Kupiłam kabinę prysznicowa LIVORNO firmy DURASAN

dobre
pytanie
0
złe
pytanie

Kupiłam kabinę prysznicowa LIVORNO firmy DURASAN. Już przy montażu drzwi od kabiny panom którzy je montowali rozleciały się w rękach w drobny mak. Zadzwoniłam do biura obsługi z tą informacją i żeby złożyć reklamację, to pani głosem bez wyrazu poinformowała mnie, że złożyć reklamację mogę ale i tak rozpatrzona będzie negatywnie, bo na pewno zostały uderzone i dlatego się rozleciały. Żeby szybko zakończyć sprawę postanowiłam zamówić drzwi do kabiny. Dowiedziałam się ile kosztują( 205zł) ,ile za przesyłkę( 99zł) więc
pytam czy mogę przysłać kuriera od siebie bo za przesyłkę zapłacę mniej, to usłyszałam, że mogę jedynie odebrać osobiście bo kurierowi nie wydadzą. No trudno, nie pojadę z Krakowa do Płońska. Zamówiłam mailowo i czekam. Żadnej reakcji ze ich strony. Po tygodniu dzwonię i pytam co z przesyłką. Pan odpowiada,ze albo dziś wyszła albo juto wyjdzie. Następnego dnia przesyłka dotarła. Daję kurierowi 305zł z groszami, a on mówi że 605zł z groszami.Taka wartość wpisana na przesyłce i jak nie zapłacę to nie zostawi przesyłki.Zapłaciłam. Dostałam się do WZ, a tam wpisana wartość 305zl z groszami. Więc dzwonię do serwisu i pytam o różnicę. Pan stwierdził, że osoba która wypisywała etykietę pomyliła się, żebym napisała maila z numerem konta to oddadzą mi pieniądze. Maila wysłałam. Czekałam dwa tygodnie i nic. Więc dzwonię. W księgowości pani zauważyła pomyłkę ale połączyła mnie z serwisem. Tam pan w czasie rozmowy ze mną wystukał dopiero maila do księgowości żeby odesłali mi pieniądze. Mam czekać następne dwa dni. Zobaczę czy faktycznie przyślą.
Obsługa klienta fatalna. Kontakt mailowy bez sensu. O wszystko trzeba dzwonić i się upominać kilka razy. Sama kabina przeciętna z niedoróbkami i oczywiście zastanawiam się czy przypadkiem od uderzenia strumieniem wody się nie rozleci. Jakbym wiedziała, że będę miała tyle problemów to bym jej nie kupiła. Nie poleca ani firmy ani jej wyrobu.

Pytanie zadał(a) o

Twoja Odpowiedź:

Odpowiedź:
Twój nick:
WWW:
(podaj adres swojej strony jeśli chcesz ją zareklamować)
Podaj wynik:  =   

 

<<<

 

i prowadź dyskusję na forum!