Dentaldialog.pl

2 Star Rating 2.3 z 5 opinii

Protetyka zębów Śląsk - Implanty zębów, Korona cyrkonowa, Mosty

Protetyka zębów Śląsk wykonywana tylko Cyfrowo! Nasi stomatolodzy odbudują Twój Uśmiech – korony cyrkonowe, mosty protetyczne, implanty zębów tylko w Dental Dialog Śląsk. Protetyka stomatologia na światowym poziomie z indywidualnym podjęciem do pacjenta. Zadzwoń - 692 406 700

 
 

Opinie o Dentaldialog.pl

ocena - ocena 5

Traflismy przypadkowo z dzieckiem do pani Gabrysi i nie zostawiła nas bez pomocy, jak inni lekarze we Wrocławiu. Zostaliśmy przyjęci bardzo ciepło i miło młody po rozmowie z personelem i p. Gabrysią przestał sie bać. Mogę stwierdzić tylko jedno Klinika Aniołów i polecam z całego Serca

ocena - ocena 1

Zęby robią Ukraińcy . Korony wyleciały po miesiącu, Ból nie do zniesienia . Jak dzwonisz to odrazu zasłaniają się umową która dają do podpisania 5 minut przed wejściem gdzie zaliczkę już pobrali. Zęby bolą ciągle po szlifie . Nie róbcie tego tutaj bo zniszczą wam zdrowie te gnoje.

ocena - ocena 1

Stomatolog dental dialog opinie. Odradzam . Zęby u nich leczone . Po sprawdzeniu gdzie indziej zrobieniu tomografii wyszło wszystko co zrobili. Zęby z dziurami , nie przeleczyli kanałowo a powinni. Chcieli to zakryć koronami . Lekarze brak pojęcia o leczeniu . Tragedia ten stomatolog.

ocena - ocena 1

Uciekajcie jak najdalej od nich. Nie warto.Dental dialog to samo zło i cwaniactwo. Niszczą ludzkie zdrowie .

ocena - ocena 1

Opinie o dentaldialog tarnowskie góry. Przestrzegam przed nimi, zatrudnia Ukrainę, nie mają pojęcia o leczeniu. Na tiktoku wstawia filmiki, to jest oszustwo. Zeby zrobiła kasę wzięła ale do reklamacji to już nie. Odradzam bo zniszczą wam wasze zdrowie . Dental dialog nie jest dobrym wyborem.

Administrator 17.04.2024 ocena

A Ty jak oceniasz Dentaldialog.pl ?
W formularzu poniżej podaj swój nick, treść opinii oraz ocenę w skali od 1 do 5.

Dodaj swoją opinię o Dentaldialog.pl

Twój nick:

Ocena: z 5

Opinia:

Prosimy nie podawać danych osobowych!


Strony podobne do Dentaldialog.pl

<<<

 


Dodaj stronę podobną do Dentaldialog.pl

Adres strony:


  i otrzymaj porady naszych Użytkowników!


Zobacz także