Pakiety medyczne Lux Med. Czy ktoś z Was posiada

dobre
pytanie
0
złe
pytanie

Pakiety medyczne Lux Med. Czy ktoś z Was posiada pakiet medyczny w tej firmie ? Zastanawiam się nad wykupieniem u nich pakietu dla całej rodziny, maja fajną ofertę i dużą liczbę placówek własnych i tych z którymi współpracują. Liczę na Wasze opinie na ich temat.

Ostatnią odpowiedź dodano 23.06.2018. Pytanie zadał(a) o

5 Odpowiedzi

0

Ja mam wykupiony abonament dla całej rodziny i jestem bardzo zadowolona. Mamy zapewnioną podstawową opiekę medyczną, która jest na bardzo wysokim poziomie, ale i nieograniczony dostęp do lekarzy specjalistów.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

0

Polecam Lux MED ! Mając wykupiony pakiet medyczny można wygodnie umówić sobie wizytę do specjalisty on line dzięki platformie Portal Pacjenta. To bardzo ułatwia życie.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

<<<

 

0

A słyszał ktoś z Was o ich ofercie specjalnej dla pacjentów z Warszawy i Krakowa ? Chodzi mi o ten dodatkowy pakiet stomatologiczny Komfort. Kosztuje tylko 49 zł a w jego ramach są nieograniczone przeglądy stomatologiczne i 3 znieczulenia w cenie.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

0

Słyszałam i już mam wykupiony! Bardzo podoba mi się to, że Lux Med stale wychodzi na przeciw swoim pacjentom. Już bardzo zaskoczyli mnie wspaniałym Portalem Pacjenta, dzięki któremu oszczędzam mnóstwo czasu.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

0

Warto też wspomnieć o LuxMed Diagnostyka. Mają krótkie terminy oczekiwania na badania, no i nie trzeba skierowa na tomograf czy rezonans magnetyczny. Do tego mają dobry sprzęt.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

Twoja Odpowiedź:

Odpowiedź:
Twój nick:
WWW:
(podaj adres swojej strony jeśli chcesz ją zareklamować)
Podaj wynik:  =   

 

<<<

 

i prowadź dyskusję na forum!

Zobacz powiązane pytania na Forum

3
głosów
5
wypowiedzi
3033
wyświetleń

Opinie o Immunomodulin, czy rzeczywiście działa

Witam, Czy znacie suplemet Immunomodulin? Chciałbym zapytać o to czy ktoś go stosował i czy może się podzielić informacją na temat jego...

Dodano 24.05.2018

2
głosów
8
wypowiedzi
1723
wyświetleń

Dobry psychiatra w Warszawie

Szukam dobrego psychiatry w Warszawie. Kogoś, kto będzie mi w stanie pomóc. Najlepiej blisko centrum. Słyszałam trochę o poradni Psychomedic.pl i...

Dodano 27.10.2015

3
głosów
9
wypowiedzi
2519
wyświetleń

Opinie o klinice Psychologgii na Chmielnej w Warszawie

Poszukuje opinii o klinice Psychologgii na Chmielnej w Warszawie. Czy ktoś był może na terapii w tej poradni? Poszukuje dobrego psychoterapeuty ...

Dodano 08.06.2016

3
głosów
8
wypowiedzi
7973
wyświetleń

Opinie o Flexa Plus - kapsułki na bóle stawów

Proszę o opinie na temat kapsułek Flexa Plus. Moja mama ma poważne problemy ze stawami i silnymi bólami. Czytam, że pacjenci po miesiącu codziennego...

Dodano 19.12.2015

i dyskutuj o nim publicznie!