Przetargi.info

Przetargi.info
2 Star Rating 1.5 z 3 opinii

Przetargi i zamówienia publiczne z Polski prosto na email - przetargi.info

Serwis z przetargami. Codziennie aktualizowana baza zamówień publicznych. Przetargi budowlane, przetargi PKP, przetargi z Europy Centralnej i Wschodniej, urząd zamówień publicznych,

Strona porusza takie tematy jak zamówienia publiczne, przetargi budowlane, przetargi publiczne, bip przetargi, pkp przetargi, przetargi, przetarg, oraz inne.

 
 

Opinie o Przetargi.info

ocena - ocena 1

Krętacze którzy podstępem przedłużają okres abonamentowy ale już za dwa razy wyższą opłatą niż pierwsza umowa. NIE POLECAM !

ocena - ocena 1

Uważajcie na tych krętaczy mają w umowie taki zapis: "Jeżeli Klient nie złoży oświadczenia o rezygnacji z Usługi na 30 dni przed terminem, na jaki została zawarta, przyjmuje się, że Klient wyraża zgodę na automatyczne przedłużenie umowy na kolejny okres, na jaki była zawarta." Czyli nawet jak złożycie rezygnację z usługi na 29 dni przed końcem to i tak przedłużą umowę na kolejne miesiące za które trzeba zapłacić. Ile potrzeba żeby wyrzucić klienta z usługi? jedno kliknięcie około 1 sekundy więc po co taki zapis? a no po to żeby jeszcze raz sięgnąć łapą po nie swoje pieniądze. Takie zapisy w umowach świadczą o polityce firmy, że nie są nastawieni na klienta tylko na jego pieniądze - jednym słowem złodzieje !!! Stanowczo odradzam współpracy z takimi "firmami" PS komentujący Pan "Adam" widać miał takie samo doświadczenie z nimi jak ja.

ocena - ocena 3

Strona podobna do "biznes-polska.pl" czy "pressinfo.pl" nienajgorsza wyszukiwarka. Niestety nie jestem zadowolony z zasad obsługi klienta - mało informacji o zasadach korzystania (regulamin) wskutek czego są poważne trudności z zakończeniem współpracy z serwisem (i zakończeniem płacenia przedewszystkim).

Administrator 25.06.2019 ocena

A Ty jak oceniasz Przetargi.info ?
W formularzu poniżej podaj swój nick, treść opinii oraz ocenę w skali od 1 do 5.

Dodaj swoją opinię o Przetargi.info

Twój nick:

Ocena: z 5

Opinia:

Prosimy nie podawać danych osobowych!

Podaj wynik:  =   


Strony podobne do Przetargi.info

4

oferteo.pl

oferteo.pl

Oferteo - Oferty od Firm

Dodaj bezpłatne ogłoszenie kupię lub zlecę, porównaj oferty od firm i wybierz najlepszą. Zlecenia i zamówienia dla firm, instytucji i osób prywatnych!...

Dodano

<<<

 

0


Dodaj stronę podobną do Przetargi.info

Adres strony:

Podaj wynik:  =   


  i otrzymaj porady naszych Użytkowników!


Zobacz także