Wastech-recycling.pl

Wastech-recycling.pl
5 Star Rating 5.0 z 21 opinii

Utylizacja odpadów, recykling, niszczenie dokumentów - Wastech recycling Warszawa

Wastech recycling to odbiór utylizacja recykling transport odpadów z terenu Warszawy oraz całej Polski. Niszczenie dokumentów produktów materiałów oraz doradztwo ekologiczne.

Strona porusza takie tematy jak niszczenie produktów warszawa odbiór odpadów, utylizacja sprzętu elektronicznego warszawa, program gospodraki odpadaminiebezpiecznymi, gospodraka odpadami niebezpiecznymi, unieszkodliwianie odpadów warszawa, utylizacja odpadów niebezpiecznych, niszczenie dokumentów mazowieckie, zagospodarowanie odpadów warszawa, gospodraka odpadami przemyslowymi, odbiór odpadów styropianowych, niszczenie dokumentów warszawa, gospodraka odpadami medycznymi, utylizacja tworzyw sztucznych, recykling tworzyw sztucznych, utylizacja odpadów warszawa, tworzywa sztuczne recykling, program gospodraki odpadami, zakład utylizacji odpadów, recykling odpadów warszawa, odpady z tworzyw sztucznych, unieszkodliwianie odpadów, odpady madyczne utylizacja, odbiór odpadów warszawa, zagospodarowanie odpadów, utylizacja akumulatorów, recykling akumulatorów, opakowania styropianowe, doradztwo środowiskowe, recykling i utylizacja, utylizacja dokumentów, styropian opakowaniowy, niszczenie dokumentów, utylizacja styropianu, składowanie odpadów, niszczenie produktów, recykling elektroniki, odpady elektroniczne, odpady niebezpieczne, odpady opakowaniowe, odpady styropianowe, utylizacja plastiku, utylizacja odpadów, gospodraka odpadami, segregacja odpadów, recycling of waste, recykling odpadów, utylizacja śmieci, recykling warszawa, odbiór styropianu, recycling odpadów, recykling tworzyw, recykling papieru, odpady spożywcze, odpady recykling, styropian odpady, oleje spożywcze, recykling smieci, odpady warszawa, wywóz odpadów, odzysk odpadów, oleje odpadowe, odpady śmieci, recykling opon, recykling rtv, ekodoradztwo, recycling, ekoskan, oraz inne.

 
 

Opinie o Wastech-recycling.pl

ocena - ocena 5

Trafiłam na tą firmę zupełnie przypadkowo, bo szukałam przez znajomych kogoś, co by się zajął wywozem odpadów z piekarni, a nie była to taka prosta rzecz. szybko się dogadałam z Wastech w zakresie warunków odbioru i ceny. ogólnie przebiega całość profesjonalnie i nie drogo. ogólnie jest ok!

ocena - ocena 5

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Wszystko jest profesjonalne i bez żadnej zmyłki. Panowie zawsze idealnie ubrani do swojego fachu. w odpowiednich kombinezonach do przewożenia nieczystości. Wszystko zabezpieczone i wszystko zgodnie z ekologią.

ocena - ocena 5

ja zdecydowanie bardzo pozytywnie. odpady zawsze na czas są wywiezione. Nie ma żadnej zwłoki. Zawsze są odpowiednio przewożone.

ocena - ocena 5

Bardzo czesto korzystam z konsultacji tej firmy w zakresie ochrony środowiska przy prowadzeniu mojego zakładu produkcyjnego. wszystko zgodnie z normami, dokumentacja na bierząco aktualizowana, a kontakt z firmą bardzo dobry. polecam!

ocena - ocena 5

Z rekomendacji znajomych nawiazałam współpracę z tą firmą do cyklicznego wywozu medycznych odpadów z przychodni. nie ma wtedy zagrożenia skażenia środowiska ani rozpostrzenienia jakiejkolwiek epidemii. ogólnie wszystko przebiega w jak naj lepszym porządku. Polecam!

ocena - ocena 5

Bardzo zadowolona jestem z wysokich usług jakie świadczy ta firma. zajmują się od lat wywozem cotygodniowym śmieci z mojej posesji. wszystko bardzo terminowo i w rozsądnej cenie. polecam!

ocena - ocena 5

Współpracujemy z firmą Wastech już od dwóch lat i możemy podsumować ich jako w pełni działająca firme recyklingową. Nie ma najmniejszych kłopotów z odbiorem żadnych odpadów z laboratorium i już się resztą sami zajmują. Myślę, że kazda firma powinna brać z nich przykład.

ocena - ocena 5

Jak dla mnie to bardzo kompleksowa firma, która zgodnie z podpisaną umową wywozi śmieci z mojej posesji. Zawsze punktualni, kulturalni i rzeczowi. Inni mogą brać z nich przykład!

ocena - ocena 5

Jak najbardziej polecam firmę Wastech Recycling. Super obsługa, korzystne ceny, fachowo i wszystko na czas!

ocena - ocena 5

Świetna i kompetentna obsługa, polecam, dziękuję za wyciągnięcie dokumentacji za uszy i doprowadzenie jej do właściwego stanu przed kontrolą.

ocena - ocena 5

Nawiązałam z nimi kontakt w celu wywozu śmieci z hostelu i mieli wtedy najciekawszą i najbardziej konkretną ofertę handlową. Szybko doszłam z nimi do porozumienia i od tego momentu zajmują się wszelkimi odpadami z mojego hostelu. Jak na razie sprawdzają się doskonale!

ocena - ocena 5

Kompetentna firma. Poważnie panowie podchodzą do swojej pracy. Współpracujemy od kilku lat i nigdy się nie zawiodłem!

ocena - ocena 5

Panowie z tej firmy bardzo sprawnie wywożą z mojej posesji śmieci dwa razy w tygodniu, a stawki jak na warszawskie warunki nie wysokie. Polecam!

ocena - ocena 5

Dostałam w spadku po dziadku zabudowaną działkę. Tyle, że miałam problem z pozbyciem się falistych dachówek azbestowych.

ocena - ocena 5

Okresowo zawierają odpady medyczne z przychodni odpowiednio je zabezpieczając i gdzieś tm je utyliują. Kontakt konkretny, nie ma poślizgów z terminami odbioru, a taksa cenowa niezmienna.

ocena - ocena 5

Wastech recykling to bardzo potrzebna firma. nie wiem czy jest jakaś lepszqa od niej w Polsce! Pracownicy tu dbaja o wszelkie standardy wywozu zanieczyszczeń i recyklingu. polecam!

ocena - ocena 5

Bardzo miła obsługa, potrafiąca dobrze doradzić klientowi w gąszczu przepisów na temat ochrony środowiska. Pełen profesjonalizm w tym co robią. Widać, że się na tym dobrze znają. Polecam każdemu.

ocena - ocena 5

Polecam. Do naszej firmy, fachowcy z Wastech podeszli bardzo profesjonalnie. Ustaliliśmy najkorzystniejsze kompleksowe rozwiązanie, a cały proces odbył się bardzo sprawnie.

ocena - ocena 5

Firma oferuję bezpieczną realizację wykonywanych usług . Potwierdzam, że pracownicy czuwają nad tym, aby zobowiązania były wypełniane rzetelnie i prawidłowo. Polecam z czystym sumieniem.

ocena - ocena 5

Świetnie odnajdują się w tematyce gospadarki odpadami. Myślę, że jest to spowodowane wieloletnim doświadczeniem, oraz rozległym obszarem oferowanych przez firmę usług. Naprawde polecam firmę Wastech Recycling.

ocena - ocena 5

Dobra obsluga, przyzwoite ceny. Przygotowali naszą firme do kontroli WIOŚ, wyszło pozytywnie. Polecam.

Administrator 24.02.2018 ocena

A Ty jak oceniasz Wastech-recycling.pl ?
W formularzu poniżej podaj swoje imię, treść opinii oraz ocenę w skali od 1 do 5.

Dodaj swoją opinię o Wastech-recycling.pl

Twoje imię:

Ocena: z 5

Opinia:

Podaj wynik:  =   


Strony podobne do Wastech-recycling.pl

<<<

 


Dodaj stronę podobną do Wastech-recycling.pl

Adres strony:

Podaj wynik:  =   


  i otrzymaj porady naszych Użytkowników!


Zobacz także