Skuteczny prawnik od prawa rodzinnego z Tczewa lub okolic

dobre
pytanie
2
złe
pytanie

Adwokat Tczew.
Witam serdecznie, poszukuję dobrego i skutecznego adwokata z Tczewa lub okolic. Sprawa nie należy do najprzyjemniejszych, bo sprawy rodzinne, alimenty, prawa rodzicielskie. Dlatego zależy mi na kimś naprawdę dobrym.
Z góry dziękuje za wszelkie opinie.
Pozdrawiam.

, ,

Ostatnią odpowiedź dodano 13.02.2017. Pytanie zadał(a) o

A sprawdzałeś już tutaj? http://www.oferteo.pl/adwokaci/tczew

13 Odpowiedzi i 2 komentarze

0

Mogę spokojnie polecić www.cejrowski.pl świetna kancelaria. Bardzo dobry adwokat w każdej sprawie. Sympatyczni a w sądzie niewzruszony.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

0

Polecam Pana Pawła Cejrowskiego. Bardzo zdolny adwokat, świetny w sądzie i bardzo spokojny. Konsekwentnie dąży do celu.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

<<<

 

0

No jednym z najskuteczniejszych adwokatów z Tczewa to kancelaria Cejrowski. Mają świetnych adwokatów. Ja akurat pracowałem z Panem Andrzejem. Rzeczowy i normalny człowiek. Można spokojnie przedstawić problem, on wszystko załatwi, a w sądzie wygra, bo zawsze jest doskonale przygotowany.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

0

Ja zdecydowanie polecam kancelarię Cejrowskiego i samego pana Pawła. Bardzo dobry adwokat, żadnej sprawy się nie boi. Z pewnością pomoże. www.cejrowski.pl

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

0

Kancelaria Cejrowski i Adwokat Andrzej to najlepszy wybór. Świetna postawa, konsekwencja, dzięki niemu nawet rozprawa nie była potrzebna, tylko konkretne pisma. Polecam szybko działa.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

0

No zdecydowanie kancelaria www.cejrowski.pl warci są uwagi, najlepsi w mieście.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

Cejrowski jest na prawdę dobrym adwokatem, ma dobre podejście do ludzi, a nie takie mechaniczne. Wyrozumiały, ma ogromną wiedzę i doświadczenie.
<<<

 

0

Nie muszę chyba więcej pisać. Widać jaka Kancelaria jest najlepsza w Tczewie. www.cejrowski.pl
Ja akurat zgłosiłam się do Pawła Cejrowskiego i jego mogę polecić.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

0

Ja również korzystałem z pomocy adwokata Cejrowskiego. Świetny i rzetelny. W sądzie skuteczny. www.cejrowski.pl

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

0

Tczew jest mały, paru adwokatów jest ale ja miałam właśnie styczność właśnie z Cejrowskim i z doświadczenia z pracy z nim wiem, że jest naprawdę dobry. Bardzo się angażuje w każdą sprawę. www.cejrowski.pl

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

0

To prawda, Pan Cejrowski wykazuje się bardzo dużym zaangarzowaniem i dobrym podejściem do klienta. Moją sprawę poprowadził bardzo sprawnie.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

0

Ja miałem bardzo skomplikowaną sprawę rodzinną i Pan Cejrowski spisał się na medal. Jeśli będę musiał skorzystać z usług prawnika, na pewno wrócę.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

0

Ja byłam w zeszłym miesiącu u Pana Cejrowskiego. Rozwodzę się z mężem,chce aby syn został przy mnie... Słyszałam,że Pan Cejrowski jest dość skuteczny. Po pierwszej wizycie mogę powiedzieć, że naprawdę konkretny i profesjonalny.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

-2

Jak bym czytała wpisy 1 osoby. Czy to możliwe i jakie ma prawdopodobieństwo że wszyscy piszą o 1 kancelarii na tle możliwych (?)
Jeśli opiekujesz się dzieckiem, płacisz alimenty, wspierasz dodatkowo prezentami dziecko które kochasz, wspierasz jego rozwój intelektualny i emocjonalny, wychowanie, wspierasz je, regularnie odwiedzasz nie narażając dziecka na stres, poczucie odrzucenia, beznadziejności, niską samoocenę, niekiedy nawet choroby psychiczne i jesteś stabilnym rodzicem to nie masz czego się bać.
A alimenty w Polsce mnie śmieszą- co, własnemu dziecku nie chcesz dać, wolisz przeżreć? Sąd bierze pod uwagę nie ile masz ale ile możesz mieć przy największych możliwościach. Jeśli ona udowodni czy PUP że możesz zarabiać 7000 a nie 1850zł to Sąd zobowiązany jest wziąć tą 1 kwotę o ile takich ofert pracy jest z Twoim wykształceniem, doświadczeniem zawodowym i dodatkowymi uprawnieniami czy możliwościami (np. dłuższy system pracy- bo zona zajmuje się dzieckiem i nie może a jak może to opiekunka. Nie można zmuszać dziadków do pełnienia ról niani) więcej niż 2,3...
Ma znaczenie ile możesz zarobić, ile żona, ile koszuje dziecko. Moje np. 2500zł/mies. Ale większości dzieciom starcza 1500zł na przeżycie. Jeśli żona opiekuje się dzieckiem wywiązuje się z części alimentacji i masz obowiązek łożenia w wyższej kwocie od niej. Ile ustala Sąd i liczą się tylko dowody namacalne a nie wzajemna paplanina.
Pozdrawiam.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

Twoja Odpowiedź:

Odpowiedź:
Twój nick:
WWW:
(podaj adres swojej strony jeśli chcesz ją zareklamować)
Podaj wynik:  =   

 

<<<

 

i prowadź dyskusję na forum!

Zobacz powiązane pytania na Forum

0
głosów
0
wypowiedzi
933
wyświetleń

Witam jakis równo tydzień temu po powrocie z pra

Witam jakis równo tydzień temu po powrocie z pracy zastałem puste mieszkanie dziewczyna (bo nie jestesmy po slubie) zabrała dziecko i uciekła z...

Dodano 30.04.2018

0
głosów
5
wypowiedzi
1688
wyświetleń

Sprawdzony prawnik od prawa rodzinnego

Witam, szukam radcy prawnego, ale sprawdzonego. Kto z Was mógłby podać jakieś aktualne informacje o rezultacie swojej sprawy i nazwisko...

Dodano 03.09.2014

3
głosów
3
wypowiedzi
2747
wyświetleń

Kancelaria Adwokacka Cejrowski Tczew

Kancelaria Adwokacka Cejrowski Tczew oferuje profesjonalne porady prawne z zakresu wielu dziedzin prawa....

Dodano 15.12.2015

1
głosów
2
wypowiedzi
2861
wyświetleń

Dobry adwokat z Krakowa, który specjalizuje się w sprawach o alimentach

Czy jest w Krakowie dobry adwokat godny polecenia do spraw o alimenty? tz.jak odwołac niesprawiedliwe zasadzone alimenty na żonę?Wina powinna być po...

Dodano 17.02.2017

i dyskutuj o nim publicznie!