Lista programów partnerskich - rok 2015

dobre
pytanie
10
złe
pytanie

Interesuje mnie bardzo lista programów partnerskich, bo chciałbym zacząć zarabiać na swoim zapleczu internetowym. Stworzyłem kilka serwisów tematycznych i prowadzę bloga, który cieszy się coraz wiekszą popularnością. Szukam informacji o programach partnerskich, które aktualnie funkcjonują w Internecie.
Bardzo proszę wszystkich życzliwych blogerów i webmasterów o wpisywanie w odpowiedzi na ten post adresu programu oraz branży, w której działa ten program. Zależy mi na zebraniu jak największej liczby aktualnych programów partnerskich.

, , , , , , ,

Ostatnią odpowiedź dodano 15.08.2015. Pytanie zadał(a) o

3 Odpowiedzi i 2 komentarze

1

Wejdź na www.rexio.pl to porównywarka ubezpieczeń ubezpieczeń turystycznych online. Ma program partnerski z informacjami na stronie.

odpowiedzi udzielił(a) ze strony rexio.pl o godzinie

Jeśli chodzi o porównywarkę ubezpieczeń i kredytów to czy bardziej korzystny nie jest comperialead.pl? To bardzo duży gracz w finansów i dobrze płaci za leady. Jakie wynagrodzenia w swoim programie partnerskim oferuje rexio.pl?
7

Ja jestem fanem comperialead.pl, który jest już na tej liście, ale kilka dni temu trafiłem na nowy program partnerski serwisu oferteo:
http://www.oferteo.pl/program-partnerski
Co ciekawe, oprócz produktów finansowych można tu też zarobić dobrą kasę na maszynach budowlanych, wózkach widłowych, czy całej masie usług budowlanych i remontowych.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

Witam, znalazłem takie informacje o tym programie: (1) nawet 120 zł za lead (do Klienta chcącego zakupić usługę lub produkt) (2) 30% prowizji od wpłat dokonanych przez nowo zarejestrowane firmy poszukujące nowych Klientów (3) 304 produkty z 15 branż (4) usługi budowlane, remonty i wykończenia, finanse i ubezpieczenia, branża szwalnicza, opałowa, zakup maszyn budowlanych i wózków widłowych, usługi transportowe i inne (5) wypłata środków już od 50 zł (6) kreacje oparte na widgetach i linkach (7) przejrzysty panel do analizy skuteczności kreacji (8) wartościowa usługa dla wszystkich Kupujących i Zlecających (9) niewyczerpalne źródło nowych Klientów dla firm Nie spotkałem jeszcze programu partnerskiego dla takich branż.
<<<

 

3

Jeśli chodzi o program partnerski dla budownictwa, finansów i maszyn takich jak budowlane czy wózki widłowe to zdecydowanie polecam:
http://www.oferteo.pl/program-partnerski

Jeśli natomiast prowadzisz serwis związany z tematem urody lub zdrowia to zajrzyj do
https://pl.cashinpills.com/products.html
System jest dobrze zorganizowany, ma wiele kreacji i produktów. Kasa też jest niezła jak w Oferteo.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

Twoja Odpowiedź:

Odpowiedź:
Twój nick:
WWW:
(podaj adres swojej strony jeśli chcesz ją zareklamować)
Podaj wynik:  =   

 

<<<

 

i prowadź dyskusję na forum!

Zobacz powiązane pytania na Forum

3
głosów
2
wypowiedzi
3985
wyświetleń

Jakiś dobry darmowy hosting stron www?

Czy moglibyście mi polecić jakieś dobre darmowe hostingi stron www? Zależy mi, aby strona, którą chce założyć dla mojej firmy wyświetlała się bez...

Dodano 25.08.2013

4
głosów
5
wypowiedzi
4882
wyświetleń

Jak mogę podnieść pozycję swojej strony www w googlu

Od niedawna prowadze sklad opalu i handuje weglem, mialem koksem i ekogroszkiem. w jednym z portali zalozylem sobie swoja wizytowke, gdzie mam...

Dodano 01.09.2013

2
głosów
3
wypowiedzi
3438
wyświetleń

Firma tworząca strony www w Częstochowie

Tworzeniem stron www w Częstochowie i ogólnie na Śląsku zajmuje się www.kbsystems.pl - warto zajrzeć, mają pokazane portfolio, więc możemy się...

Dodano 15.05.2016

1
głosów
1
wypowiedzi
4827
wyświetleń

Jak założyć stronę internetową

Jeśli nie lubisz marnotrawić pieniędzy a szukasz dobrej strony internetowej wspólnie pomożemy ci wybrać...

Dodano 19.02.2017

i dyskutuj o nim publicznie!