Znacie jakieś sposoby na zatkane i swędzące uszy?

dobre
pytanie
1
złe
pytanie

Znacie jakieś sposoby na zatkane i swędzące ucho? Do lekarza się już nie dostanę, a chyba zaraz oszaleję. Nie wiem czy jakiś piasek mi się nie dostał do ucha czy coś innego. Byłem wczoraj na plaży i od rana mnie to ucho boli. Pomóżcie!

zatkane uszy

Ostatnią odpowiedź dodano 10.12.2019. Pytanie zadał(a) o

5 Odpowiedzi

1

Mozesz w aptece bez recepty kupić krople lix, mają składnik przeciwbólowy i też pomagają oczyścić ucho z woskowiny, jeśli to rzeczywiście piasek to powinny pomóc go usunąc, po kilku uzyciach już powinno być dużo lepiej, jak nie przejdzie to kierunek lekarz

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

0

A jak często można stosować lix? Po ilu dniach pomogą? Mam podobnie, z tym że po słuchawkach. Może nie czuję piasku, ale za to ucho jest zatkane i lekko pobolewa.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

<<<

 

0

Na ulotce wszystko jest oppisane, ale tak obrazowo, to 3 razy dziennie po 1-2 krople. Jeżeli po stosowaniu lix przez ok. 3 dni nie zauważysz znaczącej poprawy, to lepiej pobiegnij szybko do lekarza, ale jeżeli nie zapuściłeś mocno uszu, to powinno pomóc. W moim przypadku po 4 zakropleniach widzałam poczułam znaczącą róznicę.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

0

Zatkane i swędzące ucho może świadczyć o tym, że zaczyna ci się tam infekcja. Spróbuj kropli do uszu lix, ktre nie tylko rozpuszczają woskowinę, ale też usuwają np. wodę z ucha, a dodatkowo łagodzą ból i swędzenie.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

0

OK, a czy krople lix można stosować u małych dzieci? Pediatra powiedział mi ostanio, że pod żadnym pozorem nie można czyścić dzieciom uszu patyczkami, ale lepiej takimi kroplami. Stąd pytanie.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

Twoja Odpowiedź:

Odpowiedź:
Twój nick:
WWW:
(podaj adres swojej strony jeśli chcesz ją zareklamować)
Podaj wynik:  =   

 

<<<

 

i prowadź dyskusję na forum!