Jak sobie radzicie z chwastami w ogrodzie? Zmagam

dobre
pytanie
0
złe
pytanie

Jak sobie radzicie z chwastami w ogrodzie? Zmagam się z nimi każdej wiosny i krew mnie zalewa bardzo jak muszę wszystko ręcznie motyką wykopywać. Polećcie jakiś dobry preparat, który pomoże je zwalczyć.

Ostatnią odpowiedź dodano 23.06.2020. Pytanie zadał(a) o

3 Odpowiedzi i 2 komentarze

0

Dzień dobry,
do zwalczania chwastów oraz odrostów korzeniowych w ogródkach działkowych i ogrodach przydomowych, polecam środek Effect 24H. Może być stosowany na wszystkie rodzaje roślin, w szczególności przy uprawie drzew i krzewów owocowych, ponieważ z uwagi na naturalne pochodzenie preparatu, możemy być pewni, że w owocach nie będzie pozostałości niepożądanych substancji.
Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji.
Konsultant marki Target.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

Jak ten środek używać? Jest jakaś zalecana proporcja?
Dzień dobry, preparat Effect 24H ma formę do sporządzenia emulsji wodnej. Przed użyciem należy wstrząsnąć zawartość opakowania. Jest przeznaczony do stosowania przy użyciu opryskiwaczy ręcznych. Po szczegółowe informacje dotyczące dawkowania substancji polecam zajrzeć na naszą stronę. Do zwalczania mchu rekomenduję 160 ml środka w 5l wody/100m2, natomiast do zwalczania chwastów 120-160 ml środka w 2l wody/100m2. Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji. Konsultant marki Target.
0

A czy są jakies przeciwwskazania do stosowania tego preparatu?

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

<<<

 

0

Dzień dobry,
nie należy stosować preparatu Effect24H m.in. na mokre powierzchnie, przy deszczowej pogodzie oraz przed zbliżającym się deszczem. Również w okresie wilgotności i dużego wiatru. Gdy temperatura jest niższa niż 10 stopni Celcjusza.
Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji.
Konsultant marki Target.

odpowiedzi udzielił(a) o godzinie

Twoja Odpowiedź:

Odpowiedź:
Twój nick:
WWW:
(podaj adres swojej strony jeśli chcesz ją zareklamować)
Podaj wynik:  =   

 

<<<

 

i prowadź dyskusję na forum!