Sloneczneprzedszkole.pl

Sloneczneprzedszkole.pl
5 Star Rating 5.0 z 10 opinii

Słoneczne Przedszkole Wrocław

Nowoczesne przedszkole dla dzieci w wieku 2-5 lat. Otwarte 6:30-17:30. Najniższe ceny. Zapisz dziecko już dzisiaj, Słoneczne Przedszkole we Wrocławiu

Strona porusza takie tematy jak przedszkole niepubliczne wrocław, zajęcia dodatkowe wrocław, język angielski wrocław, przedszkole niepubliczne, przedszkole wrocław, zajęcia dodatkowe, język angielski, przedszkole, przedszkola, urodziny, żłobek, logopeda, dziecko, imprezy, niania, dzieci, opieka, nauka, wroc, oraz inne.

Jest skierowana do mieszkańców miasta Wrocław, a także okolicznych miejscowości.

 
 

Opinie o Sloneczneprzedszkole.pl

ocena - ocena 5

Moja Czesia już dwa lata chodzi do tego przedszkola i bardzo się przez ten okres rozwinęła. Śpiewa, tańczy, jest śmiała i towarzyska. Dzięki dobremu przedszkolu tyle może dziecko zyskać.

ocena - ocena 5

Fajne przedszkole. Nawet pieluszki tam zmieniają dzięki czemu mogą tam chodzić naprawdę malutkie dzieci. Nawet na kilka godzin nogą chodzić. Ciocie są bardzo przyjemne. Jest czysto i bezpiecznie!

ocena - ocena 5

Moich dwoje dzieci chodziło do tego przedszkola. Byliśmy z tego przedszkola bardzo zadowoleni. Dzieci chodzą już do szkoły, ale bardzo tęsknią za poprzednią placówką!

ocena - ocena 5

Lepszego przedszkola nie mogłam sobie nawet wymarzyć dla mojej Mart. Jest tu wszystko co najlepsze. Opieką, zabawa są naprawdę na najwyższym poziomie!

ocena - ocena 5

Przedszkole spełnia nasze oczekiwania. Chodź tu moja córka i syn. Dzieci mają tu ciekawe zajęcia. Ciocie są bardzo miłe, a zarazem uczą dzieci dobrych manier. Dzieci są super wybawione. Widzę tu same plusy!

ocena - ocena 5

Chodzę na adaptację do słonecznego przedszkola wraz z moim 2,5 letnim synkiem. Obserwuję ciocie i muszę przyznać, ze jestem super pozytywnie zaskoczona. Opieka niemal jak w domu!

ocena - ocena 5

Mam córkę, która jest jedynaczką i jak to przy jedynaczce bywa miałam obawy przed wysłaniem córki do przedszkola ( bo wiadomo - córusia mamusi:)), ale przyszedł jednak czas, by zacząć ponownie pracować. Wybraliśmy z mężem przedszkole słoneczne i muszę przyznać, że ono super się sprawdza! Zdecydowanie polecamy!

ocena - ocena 5

Nasze dzieci chodzą do tego przedszkola. Jesteśmy mega zadowoleni. Doskonała kadra i jedzenie, to jest to, co decyduje o dobrym przedszkolu.

ocena - ocena 5

Mój wnuczek chodzi do tego przedszkola. Jest bardzo zadowolony! Skoro on jest zadowolony, to znaczy, że w przedszkolu jest wszystko w porządku, bo gdyby tak nie było, to wnuczek powiedziałby nam.

ocena - ocena 5

Bardzo polecam to przedszkole. Jest tam wykwalifikowana kadra. Dzieci chodzą szczęśliwe i zadowolone.

Administrator 20.06.2021 ocena

A Ty jak oceniasz Sloneczneprzedszkole.pl ?
W formularzu poniżej podaj swój nick, treść opinii oraz ocenę w skali od 1 do 5.

Dodaj swoją opinię o Sloneczneprzedszkole.pl

Twój nick:

Ocena: z 5

Opinia:

Prosimy nie podawać danych osobowych!

Podaj wynik:  =   


Strony podobne do Sloneczneprzedszkole.pl

0

bimbambom.edu.pl

bimbambom.edu.pl

BIM BAM BOM - przedszkole Wrocław - STRONA GŁÓWNA

BIM BAM BOM jest nowoczesnym punktem przedszkolnym we Wrocławiu przy ulicy Legnickiej. Starannie dobrana kadra, przestronne przytulne wnętrza, małe grupy oraz dieta specjalnie dopasowana dla dzieci w wieku p...

Dodano

<<<

 

0

0

playschool.pl

playschool.pl

Play School Wrocław: przedszkole, szkoła podstawowa, kursy angielskiego dla dzieci

Przedszkole Wrocław.Międzynarodowe przedszkole anglojęzyczne we Wrocławiu.Zapraszamy uczniów w wieku od 2 do 6 lat....

Dodano

0

wagnera7.pl

wagnera7.pl

Prywatny żłobek Wrocław - Infant House Wagnera 7

Infant House Wagnera7 - wrocławska prywatna placówka zajmująca się opieką nad dziećmi w wieku od 6 miesięcy....

Dodano

<<<

 


Dodaj stronę podobną do Sloneczneprzedszkole.pl

Adres strony:

Podaj wynik:  =   


Pytania na Forum

0
głosów
3
wypowiedzi
2357
wyświetleń

Gdzie kurs angielskiego w łodzi?

Dobry kurs angielskiego w łodzi. witam. jak w temacie. szukam solidnego kursu, który nie daje tylko papierek, ale wysokie umiejętności w...

Dodano 10.09.2020

1
głosów
3
wypowiedzi
5268
wyświetleń

Gdzie wyprawić urodziny dziecku w Gdańsku

Gdzie wyprawić urodziny dziecku w wieku 9 lat w Gdańsku? Chciałabym aby dzieci miały co robić i miały opiekę. Żeby te urodziny jakoś zapadły w...

Dodano 15.01.2016

0
głosów
12
wypowiedzi
6012
wyświetleń

Gdzie warto iść na studia informatyczne?

Zbliża się październik a ja zaczęłam myśleć o zapisaniu się na studia, do głowy przyszedł mi kierunek informatyka. Opcja tylko studiów zaocznych bo...

Dodano 21.08.2019

  i otrzymaj porady naszych Użytkowników!


Zobacz także