Oferteo.pl

Oferteo.pl
4 Star Rating 3.5 z 21 opinii

Oferteo - Oferty od Firm

Dodaj bezpłatne ogłoszenie kupię lub zlecę, porównaj oferty od firm i wybierz najlepszą. Zlecenia i zamówienia dla firm, instytucji i osób prywatnych!

Strona porusza takie tematy jak usługi remontowo-budowlane warszawa, leasing maszyn i urządzeń, wózki widłowe katowice, wózki widłowe szczecin, wózki widłowe warszawa, wózki widłowe wrocław, wózki widłowe kraków, wózki widłowe łódź, wózki widłowe gdańsk, wózki widłowe poznań, kamery termowizyjne, zlecenia budowlane, zapytania ofertowe, dystrybutory wody, maszyny budowlane, firmy budowlane, lead generation, zakupy dla firm, wózki widłowe, odśnieżanie, kserokopiarki, katalog firm, ogłoszenia, budowa domu, ekogroszek, zlecenia, usługi, zlecę, oferty, kupię, firmy, oraz inne.

Jest skierowana do mieszkańców miasta Wrocław, Szczecin, Katowice, Wiśniew, Rzeszów, Warszawa, Gdańsk, Kraków, Poznań, łódź, Lublin, a także okolicznych miejscowości.

 
 

Opinie o Oferteo.pl

ocena - ocena 1

Firma Oferteo wystawiła mi fakturę i domaga się jej zapłaty oraz grozi podjęciem działań windykacyjnych, chociaż nie zaakceptowałam ich warunków i nie korzystam z ich usług! Zastanawiam się, czy nie złożyć zawiadomienia do prokuratury. Przestrzegam wszystkich!!!

ocena - ocena 5

Najlepszy portal dla filantropów. Wykupujesz kontakt, wysyłasz wiadomość o chęci wykonania usługi ( w moim przypadku mebli ) i dowiadujesz się że... właśnie nim zostałeś. Na 10 wysłanych ofert zero odpowiedzi, o dziękuje nie wspomnę. Szkoda czasu i pieniędzy na... gruszki na wierzbie

ocena - ocena 1

Jestem wykonawcą kupiłem najtańszy pakiet i na 3 oferty tylko 1 tel był aktywny i po minucie istnienia oferty już była nie aktualna pan przez telefon powiedział ze już ma wykonawcę ... ściema

ocena - ocena 1

oceniam negatywnie ponieważ skorzystałem tylko z jednej oferty , trzy inne opłacone okazały się nieaktualne,za dwie nie otrzymałem zwrotu. Póżniej nie było interesujących mnie ofert,a w końcu moje punkty straciły ważność,tak więc nie opłaciło się.

ocena - ocena 1

Prowadzę firmę i nie wyobrażam sobie płacenie za POTENCJALNEGO klienta. To ja swiadcze usluge klientowi, klient ma mi płacić a nie na komuś.....strona żart !!

ocena - ocena 1

Nie mam z tego portalu żadnego zlecenia, za takie opłaty to jest porażka.Jak się dokonuje zakupu punktów przez doptay, wystawiają fakturę i piszą e-maile że trzeba jeszcze raz zapłacić, bo oni z doptay nie otrzymują wpłaty- szokkkkk !!!!!! To po co w takim razie jest udostępniona taka płatność za punkty u nich????? Za co ja mam płacić po 2 razy ???? Blokują konto, wystawiają negatywna opinię ?????? Zasięgnęłam opinii i powiedziano mi że to jak zmuszanie kogoś wyłudzanie pieniędzy coś strasznego.

ocena - ocena 1

Beznadziejny serwis, tysiac pytan o pierdoly i tylko telefonicznie w godzinach pracy. brak profesjonalizmu i uwzgledniania potrzeb klienta.

ocena - ocena 5

Oferteo.pl to super portal bo złożyłem ofertę i w ciągu godziny te naiwne firmy prawie się pozabiły o to zlecenie. Ekipa zrobiła mi super robotę prawie za darmo bo materiały były najwyższej jakości i do tanich nie należały, a dodatkowo każdą moją uwagę i małe zastrzeżenia naprawiali w mgnieniu oka. Tak jak liczyłem to wynagrodzenie ekipy nie przekroczyło 100zł/dziennie na głowę - naprawdę nie wyobrażam sobie pracować fizycznie za takie pieniążki. Jestem zadowolony z portalu bo przecież gdzie ja bym samodzielnie znalazł naiwniaków w takiej ilości bym mógł ich i jeszcze wybierać. Ekipom z oferteo.pl tak na przyszłość radzę by sami się szanowali tak jak i swoją pracę oraz zdrowie bo inaczej takie opinie jak moja będą coraz częściej. Portal też na pewno zadowolony bo ekipy musiały wykupić punkty by mieć moje dane - hehe. Niestety jestem też przekonany że w przyszłości za rok czy dwa lata nie uda by mi się tej samej ekipy zaprosić do tego samego zlecenia bo albo już firma zbankrutuje lub jeszcze bardziej naiwna ekipa się zgłosi do wykonania darmochy bo będzie chciała zaistnieć na rynku. Pzdr. Zadowolony Cwaniak

ocena - ocena 5

Daję duże 5 temu portalowi, bo są w nim wyłącznie zlecenia od osób, które w tym momencie szukają firm takich jak moja i osobiście wprowadziły swoje zapotrzebowanie. Mam dobrze ustawiony profil mojej branży i rejon działania, dlatego mogę kupować każdy kontakt w chwilę po zgłoszeniu klienta - klineci są tym bardzo mile zaskoczeni a mnie daje to wymierne plusy :)

ocena - ocena 5

Witaj @Arek i @Wykonawca. Cena kontaktu zależy od kategorii branżowej, a w szczególności od kosztów jakie ponosimy, aby systematycznie dostarczać Państwu kontakty danego typu, o jakości najwyższej na rynku - z gotowością zakupową sprawdzaną telefonicznie. Dla przykładu cena kontaktu do osoby chcącej zlecić budowę domu wynosi zaledwie 3 punkty - to kwota od 14,22zł do 23,70zł netto (odpowiednio przy zakupie pakietu 100 i 10 punktów). Prosimy pamiętać, że Firmy obsługujące Klientów z Oferteo.pl konkurują między sobą opiniami dotychczasowych Klientów zebranymi w naszym systemie, doświadczeniem w branży, galerią zdjęć z wykonanych prac, jak również jakością obsługi sprzedażowej. Gorąco zachęcamy Pana do kontaktu z naszym Biurem Obsługi pod numerem +48 71 722 33 28, gdzie przydzielony opiekun biznesowy pomoże Panu w uzyskaniu wysokiej skuteczności działań z naszymi Klientami. Może Pan także samodzielnie spróbować zwiększyć swoją skuteczność poprzez następujące poradniki i narzędzia przygotowane specjalnie dla naszych Firm: (1) Jak sprzedawać usługi i produkty - http://www.oferteo.pl/akademia/jak-sprzedawac-z-oferteo (2) Program Profesjonalnego sprzedawcy - http://www.oferteo.pl/akademia/profesjonalny-sprzedawca (3) Program Polecają Nas - http://www.oferteo.pl/polecaja-nas

ocena - ocena 5

@Bronek K, bardzo Panu dziękujemy za wpis. Każdą opinię traktujemy z uwagą, gdyż zależy nam na satysfakcji Użytkowników Oferteo.pl ze współpracy z nami. W Oferteo.pl najwyższą wagę przykładamy do jakości zapytań o oferty jakie przekazujemy współpracującym z nami Firmom. Bardzo ważną czynnością podejmowaną przez konsultantów Oferteo jest kontakt telefoniczny ze Zlecającymi i Kupującymi. Wszystkie zapytania o oferty z branż o dużym zainteresowaniu Firm, a także zapytania niepełne lub budzące jakiekolwiek wątpliwości, przechodzą tego typu weryfikację. Sprawdzamy gotowość Klientów do zakupu (poprzez termin zakupu, wymagane pozwolenia, gotowość do spotkania, itp.) oraz doszczegóławiamy wstępne oczekiwania. Uzyskane dodatkowe informację wpisujemy do treści zapytań, które Państwu przekazujemy. Wszystkie zlecenia i zamówienia, które przeszły sprawdzenie telefoniczne, są oznaczone graficznie zielonym znakiem V w czerwonym prostokącie oraz dodatkowo opisane (informacje w ramce obok przycisku „Skontaktuj się z Klientem” dostępne po zalogowaniu). Dzięki temu Dostawcy i Wykonawcy, już przed dokonaniem zakupu kontaktu, posiadają komplet informacji o wstępnym zakresie zlecenia/zamówienia, o rodzaju Zleceniodawcy i o jego gotowości zakupowej. Gdyby jednak Zleceniodawca celowo wprowadził w błąd naszego konsultanta, podając nieprawdziwe informacje, wtedy zachęcamy do skorzystania z naszej ścieżki reklamacyjnej gwarantującej zwrot wydanych punktów. W celu uzyskania szybszej pomocy bardzo prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi pod numerem telefonu +48 71 722 33 28.

ocena - ocena 1

Wystawiam temu portalowi negatywną ocenę. Przez 4 lata jak byłem na tym portalu i zakupiłem 5 pakietów i nie zdobyłem w zakresie usług projektowych żadnego zlecenia. Myślę,że to główną tego winą jest błędne założenia funkcjonowania tego portalu sprowadzające się do tego,że wszelkie opłaty ponosi tylko tzw kupujący. Gdyby ten dający ogłoszenie musiał też płacić np. połowę tych punktów które obecnie wynoszą za jedną odsłonę 4 pkt.to na pewno dużo tych cwaniaków którzy obecnie korzystają z tego portalu jako ogłoszeniodawcy zniknełaby z niego.A Tak portal stał się dla nich miejscem łatwych i bezpłatnych wycen sporządzanych przez uprawnionych projektantów w celach sobie tylko znanych.

ocena - ocena 5

Wychodzę z założenia że to całe oferteo jest jedną wielka ściemą a działa na zasadzie aby tylko kupować punkty. Aby zobaczyć kontakt ze zleceniodawcą trzeba średnio dać za taki kontakt około 30 zł brutto (3 punkty) i to jeszcze nie daje nam gwarancji ze takie zlecenie zrealizujemy. Ostatnio jak uzupełniłem swój profil firmowy nagle zaczęły przychodzić zlecenia ale niestety po minucie juz nie były aktualne bo inne firmy złożyły oferty. No trzeba mieć większy refleks hahaha. W przeciągu miesiąca wydałem na punkty około 200zł i nie zrealizowałem żadnego zlecenia. Zastanawiające co ?

ocena - ocena 5

Podziwiam "Wykonawcę" poniżej, który przez 5 lat nie zdobył na Oferteo żadnego zlecenia :) Według mnie kolega chce swoją opinią, odpędzić konukrencję i mieć na dłużej zlecenia dla siebie. Jestem o tym przekonany bo sam mam wiele zleceń z Oferteo, a kontakt ze zleceniodawcą nigdy nie kosztował mnie tam 50pln....

ocena - ocena 1

Jestem na Oferteo jako wykonawca od 5lat i nigdy nie miałem z tego portalu roboty. Dostęp do kontaktu z zleceniodawcą jest strasznie drogi kosztuje 50pln. Od jakiegoś czasu nie mają chętnych do zapłaty za dostęp to pootwierali inne strony które kierują na Oferteo i szukają jeleni którzy zapłacą za dostęp do zlecenia.

ocena - ocena 5

Dzięki Oferteo bardzo szybko znalazłem firmę do wykonania remontu elewacji w moim domu. Jestem bardzo zadowolony i będę wszystkim polecał ten portal, bo za darmochę pomogli mi znaleźć ekipę w czasie kiedy wszystkie znane mi firmy twierdziły, że w tym roku to już nic nie da się zrobić. Jeszcze raz - POLECAM!

ocena - ocena 5

Super stronka - polecam wszystkim firmom do dużych zakupów!

ocena - ocena 5

Polecam stronę Oferteo, można dostać dobre zlecenia dla siebie i firmy, o których mogłem wcześniej tylko pomarzyć jak na przykład prace remontowe w Niemczech na powierzchniach ponad 500 metrów kwadr. I przynajmniej wiem że jak się z klientem skontaktuję to jest on pewny tego zlecenia, wystarczy tylko odpowiednio go przekonać, a na zleceniu i tak się zarobi, a wykupienie kontaktu do klienta za kilkanaście złoty to pikuś.

ocena - ocena 5

Gdy szukałem firmy wykonawczej panował właśnie szczyt sezonu na prace budowlane, a polecone przez znajomych ekipy miały już pozajmowane terminy. Złożyłem zapytanie na Oferteo.pl ponieważ zależało mi na szybkim rozpoczęciu prac. Zaskoczył mnie pierwszy telefon z ofertą, który otrzymałem już w godzinę po zgłoszeniu zlecenia. Poza tym kluczową kwestią jest brak jakichkolwiek opłat. Swoje zgłoszenia składam bezpłatnie i wygodnie, bo nie muszę się rejestrować.

ocena - ocena 5

Tempo w jakim udało mi się sfinalizować zakup było szokujące! Po 3 godzinach do złożenia zgłoszenia otrzymałem pierwszą ofertę, a po niecałym tygodniu miałem już zakupiony wózek widłowy w swojej firmie. Z pewnością nadal będę korzystał z Oferteo, bo jestem człowiekiem zabieganym, a oddanie innej firmie spraw związanych z poszukiwaniem firm dostawczych jest mi bardzo na rękę. Szczególnie jeśli nie ponoszę z tego tytułu żadnych kosztów.

ocena - ocena 5

W dzisiejszych czasach liczy się czas :) Polecam te stronę, bo dzięki niej można sporo tego czasu zaoszczędzić. Napisałem im czego potrzebuję, zadzwonili i porozmawiali, a po kilku godzinach zainteresowane firmy same zaczęły się ze mną kontaktować. Podoba mi się taki układ :) Polecam!

Administrator 23.06.2018 ocena

A Ty jak oceniasz Oferteo.pl ?
W formularzu poniżej podaj swój nick, treść opinii oraz ocenę w skali od 1 do 5.

Dodaj swoją opinię o Oferteo.pl

Twój nick:

Ocena: z 5

Opinia:

Prosimy nie podawać danych osobowych!

Podaj wynik:  =   


Strony podobne do Oferteo.pl

7

transport.monstro.pl

transport.monstro.pl

Giełda Transportowa - Wolne Ładunki, Wolne Pojazdy

Serwis www.transport.monstro.pl to całkowicie darmowa giełda transportowa umożliwiająca skojarzenie osób, firm i instytucji chcących coś przewieźć z osobami, firmami i instytucjami zajmującymi się transportem...

Dodano

<<<

 

5

pchlitarg.info.pl

pchlitarg.info.pl

Pchli Targ - ogłoszenia drobne

Pchli Targ - ogłoszenia drobne w kategoriach: motoryzacja, nieruchomości, budowlane, biznes, sprzęt elektroniczny, sprzęt domowy, praca, usługi, hobby i relaks, sport i turystyka....

Dodano

0

budujesz-kupujesz.pl

budujesz-kupujesz.pl

Portal Budowlany - zlecenia, ogłoszenia, przetargi budowlane z całej Polski

Aktualne ogłoszenia, zlecenia, przetargi budowlane z całej Polski. Szukasz fachowców lub zleceń? Dobrze trafiłeś!...

Dodano

0

favore.pl

favore.pl

Favore.pl - ogłoszenia, zlecenia, usługi

Największa internetowa baza usług i zleceń! Ogłoszenia usługodawców oraz ich klientów - usługi i zlecenia ze wszystkich branż z całej Polski....

Dodano

<<<

 

0

murator.pl

murator.pl

Miesięcznik Murator ONLINE - czytaj najpopularniejszy poradnik budowlany w wersji cyfrowej - Murator.pl

Najpopularniejszy poradnik o tematyce budowlanej. Od ponad 26 lat pomaga w budowie domów. W każdym numerze porady związane z budową, wykańczaniem, remontem ...

Dodano

0

oferia.pl

oferia.pl

Oferia.pl

Szukasz wykonawcy? Chcesz zlecić pracę? Opisz co masz do wykonania, a wykonawcy sami się do Ciebie zgłoszą - oszczędzisz swój czas i pieniądze :)...

Dodano

0

zyskoman.pl

zyskoman.pl

Zlecenia, katalog firm, oferty firm oraz giełda pracy

Serwis ze zleceniami, oferty wykonawców, producentów i importerów...

Dodano

-1

mobilnibrokerzy.pl

mobilnibrokerzy.pl

KBF Mobilni Brokerzy

Dodano

-2

onet.pl

onet.pl

Onet - informacje, rozrywka, emocje

Dzisiaj w Onet.pl: wiadomości z kraju i ze świata; biznes, sport, rozrywka i pogoda. Sprawdź pocztę, bloguj, czatuj i umawiaj się na randki....

Dodano


Dodaj stronę podobną do Oferteo.pl

Adres strony:

Podaj wynik:  =   


Pytania na Forum

3
głosów
7
wypowiedzi
2598
wyświetleń

Ekipa do budowy domu w Aleksandrowie Łódzkim

Mam zamiar wybudować dom w Aleksandrowie Łódzkim. Czy możecie mi polecić ekipę budowlaną z Łodzi , Aleksandrowa Łódzkiego lub okolic? Co sądzicie o...

Dodano 18.09.2015

7
głosów
3
wypowiedzi
2140
wyświetleń

Zlecenia Budowlane - Gdzie Szukać

Witam, proszę o informację, gdzie w Internecie można znaleźć zlecenia budowlane. Interesują mnie przede wszystkim strony płatne, bo chcę mieć...

Dodano 26.01.2015

0
głosów
0
wypowiedzi
1441
wyświetleń

Zapraszamy do Naszych sekretariatów w ponad 40 mi

Zapraszamy do Naszych sekretariatów w ponad 40 miastach w Polsce, bo ostatnie wolne miejsca w Liceum Ogólnokształcącym i Szkołach Policealnych...

Dodano 21.03.2017

4
głosów
3
wypowiedzi
2121
wyświetleń

Czy wynajem maszyn budowlanych się opłaca?

Czy wynajem maszyn budowlanych się opłaca? ile to kosztuje? Wynajmuje się koparkę z operatorem, czy jak to...

Dodano 20.02.2015

  i otrzymaj porady naszych Użytkowników!


Zobacz także