Liparie - sklep z bielizną damską

dobre
pytanie
1
złe
pytanie

Liparie - najlepszy sklep z bielizną damską! Można tu dostać biustonosze, stroje kąpielowe, bieliznę ślubną i wiele innych! Warto skorzystać z oferty tego sklepu. Ceny i jakość sprawiają, że coraz więcej kobiet kupuje w Liparie.

, , ,

Ostatnią odpowiedź dodano 23.09.2016. Pytanie zadał(a) o

4 Odpowiedzi

0

Bardzo fajna bielizna, pierwszej jakości, naprawdę nosi się to świetnie, od miesięcy kupuję bieliznę tylko w tym sklepie i nadal zamierzam to robić.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

0

Mam od nich kilka pięknych biustonoszy, są wytrzymałe i się nie zużywają szybko, nadal wyglądają jak nowe. Bardzo przyjemnie się nosi i podkreślają kobiece kształty.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

<<<

 

0

Kupowałam od nich bieliznę ślubną na najważniejszy dzień w moim życiu, więc samo przez się widać, że mam duże zaufanie do Liparie. Wyglądałam w niej zjawiskowo:)

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

0

Ostatnio zamawiałam w tym sklepie http://ekskluzywna.pl/biustonosze biustonosz taki usztywniany mojej ulubionej firmy. Nie pierwszy raz wybrałam ten sklep bo nie ukrywam ceny mają dobre.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

Twoja Odpowiedź:

Odpowiedź:
Twój nick:
WWW:
(podaj adres swojej strony jeśli chcesz ją zareklamować)
Podaj wynik:  =   

 

<<<

 

i prowadź dyskusję na forum!

Zobacz powiązane pytania na Forum

1
głosów
0
wypowiedzi
3330
wyświetleń

Polska bielizna w dużych rozmiarach

Sklep z polską bielizną w dużych rozmiarach Salon Mody XXXL, to odpowiedź na potrzeby kobiet puszystych. Produkty doskonałej jakości oraz ekspresowa...

Dodano 27.02.2017