Oes.krakow.pl

Oes.krakow.pl
5 Star Rating 5.0 z 36 opinii

Prawo jazdy, Auto szkoła, Jazdy doszkalające, Egzaminy na prawo jazdy - Kraków

Strona porusza takie tematy jak przewozu osób i rzeczy, prawo jazdy kraków, nauka jazdy kraków, kursy instruktorów, auto-szkoła, oes, osk, oraz inne.

Jest skierowana do mieszkańców miasta Kraków, a także okolicznych miejscowości.

 
 

Opinie o Oes.krakow.pl

ocena - ocena 5

Szkoła którą spokojnie można polecić. Nauczyłem się jeździć samochodem od podstaw. Bardzo dobrze uczą. Przystępnie prowadzone zajęcia teoretyczne. Jazdy z instruktorem który zna się na rzeczy i potrafi przekazać wiedze.

ocena - ocena 5

Kurs na prawo jazdy, psychotesty i certyfikat kompetencji robiłem w Oesie. Profesjonalny ośrodek z bardzo dobra obsługą i zaangażowanymi instruktorami. Przystępnie i bezstresowo prowadzą zajęcia. Mają dobry sprzęt, są elastyczni jeżeli chodzi o terminy kursów.

ocena - ocena 5

Zapisałem si e do nich na kurs na diagnostę. Przyjemne szkolenie zajęci prowadzone fachowo i merytorycznie. Instruktor z wiedzą i doświadczeniem. Perfekcyjnie przygotowują do egzaminu który zdałem za pierwszym razem.

ocena - ocena 5

Zapisałem się do nich na kurs instruktora nauki jazdy. Bardzo miłą pani w burze pomogła mi z wszystkimi dokumentami. Szklenie przeprowadzone sprawnie i przystępnie. Egzamin zdałem bez problemu. Można ich polecać.

ocena - ocena 5

Profesjonalny ośrodek z szeroką gamą kursów dla kierowców w ofercie. Robiłem u nich prawo jazdy i kwalifikację wstępną. Szkolenie prowadzone przystępnie i skutecznie. Polecam

ocena - ocena 5

Super ośrodek z bardzo miła i profesjonalna obsługa. Instruktorzy na poziomie, profesjonalni i skutecznie uczą. Kurs na diagnostę zrobiony szybko sprawnie i skuteczne

ocena - ocena 5

Kurs na wózek widłowy zrobiony. Bardzo dobrze przeprowadzone zajęcia. Instruktor przystępnie i cierpliwie tłumaczy zasady prowadzenie wózka. Egzamin zaliczony.

ocena - ocena 5

Szkołą na piątkę. Kurs na kat C pierwsza klasa. Spokojna jazda z instruktorem ( pozdrawiam Tomka Zagrodnika). Wszystko cierpliwie tłumaczył. Potrafi kierować dużym samochodem i umie przekazać tą wiedzę. Jestem już po zdanym egzaminie.

ocena - ocena 5

Super ośrodek z szeroką gamą kursów. Świetnie przeprowadzili kurs na diagnostę. Pierwszorzędnie przygotowują do egzaminów. Miłą atmosfera przystępne wykłady. Jak najbardziej są godni polecenia.

ocena - ocena 5

Kurs na instruktora przeprowadzony sprawnie i przystępnie. Szkoleniowiec cierpliwie i przystępnie tłumaczył wszystkie zagadnienia. Szkolenie w miłej i spokojnie atmosferze. Egzamin zdany.

ocena - ocena 5

Kurs na instruktora pierwsza klasa. Rzeczowo i bez przynudzania. Instruktorzy mają odpowiednią wiedzę i doświadczenie. Egzamin zdany i już zaczynam szkolić pierwszych kursantów

ocena - ocena 5

Robiłem u nich kurs na kat D. Bardzo miła obsługa. Pomogli mi załatwić dofinansowanie do kursu. Można zrobić u nich również badania i psychotesty. Jeżeli chodzi o kurs to nie mam zastrzeżeń. Instruktor - Tomasz Fierdonek świetnie prowadził zajęcia. Egzamin zdany.

ocena - ocena 5

Kurs na wózki widłowe pierwsza klasa. Super podejście do kursanta. Miła i spokojna atmosfera. Instruktor z zaangażowaniem szkoli i naucza jak poprawnie wykonywać manewry. Polecam

ocena - ocena 5

Profesjonalny ośrodek z dobrymi instruktorami i dobą obsługę w biurze. Pomogli m załatwić kurs z dofinansowaniem (Pan Mariusz jest świetnie zorientowany w tym temacie). Jazdy przebiegały sprawnie i co najważniejsze skutecznie egzamin zdąłem bez problemu.

ocena - ocena 5

Polecam. Mają dobre kursy dla kierowców. Zawsze u nich robię szkolenia okresowe. Robiłem też KW i psychotesty. Zawsze rzetelnie przeprowadzone zajęcia. Miła obsługa i dobrzy instruktorzy

ocena - ocena 5

Kurs na wózki widłowe. Szybko sprawnie i z dobrym efektem. Są tez elastyczni jeżeli chodzi o terminy kursów. Polecam

ocena - ocena 5

Kwalifikacja wstępna sprawnie przeprowadzona. Dobrzy instruktorzy. Nie ma problemów z terminami. Bardzo miła obsługa Polecam

ocena - ocena 5

Profesjonalnie prowadzony kurs. Bez żadnych opóźnień czy zmian terminów. Dobrze nastawieni instruktorzy którzy lubią uczyć i są zaangażowani. Szkoła godna polecenia

ocena - ocena 5

Robiłem tu kurs kompetencji zawodowych. super ośrodek, normalne ceny i dobre podejście do kursantów. ja osobiście jestem bardzo zadowolony.

ocena - ocena 5

ośrodek gwarantuje dobrze wykonane kursy zawodowe. robiłem tu kat c+e oraz psychotesty i kwalifikację kierowców zawodowych i było ok

ocena - ocena 5

szczerze polecam oes, robiłam kursy i szkolenia okresowe u nich i za każdym razem wszystko bardzo płynnie przebiegało. Poza tym zawsze można było się z nimi dogadać bez żadnych przeszkód.

ocena - ocena 5

Polecam serdecznie, robiłem tutaj kurs na wózki widłowe i prawko na kat b, jestem zadowolony z toku nauczania i przebiegu kursu, wszystko na plus.

ocena - ocena 5

Robiłem tu kurs na wózki widłowe. wysłał mnie szef. dobry kurs, a jestem z ukrainy i nie było problemu

ocena - ocena 5

Robiłem kurs na c+e świetni instruktorzy, jakoś szybko weszło mi to do głowy, egzamin bez większych problemów. Ogólnie prowadzenie ośrodka i pomoc w biurze jest, można udac się z każą rzecza, każdy chętnie pomaga.

ocena - ocena 5

Jestem zadowolony z kursu na wózki widłowe. Szybko znalazłem po nim pracę, a jestem z ukrainy. Teraz mam pracę i legalnie jeźdżę po pracu.

ocena - ocena 5

Kurs na c+e, instruktor Tomek Zagrodnik - bardzo dobre przygotowanie i bezproblemowo zdany egzamin. :)

ocena - ocena 5

Robiłem kurs zawodowy - kurs na wózki widłowe. Wszystko ok, teraz pomykam wózkiem po placu bez probleów.

ocena - ocena 5

Robiłam tutaj kurs na kat A, miałam super instruktora pana Roberta Piegzę (mam nadzieję, że nie przekręciłam :) ) Zdałam za 1 razem!

ocena - ocena 5

Zdecydowanie polecam kurs na wózki widłowe!!! Wszystko ok, bez problemu, merytorycznie!!! OES Kraków jest spoko.

ocena - ocena 5

Bardzo dobry ośrodek, kurs bbył mi potrzebny bardzo szybko, na już i udało się to wszystko załatwić. Zapisałem się z dnia na dzień i miałem szanse nauczyć sie tego co było mi potrzebne. W biurze panie bardzo pomocne, podpowiedziały jak całą papierologię mam wykonać. Polecam

ocena - ocena 5

Dla mnie wzorowy ośrdek, mój instruktor p. Paweł wybitny kierowca i nauczyciel, po zdaniu prawa jazdy nie bałem się wsiadać do auta sam, czuję się pewnie, bo wiem, że znam wszystkie zasady

ocena - ocena 5

Zdecydowanie polecam, kurs na instruktora jest świetny. Bardzo miło wspominam ten kurs, mam teraz wymarzoną pracę.

ocena - ocena 5

Aktualnie wyrabiałem kwalifikacje zawodowe, psychotesty + pozostałe badania, w przeszłości robiłem kurs na wózki widłowe - profesjonalne podejście, pomocnie, bez problemów. Jeden z najlepszych ośrodków w Krakowie.

ocena - ocena 5

Kurs na HDS - szybko, porządnie i merytorycznie, bez jakichkolwiek problemów! Zdecydowanie jeden z najlepszych ośrodków w Krakowie.

ocena - ocena 5

Przechodziłęm w oes kwalifikacje wstępne i robiłem też psychotesty. Wszystko na miejscu, bez biegania, panie z biura pomagają z papierologią. Fajny ośrodek.

ocena - ocena 5

Robiłem kurs na diagnostę samochodowego. wszystko sprawnie, merytorycznie, super. zdecydowanie mogę polecić to miejsce.

Administrator 06.07.2022 ocena

A Ty jak oceniasz Oes.krakow.pl ?
W formularzu poniżej podaj swój nick, treść opinii oraz ocenę w skali od 1 do 5.

Dodaj swoją opinię o Oes.krakow.pl

Twój nick:

Ocena: z 5

Opinia:

Prosimy nie podawać danych osobowych!

Podaj wynik:  =   


Strony podobne do Oes.krakow.pl

0

abcmoto.com.pl

abcmoto.com.pl

Ośrodek szkolenia kierowców ABC MOTO Wroclaw

ABC MOTO jest idealnym ośrodkiem szkolenia kierowców do podjęcia skutecznej nauki jazdy. Z nami zdasz egzamin na prawo jazdy za pierwszym razem! Zapraszamy do naszego biura na ulicy Młodych Techników 7....

Dodano

<<<

 

0

agatka-krakow.pl

agatka-krakow.pl

Kraków

Dodano

0

0

<<<

 


Dodaj stronę podobną do Oes.krakow.pl

Adres strony:

Podaj wynik:  =   


  i otrzymaj porady naszych Użytkowników!


Zobacz także