Jakie dajecie probiotyki dzieciom? Synek często m

dobre
pytanie
0
złe
pytanie

Jakie dajecie probiotyki dzieciom? Synek często ma problemy z zaparciami i bólami brzuszka, lekarz kazął tylko probltyki dawać ale nie wiem czy to ma znaczeenie jakie się kupi i jak szybk to moz epomoc?

Ostatnią odpowiedź dodano 13.04.2019. Pytanie zadał(a) o

6 Odpowiedzi

0

Nam pediatra kazał dawać córci flostrum plus, mała miała duże problemy z brzuszkiem, ciągle po posiłkach jej bulgotało, często kupy wodniste robiła, po stosowaniu flostrum się to uspokoiło, lekarz kazał dawać przez parę tygodni, zrobić przerwę i znów przez parę tygodni dawać

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

0

U nas się sprawdziły krople multilac, znam ten probiotyk od dawna i też nie raz sama brałam jak była taka potrzeba, a w nim fajne jest to, że to w zasadzie jest to synbiotyk, czyli taki probiotyk od razu z pożywką dla tych dobrych bakterii, by się szybciej rozwijały

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

<<<

 

0

Który probiotyk będzie lepszy dla miesięcznego dzieciaczka? od starszego złapał jakieoś wirusa i robi rzadzsze kupy, co byście polecali w takim wypadku?

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

0

Jeśli twoje dziecko ma takie objawy to lepiej iść do lekarza, a co do probiotyku to ja mojemu daję synbiotyk multilac w kroplach, z tego co pamiętam to od 2 miesiąca życia można podawać, nam się sprawdza jako wsparcie flory jelitowej i wiem że jest bezpieczny dla dzieci.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

0

Znam Multilac baby i z tego co wiem to nawet nie probiotyk a synbiotyk. Poza samymi bakteriami probiotycznymi jest pożywka, która pomaga im się szybko namnożyć przez co wspiera florę jelitową.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

0

Flostrum baby nadaje się nawet dla noworodków, mozna bezpiecznie podawać od samych narodzin. Wystarczy tylko kilka kropelek by podać dziecku odpowiednią ilość dobrych bakterii. Podawanie jest bardzo łatwe i szybkie.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

Twoja Odpowiedź:

Odpowiedź:
Twój nick:
WWW:
(podaj adres swojej strony jeśli chcesz ją zareklamować)
Podaj wynik:  =   

 

<<<

 

i prowadź dyskusję na forum!