Opinie o ośrodku leczenia uzależnień Wiosenna

dobre
pytanie
1
złe
pytanie

Poszukuje opinii o ośrodku Wiosenna. To ośrodek leczenia uzależnień w Ściejowicach. Daleko do tego ośrodka nie jest z Krakowa, a pilnie czegoś potrzebuje bo brat nagle wytrzeźwiał i prosił o pomoc by mu coś znaleźć. Chce wykorzystać moment, w którym faktycznie chce się podjąć leczenia.

Dziękuje.

, , ,

Ostatnią odpowiedź dodano 08.06.2018. Pytanie zadał(a) o

Pomocny dla Ciebie może być blog https://www.medycznydetox.pl/blog/jak-pomoc-alkoholikowi znajdziesz tam rady jak pomóc, jak dotrzeć do osoby uzależnionej i wszelkie środki pomocy.

7 Odpowiedzi i 1 komentarz

0

Jako były alkoholik, który swego czasu zapragnął się leczyć i został wysłany do tego ośrodka mogę go polecić. Przyznaje na samym początku miałem bardzo mieszane uczucia.Ośrodek stacjonarny, otwarty, odwiedziny rodziny co niedziele... A jednak leczenie i terapie mają skuteczne. Chodziłem na terapie indywidualną, popołudniami jeździliśmy na mitingi. Fajnie to wszystko zorganizowane mają.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

0

Będąc w Wiosennej nie przypuszczałam że kiedyś będę o tym pisać. Nie sądziłam, że przyznam się do alkoholizmu. A raczej że piłam. Ale nie jednokrotnie widzę jak ludzie mają takie same albo bardzo podobne problemy jak ja, więc chce im pomóc. Wiosenna to ośrodek, w którym bardzo dbają o pacjentów, wyleczysz się czy ktokolwiek kto do nich pójdzie. Psychoterapeuci mają odpowiednie kwalifikacje by z osobami uzależnionymi pracować. Ośrodek jest monitorowany tzn.sprawdzany z zewnątrz. Nie płaci się im darmo. Wiele osób tam poznałam, które również leczyły się z alkoholizmu i się wspieraliśmy nawzajem.Dzięki temu było nam łatwiej się od tego uwolnić.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

<<<

 

0

Miałam faceta,który w tym ośrodku był, narkoman niestety. Na samym początku nawet nie wiedziałam że jest uzależniony. Nigdy jakoś dziwnie się nie zachowywał, tylko dużo pieniędzy przepuszczał.Dowiedziałam się po tym jak oświadczył, że idzie się leczyć, czy będę czekać na niego. Nigdy mi krzywdy nie zrobił, kochał,a ja jego, więc nie chciałam go zostawiać, każdemu trzeba dać szanse.... Odwiedzałam go co tydzień w Wiosennej, dobrze tam miał, dobrą opiekę, warunki. Niestety nie jesteśmy już razem, poznał tam jakąś "pannę", wiem tylko, że nie biorą już teraz, więc ośrodek wart uwagi.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

0

Wysyłałam tam męża alkoholika. Niby mamy status, niby dobre życie, ale jak widać chyba za dobre ono było. Ośrodek przyjął nas "z otwartymi rękoma". Mam na myśli,że są chętni aby wszystkim pomagać co się da. Ośrodek prywatny, ale to nie stało na przeszkodzie. Mój mąż najpierw bardzo nie chciał się leczyć,ale w końcu udało mi się go namówić. Teraz od 3 lat jesteśmy trzeźwi i szczęśliwi. Nie wyobrażam sobie abym miała dalej się z tym borykać. Specjaliści z tego ośrodka bardzo profesjonalnie podeszli do tematu i zdecydowanie określili,że uzależniony, że terapia itd. Warunki miał dobre, normalne. Sam mąż był zadowolony. Ważne że nie pije.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

0

Byłam sama w tym ośrodku jakieś dwa lata temu. Jeśli nadal pracują u nich Ci sami psychoterapeuci to nadal jest wspaniały ośrodek. Mieli naprawdę świetny zespół, dopracowany do każdego... Program skuteczny, czas zajęty terapią, mitingami itd. Naprawdę byłam pod wrażeniem jak szybko przestałam myśleć o piciu.... Oczywiście problemem był jeszcze powrót do rzeczywistości, ale i z tym sobie znakomicie radzą.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

0

Dodaj swój ośrodek leczenia uzależnień do najlepszego rankingu

Ranking ośrodków Terapii to największa baza ośrodków leczenia uzależnienia w Polsce. Ma za zadanie pomóc osobom walczącym z nałogami oraz dać im wsparcie specjalistów, oraz profesjonale porady.

Dlaczego my i nasz ranking? Jako jedyni weryfikujemy opinie pacjentów o ośrodkach, więc masz pewność, że są one prawdziwe. Dbamy o treści przekazywane naszym czytelnikom, aby były jak najbardziej odpowiednie i tematyczne do różnych sytuacji.

Alkohol, lekomania, narkotyki i inne uzależnienia, również behawioralne, to główne problemy naszych pacjentów, ale nie jedyne. O pomoc zwracają się osoby w podeszłym wieku, młodzież, czy ich rodzice. Wiek nie gra roli przy uzależnieniach, należy pomóc każdemu.

Jeśli natomiast prowadzisz ośrodek leczenia uzależnień, możemy zaoferować Państwu dodanie się do naszej bazy. Nasz profesjonalny personel zajmie się całą resztą, wystarczy się zgłosić. Daj się znaleźć i pomóż potrzebującym w walce z uzależnieniami.

http://www.osrodkiterapii.pl

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

<<<

 

0

Ja trafiłam do tego ośrodka dzięki Rankingowi Ośrodków Terapii, wspaniała strona skupiająca ośrodki leczenia uzależnień z całej Polski. Do tego te opinie pacjentów.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

Twoja Odpowiedź:

Odpowiedź:
Twój nick:
WWW:
(podaj adres swojej strony jeśli chcesz ją zareklamować)
Podaj wynik:  =   

 

<<<

 

i prowadź dyskusję na forum!

Zobacz powiązane pytania na Forum

1
głosów
5
wypowiedzi
7057
wyświetleń

Uzależnienie od hazardu

Witam. Posuzkuje pomocy i porady. Mój brat popadł w uzależnienie zwane hazardem. Nie wiem od czego się to zaczęło, ale widzę teraz jaki to poważny...

Dodano 02.03.2017

1
głosów
1
wypowiedzi
6533
wyświetleń

Jak leczyć lekomana

Witam. Moje pytanie jest następujące... Jak leczyć lekomana? Sczególnie takiego, który uważa, że nie ma żadnego problemu.... Proszę o pomoc i...

Dodano 02.03.2017

1
głosów
7
wypowiedzi
5021
wyświetleń

Psychoterapia w uzależnieniach Kraków

Psychoterapia Kraków, Wiosenna Witam wszystkich, czy ktoś był w Wiosennej w Krakowie na psychoterapii? Poszukuje pomocy jako osoba współuzależniona...

Dodano 03.07.2016

2
głosów
1
wypowiedzi
2517
wyświetleń

Czy nieletniego narkomana można zmusić do leczenia?

Syn mojej siostry wpadł w tzw. złe towarzystwo. Od jakiegoś czasu bierze narkotyki, jednak nie chce słyszeć o leczeniu. siostra jest załamana i nie...

Dodano 16.02.2015

i dyskutuj o nim publicznie!