Gry na konsolę XBOX dla sześciolatka

dobre
pytanie
2
złe
pytanie

Czy ktoś może polecić fajne gry dla sześcioletniego chłopca na konsolę XBOX 360?
Nadmienię, że zależy mi na grach bez przemocy. Z tego co widzę to lubi gry zarówno zręcznościowe jak i ruchowe na Kinect i logiczne.

, ,

Ostatnią odpowiedź dodano 12.03.2015. Pytanie zadał(a) o

3 Odpowiedzi

1

Polecam grę RUSH firmy Disney i Pixar. Moje dzieci świetnie się przy niej bawią, a co najważniejsze aktywnie spędzają czas. Gra ta przenosi dzieci do świata bajek: Iniemamocni, Ratatuj, Odlot, Toy Story i Auta. Na dzieci czeka wiele przygód i zadań w towarzystwie postaci z wymienionych bajek np. Chudego, Zygzaka McQueena. Polecam!

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

0

Mój synek uwielbia Kinect Joy Ride. Szalone wyścigi i ewolucje powietrzne nad przeszkodami oraz ścinanie zakrętów to coś co chłopcy lubią najbardziej. Pięć trybów gry oraz trzy światy z zapierającymi dech krajobrazami gwarantują niezapomniane wrażenia. Gwarantowana świetna zabawa.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

<<<

 

1