Stare dywany - pranie we Wrocławiu dzień dobry.

dobre
pytanie
0
złe
pytanie

Stare dywany - pranie we Wrocławiu
dzień dobry. mam nietypowe pytanie, bo odziedziczyłam po babci mieszkanie, które jest umeblowane w staroświeckim stylu i wyposażenie można podpiąć pod antyki. przejdę do właściwego problemu, a są nim dywany, które w sumie są w dobrym stanie technicznym, ale bardzo zabrudzone i wydzielają specyficzną woń. czy jest jakaś szansa żeby jakaś pralnia wyprała te dywany w taki sposób, by nie zniszczyła ich, a odzyskały blask z dobrych lat? pozdrawiam.

Ostatnią odpowiedź dodano 27.11.2018. Pytanie zadał(a) o

4 Odpowiedzi

0

Oj to bezie delikatna sprawa. jak się trafi na partacza, to z dywanów zostanie mało co. może poradzi z tym taka jedna pralnia i nazywa się bodajże Pierzdywan. ponoć bardzo dobrze piorą, bo mają nowoczesną maszynerię. w każdym razie tak mi znajomy opowiadał, bo coś tam prał i był zadowolony, a to rzadko się zdarza, bo raczej ciagle narzeka.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

0

Zaryzykowałam i zawiozłam dywany do Pierzdywan na kielczowskiej. tak sie akurat stało, ze mam blisko. Firma tez swiadczy usługi transportu od klienta. Twój znajomy miał racje. Maszyneria robi wrażenie!

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

<<<

 

0

Nie tylko maszyneria. Cała robota z firmy Pierzdywan robi wrażenie. Tydzień temu odwieźli mój dywan. Pięknie wyprali i dywan fajnie pachnie.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

0

Podam jeszcze do nich numer telefonu 514 514 824

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

Twoja Odpowiedź:

Odpowiedź:
Twój nick:
WWW:
(podaj adres swojej strony jeśli chcesz ją zareklamować)
Podaj wynik:  =   

 

<<<

 

i prowadź dyskusję na forum!