Skleparmatura.pl

Skleparmatura.pl
4 Star Rating 4.3 z 12 opinii

Kospel, Gorgiel, Valvex, Instal Projekt, Terma Technologie, sklep z armaturą - SklepArmatura.pl

SklepArmatura.pl - krany, wanny,umywalki,grzejniki,piece,kabiny,ceramika sanitarna, brodziki, zlewozmywaki,ogrzewacze,kabiny prysznicowe

Strona porusza takie tematy jak terma technologie, richmond, gorgiel, kospel, termet, valvex, pompy, oraz inne.

 
 

Opinie o Skleparmatura.pl

ocena - ocena 5

Dziękuję za szybkość w załatwieniu pompy. To goście z dużą wiedzą sanitarną. Pozytywnie załatwione zamówienie.

ocena - ocena 5

Chcę podziękować za poświęcony czas i dobór zaworu bezpieczeństwa. Na którym się kompletnie nie znałam a jednak załatwiłam sprawę. Dziękuje

ocena - ocena 5

Kupowałem pompy i złączki do nich. Transakcja OK. Doradzili i jeszcze taniej kupiłem niż sobie wyliczyłem. Wiedzą co do czego. Super.

ocena - ocena 5

Chciałem podziękować za tak profesjonalną obsługę. Potrzebowałem uszczelnienia do pompy nikt nie potrafił mi pomóc i zając się tym tematem. Pan ze sklepu doradził mi co kupić. Pompa 12 letnia nadal działa. Nie musiałem kupować nowej. A wszyscy tylko mówili trzeba nową. Oceniam sklep na mocną szóstkę. Będę powracał tam. Liczą się ludzie a nie maszyny. POZYTYW !

ocena - ocena 1

Tragiczna obsługa klienta tzw sklep widmo (sprzedają produkty, których nie mają na stanie) 3 tygodnie oczekiwania, 2 tygodnie na prośby mailowe i smsowe odnośnie opłaconego zamówienia. Okazało się, że zrobili zwrot wpłaty ( ale zero informacji na ten temat)! 3 tygodnie oczekiwania BEZ SENSU! STANOWCZO ODRADZAM!

ocena - ocena 1

Nie mają na stanie rzeczy które sprzedają. Zapłaciłam za produkt i czekałam tydzień , przesyłka nie nadeszła . Po skontaktowaniu się ze sklepem okazało się że zamówionego produktu nie mają na stanie i nikt nie raczył mnie o tym poinformować. Gdyby nie moja interwencja pewnie dalej bym czekała. Na razie czekam na zwrot gotówki

ocena - ocena 4

Witam Kupowałem pompę zatapialną AP 50B.50.08.A1 mają od razu nie to że czekam 3 tygodnie czy coś jak u innych. Mają wszystko na stanie. Daję ocenę 4 by się jeszcze bardziej starali.Perfekcji w obsłudze nigdy za wiele. Polecam będę wracał.

ocena - ocena 5

Piszę bo chcę powiedzieć : sklep godny polecenia. Zakupy i przesyłka Ok.Duża wiedza chłopaki wiedzą co sprzedają. Pozytyw !!!

ocena - ocena 5

Chcę pochwalić ten sklep i gościa co obsługuje. Potrzebowałem trzy produkty co do niektórych nie miałem wiedzy. Pan wytłumaczył mi zasadę działania przesłał kilka kart do produktu. Nabyłem siłownik Belimo zawór i pompę obiegową. Fajny sklep.Polecam.

ocena - ocena 5

Goście z wiedzą fachową.Widać że dla nich to nie pierwszyzna. Kupowałem zawór bezpieczeństwa Armak doradzili dobrali. Super polecam.

ocena - ocena 5

W sklepie mają wiedzę na temat produktów, którymi handlują. Miałem zakupić siłowniki z zaworem mieszającym a nie miałem rozeznania w tym temacie pokierowali wytłumaczyli co do czego. Wszystko działa dziękuję. Super sprzedawcy.Wróciłem po zakup pomp PJM i PML2.

ocena - ocena 5

Sklep bardzo dobrze zaopatrzony wszystko mają co potrzeba do remontu hydraulicznego.Zawory, siłowniki, termostaty, pompy itp.A co najważniejsze mają ogromną wiedzę i doświadczenie praktyczne.Wiedzą o czym mówią.Polecam ten sklep.

Administrator 04.06.2020 ocena

A Ty jak oceniasz Skleparmatura.pl ?
W formularzu poniżej podaj swój nick, treść opinii oraz ocenę w skali od 1 do 5.

Dodaj swoją opinię o Skleparmatura.pl

Twój nick:

Ocena: z 5

Opinia:

Prosimy nie podawać danych osobowych!

Podaj wynik:  =   


Strony podobne do Skleparmatura.pl

<<<

 


Dodaj stronę podobną do Skleparmatura.pl

Adres strony:

Podaj wynik:  =   


Pytania na Forum

1
głosów
0
wypowiedzi
3440
wyświetleń

Dlaczego piecTermer 20 kw. strzela przy przełączaniu z co na cw i odwrotnie

Witam. Mam piec TERMET 20 kw. jednofunkcyiny . Instalator założył zawór trójdrożny i zasobnik 120l. Wszystko jest dobrze co i cw grzeje, tylko przy...

Dodano 20.11.2016

  i otrzymaj porady naszych Użytkowników!


Zobacz także