Intergrafix - czyszczenie suchym lodem

dobre
pytanie
1
złe
pytanie

Nasza firma Intergrafix Sp. z o.o. zajmuje się profesjonalnym czyszczeniem przy użyciu suchego lodu. Czyszczenie suchym lodem to nowatorska metoda pozwalająca w krótkim czasie usunąć uporczywe zabrudzenia z maszyn, urządzeń, elewacji budynków, schodów itp. Ta technologia może mieć zastosowanie niemalże we wszystkich sektorach przemysłowych. Proces czyszczenia suchym lodem polega na wystrzeliwaniu CO2 pod dużym ciśnieniem.
Metoda jest bezinwazyjna i bezpieczna dla czyszczonych powierzchni. Efekty to precyzja czyszczenia oraz duża oszczędność czasu w porównaniu z tradycyjnymi metodami czyszczenia.

Czyszczenie suchym lodem jest idealną alternatywą dla ręcznego czyszczenia przy użyciem chemii, skrobania, piaskowania bądź czyszczenia wysokociśnieniowego.

Nasi fachowcy przeszkoleni w dziedzinie czyszczenia suchym lodem pomogą Państwu w usunięciu największych zanieczyszczeń tanio, szybko i skutecznie, zapraszamy!
sale@intergrafix.pl tel. 957298036

, ,

Ostatnią odpowiedź dodano 04.04.2016. Pytanie zadał(a) o

1 Odpowiedź

0

Suchy lód najwyższej jakości tylko na www.cryopoland.pl

odpowiedzi udzielił(a) ze strony cryopoland.pl o godzinie

Twoja Odpowiedź:

Odpowiedź:
Twój nick:
WWW:
(podaj adres swojej strony jeśli chcesz ją zareklamować)
Podaj wynik:  =   

 

<<<

 

i prowadź dyskusję na forum!

Zobacz powiązane pytania na Forum

1
głosów
0
wypowiedzi
2866
wyświetleń

Czy można wyczyścić kostkę granitową pomazaną sprayem

Czy możliwe jest wyczyszczenie tarasu i podjazdu do garażu wykonanego z kostki granitowej płukanej firmy Libet. pomazanej sprayem. Jestem...

Dodano 09.10.2016