Opinie o kancelarii Cejrowska w Tczewie

dobre
pytanie
3
złe
pytanie

Witam serdecznie.
Chciałbym zapytać o opinie kancelarii Cejrowska w Tczewie.
Chodzi mi o terminy, profesjonalność i podejście do klienta.
Z góry dziękuje.

,

Ostatnią odpowiedź dodano 14.09.2017. Pytanie zadał(a) o

7 Odpowiedzi i 1 komentarz

0

Ja polecam kancelarię notarialną Cejrowska. Pani przesympatyczna, długo czekać nie trzeba. Stawki przyzwoite, jak wszędzie.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

0

Szybko i profesjonalnie. Pani Jolanta to bardzo doświadczona notariusz,ma bardzo obszerną wiedzę. Wiele dobrych rad mi udzieliła przy kiedy sporządzała akty dziedziczenia.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

<<<

 

0

Nie masz czego się obawiać. Pani Cejrowska to profesjonalistka. Warto jej zaufać. Jeszcze nigdy nie popełniła żadnego błędu. Jestem niezmiernie zadowolony z mojej umowy jak ją skonstruowała.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

Wspaniała, profesjonalna pomoc. Pani Cejrowska bardzo szybko uporała się z moim problemem. Jej usługi oceniam bardzo wysoko.
0

Sprawnie i na temat. Nie ma zbędnego owijania w bawełnę. Ceny standardowe, bo nie może być inaczej. Przy intercyzie wyszło nam to coś koło 400 zł.... Świetna sprawa.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

0

Bardzo mi się u Pani Cejrowskiej spodobało to, że nie jest tam tylko po to aby podpisać papierki.... pomaga, doradza, jej porady prawne są równie dobre. Uważam, że lepszego notariusza ze świecą szukać.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

0

Bardzo szybka i sprawna pomoc. Obawiałam się, że będzie to czasochłonna, ale na szczęście trafiłam do kancelarii pani Cejrowskiej i problem został załatwiony właściwie w trybie natychmiastowym.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

<<<

 

4

Zgadzam się z innymi opiniami, z autopsji wiem, że ten notariusz jest duuużo tańszy od notariuszy z pomorza. Popytaj sam innych notariuszy chociażby w samym Tczewie. Notariusze cenią się kosmicznie.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

Twoja Odpowiedź:

Odpowiedź:
Twój nick:
WWW:
(podaj adres swojej strony jeśli chcesz ją zareklamować)
Podaj wynik:  =   

 

<<<

 

i prowadź dyskusję na forum!

Zobacz powiązane pytania na Forum

0
głosów
0
wypowiedzi
2082
wyświetleń

Czy uznie światka jako niewiarygodnego uwłaszcz

Czy uzanie światka jako niewiarygodnego uwłaszcza jego prawom wolnosci czy dyskryminacji.Występowałem jako świadek główny w sprawie majątkowej...

Dodano 14.03.2018

1
głosów
2
wypowiedzi
1608
wyświetleń

Opinie o kancelarii prawnej Solus z Łodzi

Czy ktoś korzystał z usług kancelarii prawnej "Solus"? Dostałem od nich dobrą cenę na obsługę przedsiębiorstwa i chciałbym wiedzieć czy jest sens...

Dodano 25.11.2014

2
głosów
3
wypowiedzi
3182
wyświetleń

Szukam dobrego notariusza w Tczewie

Znacie dobrego, profesjonalnego notariusza, który doradzi i szybko zrealizuje dokumenty? Będę bardzo wdzięczna za pomoc....

Dodano 23.01.2017

1
głosów
7
wypowiedzi
3946
wyświetleń

Szukam zaufanego adwokata z Tczewa w sprawie karnej

Witam serdecznie. Poszukuje adwokata z Tczewa, który podejmie się sprawy karnej i będzie można mu zaufać, że postara się zrobić wszystko aby...

Dodano 18.01.2017

i dyskutuj o nim publicznie!