Kar-group.elk.pl

Kar-group.elk.pl
5 Star Rating 4.8 z 75 opinii

Kar-Group Design

Reklama Firm i instytucji w interneie.

Strona porusza takie tematy jak projektowanie stron internetowych ełk, tworzenie stron internetowych ełk, projektowanie stron internetowych, tworzenie stron internetowych, pozycjonowanie abonamentowe, kampanie mailingowe ełk, prowadzenie kont fanpage, kampanie mailingowe, oraz inne.

Jest skierowana do mieszkańców miasta Ełk, a także okolicznych miejscowości.

 
 

Opinie o Kar-group.elk.pl

ocena - ocena 5

Jestem bardzo zadowolony z usług świadczonych przez firmę szkoleniową Kar-Group. Uczestniczyłem w kilku szkoleniach organizowanych przez tę firmę i mogę z pełnym przekonaniem stwierdzić, że były one na najwyższym poziomie.

ocena - ocena 5

Miałem przyjemność uczestniczyć w szkoleniu organizowanym przez Kar-Group i jestem bardzo zadowolony z poziomu usług, jakie otrzymałem. Obsługa klienta była na najwyższym poziomie. Szkolenie było dobrze przygotowane i przemyślane, choć chętnie zobaczyłbym więcej materiałów w formie filmów video, które moim zdaniem ułatwiają przyswajanie wiedzy. Dużym atutem firmy są bezpłatne materiały ogólnorozwojowe, które są dostępne dla uczestników – to ogromny plus i zdecydowanie wyróżnia Kar-Group na tle innych firm szkoleniowych.

ocena - ocena 5

Jestem zadowolone za szkolenia biurowego, dostałem dodatkowo wiele bezpłatnych dodatków do szkolenia jako uzupełnienie, to się ceni.

ocena - ocena 5

Polecam za tą cenę warto, niewielkie pieniądze a dużo tematycznej i ogólnej wiedzy w postaci bonusów.

ocena - ocena 5

Polecam szkolenie w tej firmie, robiłem szkolenie sportowe. Dobre materiały, mili ludzie ogólnie wszystko super, polecam.

ocena - ocena 5

Bardzo dobra firma szkoleniowa, wybór szkoleń ogromny - co też na duży plus. Polecam, warto się rozwijać.

ocena - ocena 5

Świetne szkolenie! Polecam, naprawdę mają dużą ofertę, z której warto korzystać - szczególnie, jeśli ktoś potrzebuje zdobyć kwalifikacje.

ocena - ocena 5

Szkolenia naprawdę świetne. Są super przygotowane, jeśli chodzi o materiały. Prowadzenie ich też ekstra - człowiek się nie nudzi, chociaż nauki jest naprawdę sporo!

ocena - ocena 5

Polecam, kurs naprawdę świetnie opracowany, mogę polecić. Dużo wiedzy, łatwo można ją przyswoić... super

ocena - ocena 5

Wszystko przebiegło bardzo przyjemnie i miło. Kurs super, wiedza bardzo przydatna i dobrze przekazana. Jestem bardzo zadowolony :)

ocena - ocena 5

Nie mam negatywnych uwag a mam dobre zdanie i chwlę sobie kurs online pracownika biurowego. Cenny było, że są też nie obowiązkowe ale są materiały video.

ocena - ocena 4

Zrobiłem kurs treningu personalnego jestem zadowolony było dużo dobrych materiałów video w tym prowadził Pan Jakub Żuk dość znana osoba w fitnessie. Jak był miał się do czegoś przyczepić to czas oczekiwania na dostęp do szkolenia to 48 godzin. Poza tym było warto. Pozdrawiam

ocena - ocena 5

Dobry poziom przydatnej wiedzy, dla mnie ważne że były także materiały w formie video zawsze to lepiej się przyswaja wiedzę.

ocena - ocena 5

Robiłem u nich kilka darmowych kursów ze sportu - fajna wiedza merytoryczna także w formie materiałów video. Polecam dla każdego :)

ocena - ocena 5

Jestem zbudowany bo zrobiłem kursy darmowe dają wiedzę także w wideo. Pewnie skorzystam z kursu płatnego w przyłości.

ocena - ocena 5

Dobre szkolenie bardzo ciekawe + plusik za wiele dodatkowych ogólnorozwojowych dodatków do szkolenia - minusik za to że maja 3 strony z kursami i można się tym pogubić.

ocena - ocena 5

Nie mam uwag dobre szkolenie oraz sporo dodatkowych ogólnorozwojowych materiałów video za darmo do szkolenia. Uwaga to, że odpisują na maila w ciągu 48 godzin ale jest za to czat na żywo. Generalnie było warto.

ocena - ocena 4

Mogli by być tańsi ale za to sporo dali gratisów i dodatkowych materiałów video szkoleniowych. Ogólnie oki

ocena - ocena 4

Dobry kurs bo mają materiały szkoleniowe video to zawsze jest lepsze niż czytanie jestem zadowolony i polecam.

ocena - ocena 5

Porządna firma do szkoleń materiał także w video. Na maile odpisuja do 2 dni ale na czacie za to d razu. Polecam

ocena - ocena 4

Dobry poziom i wiele dobrych materiałów dodatkowych do szkolenia. Ceny mogły by być niższe ale i czas odpowiedzi szybszy ale firma szkoleniowa solidna.

ocena - ocena 5

Moja rekomendacja jest. Zrobiłem kurs sportowy było dużo materiałów video a dodatkowo bez problemowa infolinia. Miłe wrażenia i dobre wspomnienia.

ocena - ocena 5

Jestem zadowolony z kursu ponieważ dają wiele materiałów dodatkowych a materiał obowiązkowy nie jest zbyt obszerny. Sam kurs przyjemny i prosta w obsłudze platforma szkoleniowa.

ocena - ocena 4

Porządne merytoryczne szkolenie z motoryki z materiałami video. Jestem zadowolony i nie mam zastrzeżeń jednak kursy mogłyby być trochę tańsze.

ocena - ocena 4

Konkretne firma szkolenia na duży plus materiały edukacyjne w formie video i w formie PDF pisanej. Konkretne i przejrzyste. Jestem na tak dobry klimat i polecam :)

ocena - ocena 5

Duży plus za prowadzenie darmowych kursów edukacyjnych. Skorzystałem i jestem zadowolony polecam inny zainteresowany.

ocena - ocena 5

Ogólna ocena bardzo dobra, poziom materiałów, kontakt bardzo dobry, ceny średnie ale nie żałuję i chcę polecić ze swego doświadczenia.

ocena - ocena 4

Ja robiłem w Kar-Group ale kurs stacjonarny. Kilka dni nauki jestem bardzo zadowolony z wiedzy i poznanych ludzi.

ocena - ocena 4

Zrobiłem u nich szkolenie było wszystko najlepszym w porządku. Ogólnie jestem zadowolony. Polecam innym

ocena - ocena 5

Moja opinia jest pozytywna, ponieważ zostałem dobrze odsłużony. Ja robiłem akurat kurs online z dietetyki. Materiały były dobre dodatkowo świetne prezentacje video. Mały minus to ceny mogły by być niższe, ale było warto zrobić tam kurs.

ocena - ocena 5

Profesjonalna firma szkoleniowa, fajne materiały obowiązkowe i wiele nadprogramowych dla chętnych, jak najbardziej polecam.

ocena - ocena 5

Wszystko super jestem zadowolona miły i przyjemny kursik. Ja akurat robiłem kurs przez internet i jestem zadowolony.

ocena - ocena 4

Bardzo dobra firma, kursy i wiedza na wysokim poziomie. Podobały mi się materiały edukacyjne w formie filmów video. Miła obsługa generalnie wszystko na plus.

ocena - ocena 4

Robiłem kurs z zakresu gastronomii w formie online, dobre materiały video jestem zadowolony jak na kurs przez internet bardzo wysoki poziom.

ocena - ocena 5

Robiłem kurs w tej firmie, mają ciekawe materiały. Jestem zadowolony z poziomu, polecam jak by ktoś chciał zrobić kurs

ocena - ocena 4

Także polecę kurs gastronomiczny, fajny materiał i przydatny certyfikat. W sumie polecam szkolenie w tej firmie.

ocena - ocena 4

Dobra obsługa, duży plus za odbieranie telefonów nawet popołudniu. Dla mnie to miało spore znaczenie bo pracuję w ciągu dnia.

ocena - ocena 5

Robiłam sobie już w tej firmie dwa kursy on-line związane ze sportem i zdrowym odżywianiem i jestem bardzo zadowolona. Wiedza bardzo profesjonaln, a jednocześnie przekazania w przystępny sposób ;)

ocena - ocena 5

Chyba najlepsza firma szkoleniowa, z jaką miałam do czynienia. Mają do wyboru naprawdę dużo kursów, ja zrobiłam sobie u nich dwa, w tym jeden darmowy i na pewno na tym nie poprzestanę :)

ocena - ocena 4

Jestem zadowolona z materiałów a także z materiałów video, które urozmaicają cały kurs. Wszytko na dobrym poziomie.

ocena - ocena 5

Robiłem sobie u nich kurs doszkalający na trenera personalnego i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony :) Mnóstwo przydatnej wiedzy, która na pewno przyda mi się przy współpracy z moimi podopiecznymi ;)

ocena - ocena 4

Generalnie nie mam zastrzeżeń, dobre materiały szkoleniowe i godna obsługa. Warto u nich zrobić kursy.

ocena - ocena 5

Wszystko było ok, obsługa i kontakt a także jakość edukacji w postaci przekazanej wiedzy merytorycznej, jestem bardzo zadowolony.

ocena - ocena 5

Na początku nie miałam zaufania do kursów on-line, ale dzięki Kar-Group całkowicie się przekonałam, że warto ;) Robiłam u nich aż dwa kursy, dzięki którym zdobyłam sporą wiedzę ;) Miło zaskoczyło mnie to, że podczas rozmowy kwalifikacyjnej do pracy pytali o te kursy i było widać, że jest to dla nich atut ;)

ocena - ocena 5

Zdecydowałam się na zrobienie w tej firmie szkolenia z pewności siebie. Nie spodziewałam się cudów, a jednak okazało się, że kurs ten przyniósł mi naprawdę sporo korzyści i zadowalające efekty :) Planuję za jakiś czas zrobić sobie u nich kolejne szkolenie, bo naprawdę warto :)

ocena - ocena 5

Firma prowadzi bardzo dobre kursy doszkalające, miałem przyjemność wykonać kurs social-media i marketing internetowy. Bardzo dobra atmosfera oraz bardzo ciekawe informacje merytoryczne. Poza dokumentem bardzo dużo przydatnej wiedz. Zdecydowanie warto

ocena - ocena 5

Zrobiłam już w firmie Kar Group kilka szkoleń z zakres rozwoju osobistego, w tym jedno szkolenie darmowe i z każdego jestem naprawdę bardzo zadowolona. Uważam, że warto w takich kursach brać udział. Zresztą, sama przekonałam się o tym na własnej skórze, po podczas rozmów kwalifikacyjnych do pracy, pracodawcy często o te kursy zahaczają ;)

ocena - ocena 5

robiłem w tej firmie już kilka kursów, zawsze jest miło i przyjemnie. Poza tym profesjonalne podejście do klienta oraz stosunek ceny do wiedzy super :)

ocena - ocena 5

Ogólnie to z czystym sumieniem mogę polecić tą firmę szkoleniową. Robiłam u nich póki co dwa kursy on-line, moim zdaniem były całkowicie warte swojej ceny :) Miło się zaskoczyłam, kiedy na rozmowie kwalifikacyjnej pracodawca do nich nawiązał :) Kontakt z firmą wzorowy, naprawdę nie ma się do czego przyczepić, dlatego aż 5*

ocena - ocena 5

ja miałem przyjemność korzystać z kursów w firmie szkoleniowej Kar-Group :) Polecam i rekomenduję ze swojego doświadczenia .... pozdrawiam !

ocena - ocena 5

Swietna firma, bardzo dopasowana do rynku pracy, jeżeli chodzi o rynek. Matriały szkoleniowe jasne,proste i dobrze skontruowane. Dobry i prosty sposób na podniesienie kwalifikacji Polecam.

ocena - ocena 5

Polecam usługi doradcze i marketingowe, właściciel jest człowiekiem bardzo sumiennym i pomysłowym. Polecam i dziękuję Panie Rafale.

ocena - ocena 5

Oceniam jak najbardziej pozytywnie. Świetni profesjonaliści. Warto się do nich zgłosić. Jest po co :). Nie będziecie zawiedzeni

ocena - ocena 5

Oceniam jak najbardziej pozytywnie. Świetni profesjonaliści. Warto się do nich zgłosić. Jest po co :).

ocena - ocena 5

polecamy działania firmy kar-Group, współpracujemy już ponad rok i jesteśmy zadowoleni ze współpracy.

ocena - ocena 5

Jak dla mnie? Jedne z lepszych szkoleń z jakimi miałem do czynienia. Niezwykle kreatywna firma. Warto.

ocena - ocena 5

Kar Group, to naprawdę świetna firma. Maja wysokiej jakości usługi szkoleniowe. Polecam z czystym sumieniem.

ocena - ocena 5

Jak dla mnie świetny wybór. Tanie szkolenia w relatywnie niskiej cenie.Warto się na nie zdecydować.

ocena - ocena 5

Świetne szkolenia na wysokim poziomie. Polecam. Zwłaszcza, że są wykonane niezwykle profesjonalnie i przystępnie.

ocena - ocena 5

Wydaje mi się, że jest to jeden z lepszych wyborów jeżeli chodzi o prowadzenie biznesu. Te szkolenia sa przydatne.

ocena - ocena 5

bardzo miła obsługa i pomoc w załatwieniu wszystkich formalności, bardzo sobie cenię taki kontakt ...

ocena - ocena 5

Bardzo pomocny kurs, szkolenie na wysokim poziomie dodatkowo elastyczna załoga, dziękuję pozdrawiam Bartek.

ocena - ocena 5

Same superlatywy ja robiłem kurs przy zakładaniu firmy i starałem się o dofinansowanie. Kursik spełnił moje oczekiwania i się przydał w życiu

ocena - ocena 5

Polecam firmę w zakresie marketingu i reklamy. Także przeprowadzone szkolenie w tym zakresie było bardzo potrzebne i pożyteczne. Dziękuję Panie Rafale.

ocena - ocena 5

Super kursy, polecam :) wszystko mi się podobało, robiłem już wcześniej takie kursy więc miałem porównanie. Jestem zadowolony

ocena - ocena 4

Poprawki moim zdaniem powinny być automatyczne, ale ogólnie nie mam zastrzeżeń co do samego szkolenia i jego przebiegu. Mogę polecić

ocena - ocena 5

świetne szkolenia i elearning, materiały super i konkretne a także dokumenty wysokiej jakości, byłem bardzo zadowolony.

ocena - ocena 5

Polecam usługi doradcze i marketingowe, właściciel jest człowiekiem bardzo sumiennym i pomysłowym. Polecam i dziękuję Panie Rafale.

ocena - ocena 5

Polecam szkolenia jestem bardzo zadowolony z możliwości i kontaktu. Polecam usługi firmy z własnego przekonania.

ocena - ocena 5

Bardzo polecam firmę odnośnie szkoleń. Materiały bardzo konkretne, przejrzysta forma zaliczenia. Bardzo dobry i szybko kontakt.

ocena - ocena 5

bardzo dobry kontakt i doradztwo w zakresie marketingu w internecie, dziękujemy panie Rafale za dotychczasowy kontakt.

ocena - ocena 5

polecamy działania firmy kar-Group, współpracujemy już ponad rok i jesteśmy zadowoleni ze współpracy.

ocena - ocena 5

Polecam z czystym sumieniem firma fachowa bardzo dobry kontakt oraz doradztwo. Dziękuję za efekty dla mojej kampanii, pozdrawiam

ocena - ocena 5

Swietna firma, bardzo dopasowana do rynku pracy, jeżeli chodzi o rynek. Matriały szkoleniowe jasne,proste i dobrze skontruowane. Dobry i prosty sposób na podniesienie kwalifikacji Polecam.

ocena - ocena 5

Firma kreatywna i godna zaufania, ze swojej strony polecam korzystałem. Fachowe i innowacyjne podejście do marketingu, a przede wszystkim skuteczne, a to się liczy.

Administrator 23.07.2024 ocena

A Ty jak oceniasz Kar-group.elk.pl ?
W formularzu poniżej podaj swój nick, treść opinii oraz ocenę w skali od 1 do 5.

Dodaj swoją opinię o Kar-group.elk.pl

Twój nick:

Ocena: z 5

Opinia:

Prosimy nie podawać danych osobowych!


Strony podobne do Kar-group.elk.pl

0

certico.pl

certico.pl

Certico Websolutions Sp. z o.o. - Strona główna

Profesjonalna strona internetowa, profesjonalny sklep internetowy...

Dodano

<<<

 

0

cichowicz.eu

cichowicz.eu

Aleksander Cichowicz - Business Partner

Profesjonalny doradca IT, sieci komputerowe, strony www, systemy CMS, outsorcing php...

Dodano

0


Dodaj stronę podobną do Kar-group.elk.pl

Adres strony:


Pytania na Forum

1
głosów
2
wypowiedzi
7068
wyświetleń

Tworzenie stron internetowych w Częstochowie

Tworzenie stron internetowych Częstochowa kogo z Częstochowy do tworzenia stron www polecacie? Czy znacie www.kbsystems.pl? Co myślicie o ich...

Dodano 03.06.2016

0
głosów
7
wypowiedzi
13920
wyświetleń

Strona firmowa za 500zł

Dzień dobry, chcę zmienić swoją obecną prostą stronę internetową zrobioną przez bratanka na bardziej profesjonalną. Planuję przeznaczyć na ten cel...

Dodano 15.06.2014

3
głosów
1
wypowiedzi
6305
wyświetleń

Wyszukiwarka google na mojej stronie internetowej

Na naszej firmowej stronie prezentujemy pełną ofertę asortymentu, którym handlujemy. Jest tego dużo i chcielibysmy ułatwić ludziom dotarcie do...

Dodano 25.08.2013

2
głosów
0
wypowiedzi
6042
wyświetleń

Zlecenie kampanii AdWords na słowo 'strony internetowe'

Ile kosztowałoby mnie zlecenie kampanii Adwords na słowo "strony internetowe"? chodzi mi o to, ile pieniędzy musiałbym zapłacić za taką kampanie, aby...

Dodano 14.12.2013

  i otrzymaj porady naszych Użytkowników!


Zobacz także