Jak wypadają narzedzia Unior na tle stanleya? Wi

dobre
pytanie
0
złe
pytanie

Jak wypadają narzedzia Unior na tle stanleya?
Witam. Jak wiadomo narzędzia stanley sa bardzo popularne w Polsce i myślę, że to morze być też spowodowane dobrym marketingiem i dużymi pieniędzmi na reklamę. ostatnio wyczaiłem w internecie ciekawe klucze innego producenta, którego z autopsji nie znam, a jest nim Unior. wizualnie i cenowo wyglądają bardzo dobrze, ale jak wypadają na tle Stanleya? Moze ktoś się podzieli opinia na ten temat? pozdrawiam.

Ostatnią odpowiedź dodano 26.09.2018. Pytanie zadał(a) o

4 Odpowiedzi

0

Z Uniorem nie miałem nigdy doczynienia, tyle, że coś mi tam się obiło o uszy. mogę się za to wypowiedzieć o Stanleyu, że ładują dużo hajcu na reklamę, a jakość narzędzi w ostatnich latach zdecydowanie się pogorszyła. nie mam pojęcia czym to jest spowodowane. może poszli na masową produkcję i już nie zależy im na klientach. jak tak dalej pójdzie to najzwyklejszy badziew z marketu będzie lepszą opcją niż przereklamowany Stanley.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

0

Cześć. z tego, co wyczytałem w necie, to narzędzia Unior są produkowane w Słowenii i jest to klasa premium. z tego, co piszą, to musi być raczej dobry produkt. pozdrawiam.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

<<<

 

0

Stanley to była dobra firma, jednak szkoda, że osiadła na laurach i ich narzędzia są coraz gorszej jakości, mój kumpel zaś ma uniora i widać, że te narzędzia sa niezniszczalne, prawdopodobnie niedługo też sobie kupię klucze z tej firmy. Tylko trochę cena jest spora.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

0

Ja tam na Stanleya nie narzekam, bo trochę jeszcze tego mam, ale jeszcze z tej starej serii. Jak się nowe sprawują Stanleye, to nie mam zielonego pojęcia, ale słychać głosy użytkowników, że jest coś z nimi nie tak. co do Uniora, to widziałem klucze u kuzyna i musze przyznać, że wizualnie wyglądają super. co do jakości, to nie wiem, ale kuzyn raczej szajsu nie kupuje.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

Twoja Odpowiedź:

Odpowiedź:
Twój nick:
WWW:
(podaj adres swojej strony jeśli chcesz ją zareklamować)
Podaj wynik:  =   

 

<<<

 

i prowadź dyskusję na forum!