Pomoc przy sprawie rozwodowej - jak się bronić

dobre
pytanie
3
złe
pytanie

Proszę o pomoc. Pierwsza instancja w sprawie rozwodowej, przegrana , czekam na uzasadnienie z sądu złożył wniosek adwokat, brakuje mi dobrej obrony, zrobiono ze mnie potwora, mam wątpliwości czy się obronię. Żona zrobiła mnie winnym + alimenty dla niej bo mało zarabia. Rozdzielność była zrobiona wcześniej. Wiem , że wina jest po obu stronach, żona jest uparta i chodzi jej tylko o pieniądze. A ja nie umiałem się bronić jak nowicjusz.
Bardzo proszę o radę. Co robić? Jak się bronić?
POZDRAWIAM

, , , , , , ,

Ostatnią odpowiedź dodano 25.07.2017. Pytanie zadał(a) o

12 Odpowiedzi i 1 komentarz

0

Kancelaria Prawna Poznań http://www.kancelaria-csp.pl/ - szczerze polecam, bo są naprawdę profesjonalni i mam nadzieję, że pomogą rozwiązać twoje problemy :)

odpowiedzi udzielił(a) ze strony kancelaria-csp.pl o godzinie

-1

Zapraszam do zapoznania się z portalem Prawos.pl, gdzie może Pan znaleźć i porównać kancelaria z całej Polski wyspecjalizowane w sprawach rozwodowych https://www.prawos.pl/obszar-prawa/adwokat/rozwody-adwokat/. Pozdrawiam

odpowiedzi udzielił(a) ze strony prawos.pl o godzinie

<<<

 

0

Najlepiej poradzi Ci prawnik… Ja zwróciłem się do kancelarii Meritum. Napisz na biuro@poradyprawne-kancelaria.pl, a na pewno Ci pomogą. Ja nie pożałowałem, są profesjonalni.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

0

A nie mozecie sie dogadac? rozwiesc bez orzekania?

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

0

Proszę się nie martwić - dobry adwokat powinien Panu pomóc. W jaki sposób żona udowadniała Pana winę? Cz Pan ma jakieś dowody winy żony? Polskie sądy w żaden sposób nie “ważą” winy, więc jeśli udowodni Pan żonie że nie tylko Pan jest winny rozkładu pożycia, to sąd zasądzi rozwód z winy obojga stron. Nie zwolni to Pana z ewentualnego łożenia na utrzymanie żony, ale ją zobowiąże do tego samego. Może to ją powściągnąć od zbyt nachalnego korzystania z tego prawa. Wiele zależy od dowodów - nie przedstawił Pan ich, bez tego trudno mi cokolwiek doradzić. Jeśli dowody są słabe, to równie dobrze sąd może w końcu orzec tylko o winie żony. Proszę się ze mną kontaktować w razie pytań, chętnie pomogę.

odpowiedzi udzielił(a) ze strony rozwod-warszawa.pl o godzinie

0

Ach ta zachlannosc… radzilabym pojsc na ugode, ale widze ze w waszym przypadku to niemozliwe calkiem :)

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

<<<

 

0

Moją sprawę rozwodową prowadził Paweł Cejrowski. Muszę stwierdzić, że to na prawdę dobry adwokat. Ma świetne podejście do ludzi.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

Przyznam, że i moją prowadził. Pan Paweł Cejrowski jest świetny. Zaradny, zawsze przygotowany. Dzięki niemu udało mi się obronić z oskarżeń żony. Sąd orzekł rozwód z winy obojga. Może warto rozejrzeć się za lepszym adwokatem?
1

Dlaczego?
Opiekujesz się dzieckiem 24 godz. na dobę?
Zawozisz do szkoły, robisz kanapki, pranie, gotujesz mu obiady, chodzisz z nim do lekarzy , na badania kontrolne, na wywiadówki, szykujesz podwieczorek i kolację, zaprowadzasz na dodatkowe zajęcia, spędzasz z nim popołudnie na co w szkole, odrabiasz z nim lekcje, szykujesz mu kąpiel, włączaszrozmowach i wybierasz bajki odpowiedniej treści lub programy, usypiasz do snu czytając bajkę na dobranoc, zapewniasz przez całodobowa- od po szkole do rana osobistą opiekę i poczucie bezpieczeństwa w ten sposób dziecku, myjesz po nim naczynia, szykujesz odzież na 2 dzień , robisz pranie i prasowanie, chodzisz na zakupy dla dziecka i zakupujesz wszystko czego potrzebuje za pieniądze własne i od żony, zaprowadzasz na zajęcia dodatkowe, do kolegów, koleżanek, pilnujesz go na podwórku- choćby z okna większe dziecko, wyznaczasz mu granice wychowując go, uczysz go prawidłowych zachowań społecznych, w nocy chronisz przed koszmarami, w chorobie bierzesz zwolnienie i się nim opiekujesz, zapewniasz mu rozwój, zabawę i rozrywkę, wzmacniasz przez swoje działania jego samoocenę, rozwijasz jego zainteresowania, pomagasz mu w jego problemach i jesteś w zasięgu jego ręki, pokrywasz wydatki dziecka co najmniej 1/3, dla matki- matka wówczas 2/3 kwoty np. ty 500 a matka 1000 zł wydatków dziecka, czy masz ograniczane możliwości pracy w zw. z zawożeniem dziecka do szkoły i jego opiekę po odbiorze, nie możesz wyjść na imprezę w nocy, do kina kiedy Ci się chce bo musisz zając się dzieckiem, ograniczać swoje życie prywatne- nie możesz oglądać filmów z pewnymi treściami dla dorosłych np. przemoc, sex kiedy Ci się chce, spotykać się ze znajomymi kiedy chcesz po pracy, kontynuować przyjaźnie w takim samym wymiarze jak wcześniej, spotykać się z kolegami, przyjaciółmi kiedy chcesz i o której chcesz po pracy, nie możesz mieć swoje zainteresowania jak wcześniej, nie możesz uprawiać po pracy seksu kiedy chcesz- bo dziecko, wyjechać po pracy kiedy i gdzie chcesz- bo dziecko, nie możesz pić czy się upić- nawet na okazję urodzin czy Sylwestra - bo dziecko, opiekun musi być trzeźwy, tak???
Przykładów ograniczeń opieki nad dzieckiem i tego czego nie wolno Ci robić i co musisz zrobić jest znacznie więcej...
Rozumiem że ponieważ robisz to wszystko a nie leżysz z wolnym czasem po pracy czujesz się pokrzywdzony i nie chcesz płacić matce swojego dziecka alimentów.
JEŚLI TAK- TO JEST ONA OSTATNIĄ Ś..... ŻE O NIE BEZCZELNIE WNOSI.
JEŚLI NIE -TO JESTEŚ ZEROWYM FACETEM I NIE MASZ JAJ , DODATKOWO JESTEŚ NIESŁYCHANIE GŁUPI I BEZCZELNY.
Jeśli jednak tak nie jest a Ty jesteś leniwym... a Twoja zona zapierdala jak motorek i nie ma własnego życia, nie ma zapewnianej opiekunki, czy Twojej pomocy nad Twoim własnym dzieckiem by mogła mieć min 2 godz wolne dla siebie po pracy, móc się zregenerować i mieć własne życie, nie łożysz min., min.wyższych-2/3 alimentów na dziecko, narażasz dziecko na to by opiekowała się nim wyczerpana, sfrustrowana matka która nie będzie już miała czasu i sił by wychować dziecko na wspaniałe i silne, z własną pasją i poczuciem wartości, będzie zagoniona skąd tu wyrwać głupie 300zł czy więcej bo i czas gdzie nie poświęci go na opiekę nad dzieckiem i opłacenie osoby która będzie musiała to zrobić, lub jeśli wolisz w desperacji zapewnienia sobie i dziecku przeżycia zostawi je samo w domu, dojdzie do wypadku i dziecko ginie- ta wersja dla kochanego tatusia była by urocza. Przez jej zajechanie nie będzie mieć sił matka na opiekę na odpowiednim poziomie i bez frustracji -to dziecko zmarnujesz razem z kobietą która kochałeś- bo nie dasz mu nic, tylko ciągły strach o pieniądze żeby miał na wycieczkę, na rzeczy żeby się z niego nie śmiali, o matkę bo załamana, z depresją lub chora bo je sam tani syf, suchy chleb by dziecko miało na wycieczkę. Tego chcesz? O to Ci chodziło? Pamiętaj miłość matki do dziecka jest bezcenna i może przetrwać wszystko. Ta kobieta gotowa jest nawet odmówić sobie jedzenia by dziecko miało.Tylko za jaką cenę? A jak tam Twoja miłość ojczulku?
Kochasz w ogóle to dziecko?
To dlaczego nie chcesz mu zapewnić bezpiecznego domu?
Alimenty na żonę to ochłapy. 350-500 zł na ogół. Zapłać za to opiekunkę by robiła to co żona lub sam rób za te pieniądze.
Aż tak Cię bolą takie nędzne pieniądze przy tak ogromnym wolnym czasie który jest w dzisiejszym czasie luksusem, a który Ty posiadasz bo się otrzepałeś i poszedłeś w długą. I gdzie tu odpowiedzialnośc zakładania rodziny. Jaja ma Twoja żona. No cóż. Chłop bez jaj- nie Ty pierwszy.
Ale wiem że są dobrzy ojcowie i odpowiedzialni którzy po nadal sa facetami, mają honor i uczucia wobec własnego dziecka.
Wspierajcie się, to Wasze dziecko, podzielcie czynności, obowiązki domowe, szkolne, psychiczne, wychowawcze, finansowe i będzie ok.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

0

Jeśli nie macie dzieci decyduje ustalenie winy w pożyciu małżeńskim i kto ma jakie możliwości finansowe i czy jej sytuacja się drastycznie pogorszyła i jej poziom życia nie dorównuje wcześniejszemu a czy Pana jest taka sama lub lepsza. Wnoszę po wyroku sądu że argumenty miała mocne a obrona może i słaba albo tak mocna Pana wina. Jeśli Pan ją zdradzał czy bił, stosował przemoc psychiczną, poniżał lub nadużywał czegoś ma Pan przerąbane i żaden prawnik nie pomorze. Wystarczy że ma zeznania świadków, lub nagrania, zdjęcia...

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

0

W sprawie rozwodowej kiedy nie ma ugody pomiędzy małżonkami nalepszym rozwiązaniem do obrony jest dobry adwokat. Ja w Tczewie byłam i wynajęłam adwokata Cejrowskiego do mojego rozwodu bo mąż nie chciał sie dogadać. Wyszedł na tym gorzej ode mnie....

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

0

Http://morlewski.pl/prawo-rodzinne/
Polecam - Skutecznie mi pogógł w walce z byłym mężem ..... szkoda epitetów

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

0

Sam się nie wybronisz. Zainwestuj w dobrego prawnika. Ja walczyłem z byłą żoną z pomocą adwokata Cejrowskiego. Taka była pewna siebie na początku... Ale pan Cejrowski dał radę i sprawa skończyła się dla mnie pomyślnie.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

Twoja Odpowiedź:

Odpowiedź:
Twój nick:
WWW:
(podaj adres swojej strony jeśli chcesz ją zareklamować)
Podaj wynik:  =   

 

<<<

 

i prowadź dyskusję na forum!

Zobacz powiązane pytania na Forum

2
głosów
12
wypowiedzi
6124
wyświetleń

Szukam zaufanego adwokata z Tczewa w sprawie karnej

Witam serdecznie. Poszukuje adwokata z Tczewa, który podejmie się sprawy karnej i będzie można mu zaufać, że postara się zrobić wszystko aby...

Dodano 18.01.2017

2
głosów
4
wypowiedzi
3802
wyświetleń

Prawnik z Poznania od prawa medycznego

Szukam prawnika z Poznania, najlepiej kogoś, kto zajmuje się prawem medycznym - kwestia komplikacji po zabiegu medycyny estetycznej, o których mnie...

Dodano 21.03.2016

0
głosów
0
wypowiedzi
772
wyświetleń

Bardzo proszę o informacje jakie były by koszty

Bardzo proszę o informacje jakie były by koszty reprezentowania mnie przez państwa kancelarię w sprawie o odszkodowanie i zadośuczynienie za 12...

Dodano 06.01.2020

0
głosów
1
wypowiedzi
3581
wyświetleń

Mariusz Olężałek to znakomity łódzki prawnik.

Mariusz Olężałek to znakomity łódzki prawnik. Znacie? Polecam. Doktor prawa Mariusz Olężałek pomógł mojemu kuzynowi, który wplątał się w pewnym...

Dodano 05.09.2019

0
głosów
0
wypowiedzi
2258
wyświetleń

Szukam dobrego prawnika

Szukam jakiegoś dobrego prawnika który mi pomoże w sprawie koordynacji świadczeń rodzinnych. Koordynacja trwa od lutego 2018r. żadnych informacji o...

Dodano 27.08.2019

i dyskutuj o nim publicznie!