Kontrola jakości produktów ze stali nierdzewnej

dobre
pytanie
4
złe
pytanie

Kontrola jakości produktów ze stali nierdzewnej - czy można zlecić wykonanie takiej kontroli? Okolice Trzebini.

, ,

Ostatnią odpowiedź dodano 05.07.2016. Pytanie zadał(a) o

5 Odpowiedzi

5

Nie wiem,czy o taką kontrolę chodzi ale w Krakowie,niedaleko giełdy samochodowej Przy ulicy Christo Botewa 16, mają usługę urządzenie które pozwala na pomiar geometrii wykonywanych elementów o gabarytach od kilku centymetrów do 120m z dokładnością 0.005mm. Najlepiej zadzwonić i dopytać..Tu link do strony :
http://www.bth.pl/pl.kontrola_jakosci.html

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

2

A myślałem,że nikt tego nie robi.Kumple twierdz a,że nie ma takiej potrzeby,bo:maszyny mają cyfrowe oprogramowanie,steruje nimi komputer i wystarcz dobrze wprowadzić dane produktu,który chce się otrzymać i nacisnąć guzik.Maszyna może i się nie myli,ale człowiek tak.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

<<<

 

1

Znana dobrze rama Faro jest jednym z najbardziej sensownych urządzeń pomiarowych.Takim laserem można sobie sprawdzić zgodność z modelem projektowym szczególnie gdy mamy do czynienia z formą bryły.Wygoda dokonywania pomiarów,jak i dokładność skłania profesjonalne firmy świadczące usługi branży hutniczej do zakupu akurat tego urządzenia.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

1

Import Stal jest bardzo innowacyjną firmą i posiada najnowsze maszyny i urządzenia.Wiele firm nie tylko polskich ale i zagranicznych z nimi współpracuje.Jeśli chodzi o kontrolę jakości i pomiary to są niezbędne w przypadku detali,które muszą spełniać ściśle określone normy.
Warto zlecać usługi właśnie takim firmom,które urządzenia pomiarowe takie jak wspomniana rama Faro-bo to świadczy o profesjonalizmie

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

1

Dobrze wiedzieć,że w Import Stal-u można przeprowadzić taka kontrolę,zwłaszcza,że na miejscu można zakupić i zlecić obróbkę detalu.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

Twoja Odpowiedź:

Odpowiedź:
Twój nick:
WWW:
(podaj adres swojej strony jeśli chcesz ją zareklamować)
Podaj wynik:  =   

 

<<<

 

i prowadź dyskusję na forum!

Zobacz powiązane pytania na Forum

9
głosów
14
wypowiedzi
6387
wyświetleń

Wycinanie laserem elementów ze stali

Szukam kogoś, kto zna dobrą firmę z branży metalowe bo potrzebuję wyciąć laserem ze stali szereg elementów bardzo skomplikowanych, wręcz...

Dodano 24.11.2015

3
głosów
5
wypowiedzi
2697
wyświetleń

Szukam hurtowni oferującej blachę z tłoczonym wzorem

Szukam hurtowni.!która ma w ofercie blachę z tłoczonym wzorem.Interesuje mnie region Brzesko,Tarnów.Dobrze by było, żeby dysponowali też własnym...

Dodano 13.10.2016

i dyskutuj o nim publicznie!