Wastech-recycling.pl

Wastech-recycling.pl
5 Star Rating 5.0 z 17 opinii

Utylizacja odpadów, recykling, niszczenie dokumentów - Wastech recycling Warszawa

Wastech recycling to odbiór utylizacja recykling transport odpadów z terenu Warszawy oraz całej Polski. Niszczenie dokumentów produktów materiałów oraz doradztwo ekologiczne.

Strona porusza takie tematy jak niszczenie produktów warszawa odbiór odpadów, utylizacja sprzętu elektronicznego warszawa, program gospodraki odpadaminiebezpiecznymi, unieszkodliwianie odpadów warszawa, utylizacja odpadów niebezpiecznych, gospodraka odpadami niebezpiecznymi, niszczenie dokumentów mazowieckie, zagospodarowanie odpadów warszawa, gospodraka odpadami przemyslowymi, odbiór odpadów styropianowych, niszczenie dokumentów warszawa, gospodraka odpadami medycznymi, utylizacja tworzyw sztucznych, utylizacja odpadów warszawa, recykling tworzyw sztucznych, recykling odpadów warszawa, odpady z tworzyw sztucznych, tworzywa sztuczne recykling, program gospodraki odpadami, zakład utylizacji odpadów, unieszkodliwianie odpadów, odpady madyczne utylizacja, odbiór odpadów warszawa, zagospodarowanie odpadów, utylizacja akumulatorów, opakowania styropianowe, doradztwo środowiskowe, recykling akumulatorów, styropian opakowaniowy, niszczenie dokumentów, recykling i utylizacja, utylizacja dokumentów, niszczenie produktów, recykling elektroniki, utylizacja styropianu, składowanie odpadów, odpady niebezpieczne, odpady elektroniczne, gospodraka odpadami, segregacja odpadów, odpady opakowaniowe, odpady styropianowe, utylizacja plastiku, utylizacja odpadów, recykling warszawa, odbiór styropianu, recycling odpadów, recycling of waste, recykling odpadów, utylizacja śmieci, odpady spożywcze, recykling tworzyw, recykling papieru, recykling smieci, odpady recykling, styropian odpady, oleje spożywcze, wywóz odpadów, odzysk odpadów, odpady warszawa, odpady śmieci, recykling opon, oleje odpadowe, recykling rtv, ekodoradztwo, recycling, ekoskan, oraz inne.

 
 

Opinie o Wastech-recycling.pl

ocena - ocena 5

Z rekomendacji znajomych nawiazałam współpracę z tą firmą do cyklicznego wywozu medycznych odpadów z przychodni. nie ma wtedy zagrożenia skażenia środowiska ani rozpostrzenienia jakiejkolwiek epidemii. ogólnie wszystko przebiega w jak naj lepszym porządku. Polecam!

ocena - ocena 5

Bardzo zadowolona jestem z wysokich usług jakie świadczy ta firma. zajmują się od lat wywozem cotygodniowym śmieci z mojej posesji. wszystko bardzo terminowo i w rozsądnej cenie. polecam!

ocena - ocena 5

Współpracujemy z firmą Wastech już od dwóch lat i możemy podsumować ich jako w pełni działająca firme recyklingową. Nie ma najmniejszych kłopotów z odbiorem żadnych odpadów z laboratorium i już się resztą sami zajmują. Myślę, że kazda firma powinna brać z nich przykład.

ocena - ocena 5

Jak dla mnie to bardzo kompleksowa firma, która zgodnie z podpisaną umową wywozi śmieci z mojej posesji. Zawsze punktualni, kulturalni i rzeczowi. Inni mogą brać z nich przykład!

ocena - ocena 5

Jak najbardziej polecam firmę Wastech Recycling. Super obsługa, korzystne ceny, fachowo i wszystko na czas!

ocena - ocena 5

Świetna i kompetentna obsługa, polecam, dziękuję za wyciągnięcie dokumentacji za uszy i doprowadzenie jej do właściwego stanu przed kontrolą.

ocena - ocena 5

Nawiązałam z nimi kontakt w celu wywozu śmieci z hostelu i mieli wtedy najciekawszą i najbardziej konkretną ofertę handlową. Szybko doszłam z nimi do porozumienia i od tego momentu zajmują się wszelkimi odpadami z mojego hostelu. Jak na razie sprawdzają się doskonale!

ocena - ocena 5

Kompetentna firma. Poważnie panowie podchodzą do swojej pracy. Współpracujemy od kilku lat i nigdy się nie zawiodłem!

ocena - ocena 5

Panowie z tej firmy bardzo sprawnie wywożą z mojej posesji śmieci dwa razy w tygodniu, a stawki jak na warszawskie warunki nie wysokie. Polecam!

ocena - ocena 5

Dostałam w spadku po dziadku zabudowaną działkę. Tyle, że miałam problem z pozbyciem się falistych dachówek azbestowych.

ocena - ocena 5

Okresowo zawierają odpady medyczne z przychodni odpowiednio je zabezpieczając i gdzieś tm je utyliują. Kontakt konkretny, nie ma poślizgów z terminami odbioru, a taksa cenowa niezmienna.

ocena - ocena 5

Wastech recykling to bardzo potrzebna firma. nie wiem czy jest jakaś lepszqa od niej w Polsce! Pracownicy tu dbaja o wszelkie standardy wywozu zanieczyszczeń i recyklingu. polecam!

ocena - ocena 5

Bardzo miła obsługa, potrafiąca dobrze doradzić klientowi w gąszczu przepisów na temat ochrony środowiska. Pełen profesjonalizm w tym co robią. Widać, że się na tym dobrze znają. Polecam każdemu.

ocena - ocena 5

Polecam. Do naszej firmy, fachowcy z Wastech podeszli bardzo profesjonalnie. Ustaliliśmy najkorzystniejsze kompleksowe rozwiązanie, a cały proces odbył się bardzo sprawnie.

ocena - ocena 5

Firma oferuję bezpieczną realizację wykonywanych usług . Potwierdzam, że pracownicy czuwają nad tym, aby zobowiązania były wypełniane rzetelnie i prawidłowo. Polecam z czystym sumieniem.

ocena - ocena 5

Świetnie odnajdują się w tematyce gospadarki odpadami. Myślę, że jest to spowodowane wieloletnim doświadczeniem, oraz rozległym obszarem oferowanych przez firmę usług. Naprawde polecam firmę Wastech Recycling.

ocena - ocena 5

Dobra obsluga, przyzwoite ceny. Przygotowali naszą firme do kontroli WIOŚ, wyszło pozytywnie. Polecam.

Administrator 17.12.2017 ocena

A Ty jak oceniasz Wastech-recycling.pl ?
W formularzu poniżej podaj swoje imię, treść opinii oraz ocenę w skali od 1 do 5.

Dodaj swoją opinię o Wastech-recycling.pl

Twoje imię:

Ocena: z 5

Opinia:

Podaj wynik:  =   


Strony podobne do Wastech-recycling.pl

<<<

 


Dodaj stronę podobną do Wastech-recycling.pl

Adres strony:

Podaj wynik:  =   


  i otrzymaj porady naszych Użytkowników!


Zobacz także