Notariusz z Tczewa

dobre
pytanie
1
złe
pytanie

Szukam dobrego notariusza z Tczewa

,

Ostatnią odpowiedź dodano 09.02.2017. Pytanie zadał(a) o

8 Odpowiedzi i 1 komentarz

0

To się dobrze składa, ja też szukam tam notariusza. Jestem z Poznania, ale w Tczewie muszę załatwić sprawy spadkowe. Przeglądam różne fora i blogi, i najbardziej pochlebne opinie pojawiają się na temat Pani Cejrowskiej. Zadzwoniłem, umówiłem się na przyszły tydzień. Po pierwszym kontakcie bardzo dobre wrażenia.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

0

Dobry wybór Adamie. Byłem, korzystałem i jestem bardzo zadowolony. jeśli chodzi o ceny to wszędzie są takie same, bo są narzucone z góry, ale w kancelarii Pani Cejrowskiej obsługa jest szybka i rzetelna. Na pewno będziesz zadowolony.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

<<<

 

0

Ja jakiś czas temu przeglądałam fora i inne takie bo też szukamłam notariusza z Tczewa. Musiałam tam załatwić sprawy, a jestem z Łodzi i wolałam najpierw się upewnić do kogo jadę. Gdzie nie spojrzałam tam kancelaria Pani Cejrowskiej była chwalona bardzo. Z początku nie za bardzo wierzyłam w te wszystkie opinie, ale zaryzykowałam i wybrałam właśnie tą kancelarię. I byłam bardzo zadowolona. Profesjonalne podejście, miła atmosfera.
Także Kacprze, możesz spokojnie iść do Pani Cejrowskiej.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

0

Idź do Cejrowskiej! Ja spisywałam u niej intercyzę. Jest sprytna. podpowiedziała mi parę rzeczy. Ma duże doświadczenie i wiedzę. Fachowe podejście do sprawy. Nie zawiedziesz się.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

0

Mnie pomogła przy rozwodzie, ma bardzo profesjonalne podejście do swojej pracy. Wszystkie dokumenty przygotowywane są bardzo skrupulatnie. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Korzystałem i mogę polecić.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

0

Ostatnio potrzebowałem szybko zrobić poświadczyć podpis oraz inne dokumenty do banku. żaden nie chciał mi zrobić tego od ręki. Całą sprawę załatwiłem u Pani Jolanty Cejrowskiej, od ręki w ciągu 20 minut, w dodatku za niewielkie pieniądze.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

<<<

 

0

Pani Cejrowska pomogła mi rozwiązać dość skomplikowaną sprawę spadkową. Ma olbrzymią wiedzę! Poza tym jest bardzo miłą i uprzejmą osobą.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

1

Ja zdecydowanie polecam na Słowackiego kancelarię Jolanty Cejrowskiej. Kobieta z wielkim doświadczeniem i szerokim zakresem wiedzy. Pełen profesjonalizm.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

Macie może nr. telefonu, aby sie umówic? Sprawa jest bardzo pilna.

Twoja Odpowiedź:

Odpowiedź:
Twój nick:
WWW:
(podaj adres swojej strony jeśli chcesz ją zareklamować)
Podaj wynik:  =   

 

<<<

 

i prowadź dyskusję na forum!

Zobacz powiązane pytania na Forum

3
głosów
8
wypowiedzi
5367
wyświetleń

Opinie o kancelarii Cejrowska w Tczewie

Witam serdecznie. Chciałbym zapytać o opinie kancelarii Cejrowska w Tczewie. Chodzi mi o terminy, profesjonalność i podejście do klienta. Z góry...

Dodano 01.02.2017

2
głosów
3
wypowiedzi
4142
wyświetleń

Szukam dobrego notariusza w Tczewie

Znacie dobrego, profesjonalnego notariusza, który doradzi i szybko zrealizuje dokumenty? Będę bardzo wdzięczna za pomoc....

Dodano 23.01.2017

5
głosów
17
wypowiedzi
3045
wyświetleń

Dobry notariusz z Tczewa

Dobry notariusz z Tczewa? Poszukuje notariusza z Tczewa, gdzie na akt notarialny nie będzie trzeba nie wiadomo ile czekać. Cena nie jest aż taka...

Dodano 26.08.2016

0
głosów
0
wypowiedzi
5123
wyświetleń

Zapraszamy do Naszych sekretariatów w ponad 40 mi

Zapraszamy do Naszych sekretariatów w ponad 40 miastach w Polsce, bo ostatnie wolne miejsca w Liceum Ogólnokształcącym i Szkołach Policealnych...

Dodano 21.03.2017

2
głosów
5
wypowiedzi
2787
wyświetleń

Godny polecenia notariusz w Tczewie

Witam. Moi rodzice chcą spisać testament, ale nie bardzo orientują się co i jak i Tczewie. Jaki notariusz godny polecenia. W sumie zależy nam trochę...

Dodano 04.11.2016

i dyskutuj o nim publicznie!