Szukam pralni przyjaznej dla alergików - Dolny Ś

dobre
pytanie
0
złe
pytanie

Szukam pralni przyjaznej dla alergików - Dolny Śląsk
witam forumowiczów. szukam pralni, która nie stosuje ostrych detergentów i specjalizuje się też w praniu dywanów pod osoby mające alergię. z tych pralni co korzystałem nie byłem do końca zadowolony i niestety zapach wypranych dywanów był zbyt uciążliwy dla całej mojej rodziny. za podpowiedzi będę wdzięczny.

Ostatnią odpowiedź dodano 05.03.2019. Pytanie zadał(a) o

5 Odpowiedzi i 4 komentarze

0

Coś takiego jest we Wrocławiu, bo znajoma prowadzi przedszkole i cyklicznie jakaś firma odbiera dywany i je czyści. tu nie może być bylejaka pralnia, bo wiadomo, że do przedszkola chodza różne dzieci, a o nabawienie się alergii nie jest trudno. przy okazji jak będę widział znajomą to zapytam ją o nazwę i adres tej firmy. pozdrawiam.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

0

Mślę, że numer będzie pomocny, bo kilka razy odbierali ode mnie dywany, bo rodziców mam astmatyków, a w końcu to pewna forma alergii. tyle, że mam tylko do nich numer telefonu i tu go podaję 514 514 824. siedzibę mają gdzieś na Psim Polu.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

Podpytałem znajomej. Pralnia nazywa się Pierzdywan i mieści się na Kiełczowskiej 62 we Wrocławiu na Psim Polu. Tam piorą najnowocześniejszymi metodami.
To prawda. Zawiozłem dywany do Pierzdywan. Wyprali w środkach antyalergicznych i moja rodzina już nie cierpi alergicznych katuszy! To jest firma przyjazna alergikom.
Mnie w Pierzdywan cerowali dywany i zrobili to perfecto!
Temat jak dla mnie. Moje dziecko jest skrajmym alergikiem, a ja mam dywany do wyprania. Do PierzDywan mam blisko, więc nie będę daleko szukać skoro piszecie, że tacy dobrzy są.
<<<

 

0

Bardzo dziękuję za podanie telefonu i zadzwoniłem i nie było problemu z dowiedzeniem się jak sprawa wygląda w tej firmie. całe szczęście piorą tak jak chciałem. dzisiaj jadę zawieźć dywany. pralnia nazywa się Pierzdywan i mieści sie na Kiełczowskiej 62. Myślę, że GPS doprowadzi mnie do celu. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

0

Odczytywałam ten wątek, bo moje dziecko niebawem rozpocznie raczkowanie i wypadało by żeby dywany były czyste. Zadzwonilam do Pierzdywan, przyjechali, odebrali dywany a po wszystkim przywieźli czyściutkie i wyprane w delikatnej chemii. Dzięki za namiary.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

0

PierzDywan to najlepsza firma piorąca w całym Wrocku.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

Twoja Odpowiedź:

Odpowiedź:
Twój nick:
WWW:
(podaj adres swojej strony jeśli chcesz ją zareklamować)
Podaj wynik:  =   

 

<<<

 

i prowadź dyskusję na forum!