Dobra szkoła pływania we Wrocławiu dla dzieci

dobre
pytanie
2
złe
pytanie

Chcę zapisać dzieci w wieku 9 i 6 lat na naukę pływania we Wrocławiu. Interesuje mnie lokalizacja Biskupin, Sępolno. Zależy mi na dobrej szkole pływania, żeby to była nauka, a nie zabawa. Dzieci już są oswojone z wodą :) Czy można liczyć na rabat z racji rodzeństwa?

, , ,

Ostatnią odpowiedź dodano 08.12.2017. Pytanie zadał(a) o

6 Odpowiedzi i 1 komentarz

0

Zapisaliśmy 9-letnią córkę do szkoły pływania Neptun, która prowadzi zajęcia na basenie na Chełmońskiego, na Brucknera, Czajkowskiego i Kromera. Podoba nam się bo na początku sprawdzili umiejętności dziecka i zakwalifikowali ją do grupy, która była dla niej dość ambitna ale nie niebezpieczna. Córka dobrze się tam odnalazła i widzimy, że poprzez dobre ćwiczenia i zaangażowanie trenerów szybko zacznie sama pływać. Póki co polecamy Wam !

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

Moj dziecko rowniez korzystalo zw szkoly plywania Neptun, niestety bylam niezadowolona, opieka kadry bardzo slaba, duzo dzieci na 1 torze ( nawet 10) przez co dzieci malo plywaly. Jak dla mnie atrata pieniedzy.
-1

W szkole Fala specjalizują się w zajęciach dla maluszków. Co do rabatów to nie mam pojęcia, ale zadzwonić i zapytać nie zaszkodzi. A pływanie odbywa się na basenie REDECO, obiekt jest naprawdę zadbany. Ja z moją roczną córeczką jesteśmy w grupie p. Sławka ;)

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

<<<

 

0

Moja córcia też uczy się pływać w redeco, a pływać uczy ją pan Sławek Wróblewski - tzw. facet od mokrej roboty ;) Postanowiliśmy od maleńkości uczyć córkę pływać, więc super, ze są takie szkoły, instruktorzy którzy specjalizują się w uczeniu maluszków :)

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

0

Potwierdzam, Pan Sławek Wróblewski jest najlepszym instruktorem pływania dla maluszków w całym Wrocławiu! Jego zajęcia są świetne. Córcia chodzi z przyjemnością, a kto wie - może i pływanie w przyszłości będzie jej pasją!

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

0

Http://www.lawyerforyou.org/

odpowiedzi udzielił(a) ze strony fatcowbbqsouth.com o godzinie

0

Nauka pływania jest też prowadzona na basenie przy nowym szpitalu http://www.vratislavia-medica.pl Moja siedmioletnia córka byłą na kilku zajęciach i póki co jest zadowolona :)

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

Twoja Odpowiedź:

Odpowiedź:
Twój nick:
WWW:
(podaj adres swojej strony jeśli chcesz ją zareklamować)
Podaj wynik:  =   

 

<<<

 

i prowadź dyskusję na forum!

Zobacz powiązane pytania na Forum

1
głosów
1
wypowiedzi
2763
wyświetleń

Czy zapisać dziecko na basen?

W przedszkolu do którego chodzi moja 5 letnia córka są zapisy na basen. Dzieci są dowożone na basen, a po zajęciach przywożone do przedszkola busem...

Dodano 23.10.2014