w towarzystwie postaci z wymienionych bajek np. Chudego, Zygzaka McQueena. Polecam!

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

0

Mój synek uwielbia Kinect Joy Ride. Szalone wyścigi i ewolucje powietrzne nad przeszkodami oraz ścinanie zakrętów to coś co chłopcy lubią najbardziej. Pięć trybów gry oraz trzy światy z zapierającymi dech krajobrazami gwarantują niezapomniane wrażenia. Gwarantowana świetna zabawa.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

<<<

 

1

Dla sześciolatka polecam zręcznościową grę Rayman. Z tego co wiem to wyszły już 3 wersje tej gry. Jest bardzo kolorowa i ma bardzo dobrą oprawę muzyczną. Dziecko pokonuje różne barwne przeszkody, niektóre ożywione. Wszystko jest jednak bardzo delikatne i niekojarzy się z przemocą.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

Twoja Odpowiedź:

Odpowiedź:
Twój nick:
WWW:
(podaj adres swojej strony jeśli chcesz ją zareklamować)
Podaj wynik:  =   

 

<<<

 

i prowadź dyskusję na forum!

Zobacz powiązane pytania na Forum

1
głosów
2
wypowiedzi
2712
wyświetleń

Fajna gra dla 9-letniej dziewczynki

Witam szanownych forumowiczów, potrzebuję fajnego prezentu dla dziewczynki w wieku 9 lat. Myślę o grze planszowej lub grze na konsolę XBox 360,...

Dodano 15.08.2014

8
głosów
4
wypowiedzi
3172
wyświetleń

Fajna gra planszowa dla siedmiolatki

Chciałabym kupić córce na 7 urodziny fajną grę planszową. Patrzyłam w sklepach, ale jest ogromny wybór i trudno mi się na coś zdecydować, tym...

Dodano 05.11.2014

i dyskutuj o nim publicznie!