Wycinanie laserem elementów ze stali

dobre
pytanie
9
złe
pytanie

Szukam kogoś, kto zna dobrą firmę z branży metalowe bo potrzebuję wyciąć laserem ze stali szereg elementów bardzo skomplikowanych, wręcz precyzyjnych. Zależy mi na wysokiej jakości wykonania.

, ,

Ostatnią odpowiedź dodano 27.06.2019. Pytanie zadał(a) o

11 Odpowiedzi i 3 komentarze

9

Wybór lasera najnowszej generacji do wycięcia skomplikowanych elementów jest ważny.Przekonałem się o tym sam,gdy zmuszony byłem ponownie wyciąć te same elementy .Właśnie w necie znalazłem namiary do BTH Import Stal w Krakowie.Ich maszyny mają nowoczesne oprogramowanie i cyfrowe sterowanie a laser ma moc 7kW.Po wycięciu elementy nie wymagały żadnej dalszej obróbki.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

10

Wybór BTH jest dobry.Jedyni w Polsce wycinają z blachy nierdzewnej kwasoodpornej na specjalnych stołach.Zapobiega to korozji blachy po cięciu laserem.Laser z rezonatorem dyskowym pozwala na cięcie miedzi, mosiądzu, tytanu oraz innych stopów niklu.Firma jest nowoczesna,jak widać.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

<<<

 

6

Chciałem jeszcze dodać,że dobrze jest się poradzić fachowców zatrudnionych w firmie.Może zamiast cięcia laserem lepsze by było cięcie strumieniem wody lub plazmą.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

7

Miałem różne doświadczenia z różnymi firmami ale Bth Import Stal z Krakowa mogę wszystkim polecić.Profesjonalna obsługa oraz szybka realizacja.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

7

Firma 25 lat na rynku,więc można im zaufać,teraz otworzyli sklep internetowy z przeróżnymi akcesoriami min.akcesoria do balustrad,śruby,podkładki,liny,osprzęt do lin,łańcuchy i inne art.metalowe http://sklep.bth.pl/

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

6

Kierownik w naszej firmie już ponad 2 lata zamawia towar jak i usługi w Bth Import Stal więc godna polecenia firma

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

Chciałbym dołączyć do dyskusji.Mój sąsiad kupował u nich części do balustrad.Mają sklep internetowy.
Ponieważ firma,w której pracuję często zleca im kompleksową obróbkę stali,niezmiernie nas ucieszył fakt,że są w tym roku laureatami DIAMENTÓW FORBESA 2016 i to w pierwszej trójce TOP.
<<<

 

4

A jeśli chodzi o kadrę inżynierską to w tak znanej firmie mają na pewno fachowców doskonale znających się na obróbce blachy stalowej,czy też z innych metali.Szczególnie,że działają na pewno w UE.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

4

BTH Import Stal polecam,gdyż sam korzystam z ich usług.Cenię sobie u nich kompleksową obsługę. Zamawiam co trzeba do wycięcia,robią to zgodnie ze specyfikacją na rysunku.Elementy (akurat są to części do maszyn) zabezpieczją folią i dostarczają mi pod wskazany adres.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

3

Poza sprzedażą materiałów hutniczych : Cięcie laserem,cięcie plazmą,cięcie stali strumieniem wody,cięcie piłą,gięcie blach,gratowanie detali,wyoblenie krawędzi,polerowanie i szlifowanie stali nierdzewnej blach i profili.
Ponadto, materiały niestandardowe ze specyfikacją Klienta.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

Chodzi o firmę Bth Import Stal Kraków. Tutaj szczegóły http://www.bth.pl/pl.uslugi.html
3

Czy duże zlecenie czy małe to akurat Import Stal w Krakowie możesz śmiało robić.Firma ma bardzo dobrą opinię,nowoczesny sprzęt i wyszkoloną załogę.Solidna firma-zamówienia mamy realizowane zawsze na czas

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

0

Dobrą, precyzyjną robotę robi Centrum Laserowe Veyna. Mają nowe maszyny do cięcia laserowego. Odbierają od Ciebie materiał jeśli masz takie życzenie i później gotowe zlecenie dostarczają z powrotem.

odpowiedzi udzielił(a) ze strony centrumlaserowe.pl o godzinie

Twoja Odpowiedź:

Odpowiedź:
Twój nick:
WWW:
(podaj adres swojej strony jeśli chcesz ją zareklamować)
Podaj wynik:  =   

 

<<<

 

i prowadź dyskusję na forum!

Zobacz powiązane pytania na Forum

0
głosów
0
wypowiedzi
1681
wyświetleń

Jakie solidne drzwi antywłamaniowe kupić?

Solidne drzwi wejściowe od producenta. Czy ktoś kupował drzwi antywłamaniowe w firmie Veyna? Jakie moglibyście...

Dodano 19.08.2019

3
głosów
7
wypowiedzi
4503
wyświetleń

Ekipa do budowy domu w Aleksandrowie Łódzkim

Mam zamiar wybudować dom w Aleksandrowie Łódzkim. Czy możecie mi polecić ekipę budowlaną z Łodzi , Aleksandrowa Łódzkiego lub okolic? Co sądzicie o...

Dodano 18.09.2015

1
głosów
2
wypowiedzi
4985
wyświetleń

Instalacja wody ciepłej i zimnej dla budynku produkcyjno-biurowego

Z jakiego materiału zaprojektować instalacje wody ciepłej i zimnej dla budynku produkcyjno-biurowego? Budynek niepodpiwniczony, jednopiętrowy....

Dodano 19.12.2015

5
głosów
2
wypowiedzi
6932
wyświetleń

Opinie o mieszkaniach od Terpiłowski Development

Czy ktoś kupił mieszkanie od terpiłowski development? Czy to solidna firma? Proszę o szybką...

Dodano 19.03.2015

i dyskutuj o nim publicznie!