Wrocław - gdzie najlepiej wyprać dywany? Witam.

dobre
pytanie
0
złe
pytanie

Wrocław - gdzie najlepiej wyprać dywany?
Witam. Od niedawna mieszkam na swoim i mam do wyprania dywany, a nie mam zielonego pojęcia gdzie najlepiej się tym zajmują i jak wygląda obsługa klienta oraz jakie są terminy? wiem, że można samemu wyprać dywany, ale do tego też trzeba mieć doświadczenie i przede wszystkim czas, a tego zbytnio nie posiadam. za rozsądną podpowiedź będę wdzięczna. pozdrawiam.

Ostatnią odpowiedź dodano 18.12.2018. Pytanie zadał(a) o

3 Odpowiedzi

0

Cześć. korzystałem z klilku pralń i różnie z tym wywało. wydaje mi się, że jednak najlepiej piorą w pralni która znajduje się na Psim Polu. Przede wszystkim konkretni, krótkie terminy i w razie potrzeby nawet doworzą do klienta. nie pamiętam dokładnej nazwy, ale mam do nich numer telefonu, to go podaję 514 514 824

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

0

Dziękuję zs podanie numeru i po wykonanym te;efonie okazało się, że to pralnia Pierzdywan, która się mieści na Kiełczowskiej 62. nie jest to daleko od mojego miejsca zamieszkania i myślę, że jeszcze w tym tygodniu zawiozę do nich dywany. pierwsze wrażenia po rozmowie telefonicznej to odbierająca osobabyła miła i zarazem konkretna, a to dobry znak. pozdrawiam.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

<<<

 

0

Postanowiłem jeszcze raz napisać i dać Wam znać jak dywany piorą w Pierzdywan. jest teraz okres przedświąteczny i wiele osób będzie chciało wyprać dywan. Dywany wyprali mi ślicznie. wszystkie plamy poznikały. Nie opłaca się prać samemu. Pierzdywan jest zdecydowanie tańszy niż środki chemiczne, które można zakupić w sklepie.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

Twoja Odpowiedź:

Odpowiedź:
Twój nick:
WWW:
(podaj adres swojej strony jeśli chcesz ją zareklamować)
Podaj wynik:  =   

 

<<<

 

i prowadź dyskusję na forum!