Odnowienie elewacji.. Znajomy,który ma budynek c

dobre
pytanie
0
złe
pytanie

Odnowienie elewacji..
Znajomy,który ma budynek chciałby go wynająć komuś,ale z zewnątrz jest brzydka elewacja. Szukamy pomysłu na odnowienie elewacji. Zastanawiamy się co zastosować tak aby pasowała do nowoczesnych szklanych budynków..może mi ktoś coś doradzić?

Ostatnią odpowiedź dodano 20.12.2017. Pytanie zadał(a) o

6 Odpowiedzi

1

Możliwości jest wiele począwszy od tynków czy saiding-ów poprzez różnego rodzaju płyty z blachy, z betonu po panele elewacyjne. Wszystko zależy też od tego ile chcemy na to przeznaczyć można coś wybrać. Dobrze jest sugerować się otoczeniem innych budynków by się „wpasować” i zachować styl.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

0

Dziękuję za zainteresowanie się moim tematem.
Okładanie elewacji falowaną blachą w pionie nie bardzo wchodzi w grę, bo ściany powinny \\\"oddychać\\\".Sąsiednie budynki to bardziej przeszklone nowocześnie wykończone obiekty.Zastanawiamy się nad tymi betonowymi kwadratowymi płytkami,ale koszty tego są duże,a na obecną chwilę kolega nie ma środków by tyle wyłożyć.Drewno też nie jest najlepszym pomysłem w tym przypadku.Co do paneli elewacyjnych to jakie zastosować? drewniane chyba nie bardzo a te z tworzyw sztucznych jakoś nie przemawiają do niego.Które z tych paneli były by rozsądnym rozwiązaniem tak na 5 lat przynajmniej?

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

<<<

 

0

Może nie sprecyzowałem w poprzednim pości ale można jeszcze zastosować coś takiego jak panele elewacyjne ze stali nierdzewnej.To jest nowość w Polsce ale bardzo ładnie się to prezentuje.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

0

A gdzie takie panele ze stali nierdzewnej można zobaczyć ? Kto je sprzedaje?

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

0

Panele elewacyjne produkuje i sprzedaje firma Bth Import Stal z Krakowa.Jest to nowość na rynku więc poszukaj najpierw na ich stronie internetowej a jeśli Cię to zainteresuje to zadzwoń tam i popytaj.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

0

Już mniej więcej wiem o co chodzi.Podobne panele są na galeriach handlowych tylko,że w kolorze.Te by pasowały do przeszklonych budynków bardziej.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

Twoja Odpowiedź:

Odpowiedź:
Twój nick:
WWW:
(podaj adres swojej strony jeśli chcesz ją zareklamować)
Podaj wynik:  =   

 

<<<

 

i prowadź dyskusję na forum!