Wastech-recycling.pl

Wastech-recycling.pl
5 Star Rating 5.0 z 57 opinii

Utylizacja odpadów, recykling, niszczenie dokumentów - Wastech recycling Warszawa

Wastech recycling to odbiór utylizacja recykling transport odpadów z terenu Warszawy oraz całej Polski. Niszczenie dokumentów produktów materiałów oraz doradztwo ekologiczne.

Strona porusza takie tematy jak niszczenie produktów warszawa odbiór odpadów, utylizacja sprzętu elektronicznego warszawa, program gospodraki odpadaminiebezpiecznymi, gospodraka odpadami niebezpiecznymi, unieszkodliwianie odpadów warszawa, utylizacja odpadów niebezpiecznych, niszczenie dokumentów mazowieckie, zagospodarowanie odpadów warszawa, gospodraka odpadami przemyslowymi, odbiór odpadów styropianowych, niszczenie dokumentów warszawa, gospodraka odpadami medycznymi, utylizacja tworzyw sztucznych, utylizacja odpadów warszawa, recykling tworzyw sztucznych, tworzywa sztuczne recykling, program gospodraki odpadami, zakład utylizacji odpadów, recykling odpadów warszawa, odpady z tworzyw sztucznych, unieszkodliwianie odpadów, odpady madyczne utylizacja, zagospodarowanie odpadów, odbiór odpadów warszawa, utylizacja akumulatorów, doradztwo środowiskowe, recykling akumulatorów, opakowania styropianowe, niszczenie dokumentów, recykling i utylizacja, utylizacja dokumentów, styropian opakowaniowy, utylizacja styropianu, składowanie odpadów, niszczenie produktów, recykling elektroniki, odpady elektroniczne, odpady niebezpieczne, segregacja odpadów, odpady opakowaniowe, odpady styropianowe, utylizacja plastiku, utylizacja odpadów, gospodraka odpadami, odbiór styropianu, recycling odpadów, recycling of waste, recykling odpadów, utylizacja śmieci, recykling warszawa, recykling tworzyw, recykling papieru, odpady spożywcze, odpady recykling, styropian odpady, oleje spożywcze, recykling smieci, odzysk odpadów, odpady warszawa, wywóz odpadów, recykling opon, oleje odpadowe, odpady śmieci, recykling rtv, ekodoradztwo, recycling, ekoskan, oraz inne.

 
 

Opinie o Wastech-recycling.pl

ocena - ocena 5

Firma porządna. Wystawia faktury!! Zlecenia zawsze sa na czas. Tu nie ma żadnego szwindla! Polecam i pozdrawiam.

ocena - ocena 5

firma bardzo dba o środowisko. Z nowinkami s a na czasie.bardzo pozytywnie firmę oceniam jako partnera w biznesie.

ocena - ocena 5

Firme oceniam b ardzo dobrze. Wyworzą nieczystości z mojej firmy, ale też i zapraszam Wastech często na wykład o ekologii. Wywiązują sie bardzo dobrze!

ocena - ocena 5

Pierwszy raz z tej firmy skorzystałam, ale już wiem, że jest dobra i podejmiemy współpracę! naprawdę wygląda to dobrze.

ocena - ocena 5

Ta firma poważ nie traktuje klienta, Nie dużo jest takich. Będą przy takim podejściu do pracy osiągac jeszcze większe sukcesy.

ocena - ocena 5

Witam. Firma Wasrech ze swoich zobowiązań wywiązuje się w 100% tach. Z tego względu warto ich zatrudniać.

ocena - ocena 5

Cenie tak dobre firmy. Nie mam z nimi żadnych kłopotów, wiec stawiam najwyższa notę. Inne firmy recyklingowej u mnie nie nie sprawdziły.

ocena - ocena 5

Jeśli maxie państwo problem z odpadami, to firma Wastech z powodzeniem bardzo dobrze się tym zajmie.

ocena - ocena 5

Na temat przepisów w ochronie środowiska znaja sie jak nikt i to się chwali! Widać, że ciągle pogłębiają wiedzę, choć mają już bardzo dużą.

ocena - ocena 5

Bardzo dobry zakład. Naprawdę inni bu się tylko mogli od nich uczyć. Warto tam naprawiać auta! Zwłaszcza niemieckie. Części są na miejscu.

ocena - ocena 5

bardzo dobrze i przystępnie zostało przeprowadzone szkolenie odnośnie recyklingu. Dziękuję! W przyszości również skorzystam!

ocena - ocena 5

Bardzo chwalę ich za profesjonalizm. Dokumenry zniszczone idealnie! To się nazywa profesjonalizm przez duże P!

ocena - ocena 5

Dobrą firmę trzeba chwalić aby ini wiedzieli, że jest dobra! Wastech polecam za ich sumienność i bardzo dobre podejście do swojej pracy!

ocena - ocena 5

Witam. Jestem zadowoloną ze współpracy klientką! dokumenty wywiezione i zniszczone tak jak tego oczekiwałam,

ocena - ocena 5

ta firma dba o pracowników. zawsze są odpowiednio ubrani do przewożenia nieczystości, a sami pracownicy nie spóźniają się z odbiorem.

ocena - ocena 5

Oni po prostu dobrze wykonują swoją pracę i to się chwali. każdy szczegół zadbany, odpady odpowiednio przewożone.

ocena - ocena 5

ja oceniam jak najlepiej. Zawsze zlecenie na czas wykonane. Z tego, co wiem to nikogo do pracy nie potrzebują.

ocena - ocena 5

Chwalę firmę, bo po prostu dobrze się wywiązuje ze swojej pracy. Takich fachowców trzeba polecać. Niech sużą za wzór innym.

ocena - ocena 5

Wastech jest firmą godną polecenia.Zlecenie zawsze zrealizowane na czas. To się bardzo liczy! Tak trzymać dalej!

ocena - ocena 5

Wastech przeprowadził w naszej firmie szkolenie odnośnie odpadów i ochrony środowiska. zrobili to jasno, przejżyście. Bardzo dokładnie.

ocena - ocena 5

Wszystko!! Kontakt, realizacja zamówienia na najwyższym poziomie!! Super kontakt. Chciałoby się więcej tak dobrych firm na polskim rynku!

ocena - ocena 5

Można im ufać. Firmę polecam. Bardzo dobrze znają się na swojej robocie. Zawsze wywózka na czas.

ocena - ocena 5

Swietna firma dbająca o ekologię. inni mogliby się wzorować! Zawsze przygotowani i zawsze na czas wszystko zrobione.

ocena - ocena 5

Bardzo dobrze spełniają swoją pracę. zszybki wywóz nieczystości w odpowiednich kontenerach. Nie mam z nimi żadnego problemu.

ocena - ocena 5

Szkoda, że mało kto podchodzi do współpracy tak dobrze jak Wastech. życie wtedy miałabym łatwiejsze i zdecydowanie mniej stresów. Dzięki, że Wastech jest!

ocena - ocena 5

jestem producentem opakowań i z firmy Wastech często korzystamy. Zawsze jestem zadowolony z efektów naszej współpracy!

ocena - ocena 5

Mój gabinet weterynaryjny właśnie z Wastech wpsółpracuje i z tej współpracy bardzo jestem zadowolony.

ocena - ocena 5

Firma Recyklingowa w Warszawie NAJLEPSZA. Współpracowałem już z kilkoma. Wszystkie zawiodły, a Wastech jest super profesjonalny. Z mojego zakładu wyworzą wióry metalowe i wszelkie inne odpady. Chwalę, bo zawsze na czas!

ocena - ocena 5

To jest firma na medal. Uczciwi i słowni! Wszystko załatwiają na czas.Nieczystości przewożone są w specjalnych pojemnikach, a pracownicy mają specjalne kombinezony. Firma dba o klienta i pracowników.

ocena - ocena 5

Firma kompleksowa. Mają bardzo dobre podejście do pracy. Nieczystości wywożone na czas! Przyjemnie z nimi współpracować!

ocena - ocena 5

Konkretny partner w interesach. Na czas wszystko załatwiają i mnie to bardzo odpowiada! Solidna firma!

ocena - ocena 5

Mój warsztat szwalniczy od dwóch lat współpracuje z Wastech. Ze współpracy jestem zadowolona. Nie zawiedli mnie nigdy. Pracę swoją wykonują na czas!

ocena - ocena 5

Z kilkoma formami recyklingowymi współpracowałem, ale Wastech jest najlepszy! Zawsze wszystko jest robione w umówionym czasie. Nigdy z wywozem się nie spóźnili i to się chwali!

ocena - ocena 5

Z mleczarni w której pracuję odwozem nieczystości i produktów wtórnych zajmuje się firma Wastech, którą serdecznie polecam innym firmom. Jest to profesjonalny zakład, który dba o dobre relacje ze swoim klientem i nieczystości wywozi na czas.

ocena - ocena 5

Prowadze prywatny żłobek. Firma Wastech na czas zawsze przyjeżdża usunąc nieczystości typu chusteczki, pampersy. Fajnie,ze jest taka firma dbająca o ekologię i że wywiązują się ze swoje pracy na czas!

ocena - ocena 5

Do mojego zakładu akustyki słuchu firma Wastech przyjeżdża i odbiera odpady po masie do odlewów do aparatów i zużyte baterie do aparatów, które ludzie przynoszą. wszystko zawsze w terminie i jest odpowiednio przewożone. Polecam!

ocena - ocena 5

Trafiłam na tą firmę zupełnie przypadkowo, bo szukałam przez znajomych kogoś, co by się zajął wywozem odpadów z piekarni, a nie była to taka prosta rzecz. szybko się dogadałam z Wastech w zakresie warunków odbioru i ceny. ogólnie przebiega całość profesjonalnie i nie drogo. ogólnie jest ok!

ocena - ocena 5

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Wszystko jest profesjonalne i bez żadnej zmyłki. Panowie zawsze idealnie ubrani do swojego fachu. w odpowiednich kombinezonach do przewożenia nieczystości. Wszystko zabezpieczone i wszystko zgodnie z ekologią.

ocena - ocena 5

ja zdecydowanie bardzo pozytywnie. odpady zawsze na czas są wywiezione. Nie ma żadnej zwłoki. Zawsze są odpowiednio przewożone.

ocena - ocena 5

Bardzo czesto korzystam z konsultacji tej firmy w zakresie ochrony środowiska przy prowadzeniu mojego zakładu produkcyjnego. wszystko zgodnie z normami, dokumentacja na bierząco aktualizowana, a kontakt z firmą bardzo dobry. polecam!

ocena - ocena 5

Z rekomendacji znajomych nawiazałam współpracę z tą firmą do cyklicznego wywozu medycznych odpadów z przychodni. nie ma wtedy zagrożenia skażenia środowiska ani rozpostrzenienia jakiejkolwiek epidemii. ogólnie wszystko przebiega w jak naj lepszym porządku. Polecam!

ocena - ocena 5

Bardzo zadowolona jestem z wysokich usług jakie świadczy ta firma. zajmują się od lat wywozem cotygodniowym śmieci z mojej posesji. wszystko bardzo terminowo i w rozsądnej cenie. polecam!

ocena - ocena 5

Współpracujemy z firmą Wastech już od dwóch lat i możemy podsumować ich jako w pełni działająca firme recyklingową. Nie ma najmniejszych kłopotów z odbiorem żadnych odpadów z laboratorium i już się resztą sami zajmują. Myślę, że kazda firma powinna brać z nich przykład.

ocena - ocena 5

Jak dla mnie to bardzo kompleksowa firma, która zgodnie z podpisaną umową wywozi śmieci z mojej posesji. Zawsze punktualni, kulturalni i rzeczowi. Inni mogą brać z nich przykład!

ocena - ocena 5

Jak najbardziej polecam firmę Wastech Recycling. Super obsługa, korzystne ceny, fachowo i wszystko na czas!

ocena - ocena 5

Świetna i kompetentna obsługa, polecam, dziękuję za wyciągnięcie dokumentacji za uszy i doprowadzenie jej do właściwego stanu przed kontrolą.

ocena - ocena 5

Nawiązałam z nimi kontakt w celu wywozu śmieci z hostelu i mieli wtedy najciekawszą i najbardziej konkretną ofertę handlową. Szybko doszłam z nimi do porozumienia i od tego momentu zajmują się wszelkimi odpadami z mojego hostelu. Jak na razie sprawdzają się doskonale!

ocena - ocena 5

Kompetentna firma. Poważnie panowie podchodzą do swojej pracy. Współpracujemy od kilku lat i nigdy się nie zawiodłem!

ocena - ocena 5

Panowie z tej firmy bardzo sprawnie wywożą z mojej posesji śmieci dwa razy w tygodniu, a stawki jak na warszawskie warunki nie wysokie. Polecam!

ocena - ocena 5

Dostałam w spadku po dziadku zabudowaną działkę. Tyle, że miałam problem z pozbyciem się falistych dachówek azbestowych.

ocena - ocena 5

Okresowo zawierają odpady medyczne z przychodni odpowiednio je zabezpieczając i gdzieś tm je utyliują. Kontakt konkretny, nie ma poślizgów z terminami odbioru, a taksa cenowa niezmienna.

ocena - ocena 5

Wastech recykling to bardzo potrzebna firma. nie wiem czy jest jakaś lepszqa od niej w Polsce! Pracownicy tu dbaja o wszelkie standardy wywozu zanieczyszczeń i recyklingu. polecam!

ocena - ocena 5

Bardzo miła obsługa, potrafiąca dobrze doradzić klientowi w gąszczu przepisów na temat ochrony środowiska. Pełen profesjonalizm w tym co robią. Widać, że się na tym dobrze znają. Polecam każdemu.

ocena - ocena 5

Polecam. Do naszej firmy, fachowcy z Wastech podeszli bardzo profesjonalnie. Ustaliliśmy najkorzystniejsze kompleksowe rozwiązanie, a cały proces odbył się bardzo sprawnie.

ocena - ocena 5

Firma oferuję bezpieczną realizację wykonywanych usług . Potwierdzam, że pracownicy czuwają nad tym, aby zobowiązania były wypełniane rzetelnie i prawidłowo. Polecam z czystym sumieniem.

ocena - ocena 5

Świetnie odnajdują się w tematyce gospadarki odpadami. Myślę, że jest to spowodowane wieloletnim doświadczeniem, oraz rozległym obszarem oferowanych przez firmę usług. Naprawde polecam firmę Wastech Recycling.

ocena - ocena 5

Dobra obsluga, przyzwoite ceny. Przygotowali naszą firme do kontroli WIOŚ, wyszło pozytywnie. Polecam.

Administrator 13.04.2021 ocena

A Ty jak oceniasz Wastech-recycling.pl ?
W formularzu poniżej podaj swój nick, treść opinii oraz ocenę w skali od 1 do 5.

Dodaj swoją opinię o Wastech-recycling.pl

Twój nick:

Ocena: z 5

Opinia:

Prosimy nie podawać danych osobowych!

Podaj wynik:  =   


Strony podobne do Wastech-recycling.pl

<<<

 


Dodaj stronę podobną do Wastech-recycling.pl

Adres strony:

Podaj wynik:  =   


  i otrzymaj porady naszych Użytkowników!


Zobacz także