Oferteo.pl

Oferteo.pl
3 Star Rating 3.1 z 28 opinii

Oferteo - Oferty od Firm

Dodaj bezpłatne ogłoszenie kupię lub zlecę, porównaj oferty od firm i wybierz najlepszą. Zlecenia i zamówienia dla firm, instytucji i osób prywatnych!

Strona porusza takie tematy jak usługi remontowo-budowlane warszawa, leasing maszyn i urządzeń, wózki widłowe szczecin, wózki widłowe warszawa, wózki widłowe wrocław, wózki widłowe katowice, wózki widłowe kraków, wózki widłowe łódź, wózki widłowe gdańsk, wózki widłowe poznań, kamery termowizyjne, zlecenia budowlane, zapytania ofertowe, dystrybutory wody, maszyny budowlane, lead generation, zakupy dla firm, wózki widłowe, firmy budowlane, odśnieżanie, kserokopiarki, katalog firm, ogłoszenia, budowa domu, ekogroszek, zlecenia, usługi, zlecę, oferty, kupię, firmy, oraz inne.

Jest skierowana do mieszkańców miasta Katowice, Wiśniew, Rzeszów, Warszawa, Wrocław, Szczecin, Gdańsk, Kraków, Poznań, łódź, Lublin, a także okolicznych miejscowości.

 
 

Opinie o Oferteo.pl

ocena - ocena 5

Dzięki Oferteo za wprowadzenie weryfikacji zlecających kodami SMS! Teraz jak dzwonię do zleceniodawcy na taki potwierdzony numer telefonu to on zawsze wie o co chodzi i jest w temacie, nie trace czasu na rozmowy z trefnymi numerami. Doceniam i daję 5 za ten ruch.

ocena - ocena 1

Mam negatywną opinię na temat Oferteo.pl. Przede wszystkime jakość zakupionych leadów/ofert jest dramatyczna, tzn, iż albo nie skontaktujesz się wcale z firmą której ofertę wykupiłeś albo po kontakcie pozostajesz bez odpowiedzi. 0 odpowiedzialności. Pomijam fakt iż koszt pozyskania klienta jest bardzo wysoki w stosunku do bardzo słabej lub żadnej weryfikacji oferenta. Po wydaniu pieniędzy na zakup punktów zostaniesz zasypany spamem z ofertami z których nic nie uzyskasz.

ocena - ocena 1

Nie polecam tego portalu!!! Całkiem możliwe, że dla właściciela firmy jest to rozsądny portal, jednak zdecydowanie nie dla klienta poszukującego rzetelnej firmy i pragnącego nie nadziać się na pseudofachowców. Korzystałem kilkakrotnie z danych zawartych na portalu OFERTEO, dzięki temu znalazłem paru świetnych fachowców. Jednak, gdy boleśnie nadziałem się na jednego z wykonawców ("Usługi Remontowo-Budowlane Lidia Mańska"), wystawiłem negatywny komentarz, a po czasie okazało się, że nie tylko ja jedyny... to firma założyła od nowa swój profil pod taką samą nazwą, jednocześnie wybielając się i będąc nieskazitelną, więc mogącą naciągać kolejnych potencjalnych klientów. Nie wspominając już o tym, że wcześniej zwrotne komentarze przedstawicieli firmy były ordynarne i obraźliwe. Zatem, jeśli można ot tak sobie usunąć negatywne komentarze i to nie warto ufać takiemu portalowi, bo nie wiadomo, która firma na prawdę jest solidna i komentarze klientów są rzetelne, a która nie, bo po prostu kilka dni temu od nowa utworzyła konto pod taką samą nazwą. Proponuję podchodzić co najmniej z rezerwą do portalu OFERTEO!!!

ocena - ocena 2

Grupa cwanych oszustow i naciagaczy na kase, ktorzy maja burdel w paperach. Lubia wystawiac nie oplacone faktury do przodu i domadac sie oplaty przez blokade kata.

ocena - ocena 1

Zdecydowanie nie polecam tej firmy. Nie wiem też kto kogo powinien straszyć sądem. Za negatywną opinię straszą sądem, a zasługują na gorszą niż na zero.

ocena - ocena 1

Absolutnie nie polecam korzystania z usług tego portalu, jeżeli szanujecie swoje pieniądze. Mają bardzo sprytną praktykę wyłudzenia pieniędzy i traktowania ludzi (w ich mniemaniu) za durniów. Moja przygoda zaczęła się od telefonu "osobistego doradcy" Pana Rafała Cybulskiego. Z tego względu, że NIGDY nie podejmuję decyzji w trakcie rozmowy telefonicznej, poprosiłem o przesłanie oferty na email. Owa oferta okazała się fakturą do zapłaty. O czym dowiedziałem się później. Jeszcze nie miałem pojęcia czym jest ten portal. Zapoznałem się z treścią, i tyle. Po jakimś czasie sam wybrałem sobie pakiet i wykupiłem. Nigdy nie szukam promocji, bo wychodzę z założenia, że nie są one mi potrzbne.. W taki oto sposób wydałem pierwsze 180pln bez kilku groszy. Jakie było moje zdumienie po kilku dniach od wykupienia pakietu, że moje punkty są zablokowane a ja m.negatywny komentarz za brak uiszczenia opłaty. Rozumiecie? ZA PUNKTY KTÓRE SAM ZAKUPIŁEM. No ale nic dzwonię do nich i dowiaduję się, że jeżeli nie zapłacę niemal natychmiast, to podejmą kroki windykacyjne. Moje tłumaczenie, że przecież wykupiłem pakiet dokładnie taki sam jak na fakturze, to chyba jest stan wyrównany, dowiedziałem się, że mam wykupić pakiet i już. Nie lubię problemów, więc uregulowałem fakturę. Dzień lub dwa po opłaceniu faktury, zadzwoniła do mnie Pani i radośnie poinformowała, że mogę już korzystać ze swojego konta a ja jej na to, że nie jestem zainteresowany jakąkolwiek formą współpracy. I tak też się stało. Mój email o usunięcie konta do dzisiaj jest bez odpowiedzi, pseudoofery przychodzą na email a resztę do oceny zostawiam czytelnikom.

ocena - ocena 5

W mojej opinii portal ma dobre założenia. Niestety zauważyłem że większość zapytań jest tylko po to by upewnić się że zlecający podjął właściwą decyzje co do wyboru wcześniej wybranego wykonawcy, lub wykonania szybkiej i taniej wyceny usługi. Ja osobiście używam portalu kilka miesięcy i z całą pewnością nie po zakończeniu pakietu zrezygnuję.

ocena - ocena 1

Na pewno sa tu oszuści którzy obiecują remont w 4 dni,zpisuja umowe i przez mc- nie zrobili nic ale zaliczki biora chetnie.Tak oto spisana umowa z P. Kamilem K.... Jodłowka Pan nie ma zamiaru robic nic.Drzwi krzywo osadzone,nie obrobione,terrakota zle wyłozona nieskończona. Pan nie dobiera telefonów,nie odpowiada na sma i straszy pójsciem na policje./

ocena - ocena 1

Moja opinia to 1, bo nie ma opcji ZERO. Sztucznie tworzone zlecenia. Sztucznie tworzone adresy i nr.tel. Kupiłem kilka pakietów. Wykonałem jedno zlecenie. LIPA LIPA LIPA LIPA.

ocena - ocena 1

Bardzo niska obsluga klienta. Firma bardzo nie profesjonalna. Zdecydowanie nie polecam! Extremely poor customer service. Not very professional. I definitely wouldn't recommend it to anyone.

ocena - ocena 5

Czytam opinie i czytam i jestem co raz to bardziej zalamany podejsciem „polskiego przedsiebiorcy”. Przedsiebiorca najlepiej jakby lezal plackiem - pieniadze same z nieba splywaly a klienci walili drzwiami i oknami. Moi drodzy - chcecie osiagnac sukces jak ja? Zacznijcie z szacunkiem traktowac druga strone transakcji, traktujcie ich tak jakbyscie sami chcieli byc potraktowani. Kontakt telefoniczny, mail, pojechac na spotkanie - po to kupujemy dostep do tych danych aby z nich korzystac, a nie wyslac 100 mailii i dziwic sie na brak odzewu. Co do usuwania opinii negatywnych...toralna bzdura - sam mam dwie opinie negatywne, nie ma sie czym chwalic, bledy mlodosci - nie bylo nawet gadania o tym co by opinie usunac... wiec skonczcie wylewac zale i wezcie sie do roboty!

ocena - ocena 1

Jak na razie same nieaktualne oferty, za które płacisz po 20 zł brutto, swoją drogą ciekawy sposób na biznes :) Według regulaminu serwis nie ponosi odpowiedzialności za oferty nieaktualne Trzeba stworzyć konkurencyjny portal

ocena - ocena 1

Przez portal pozyskalem 2 dostawców, którzy zrealizowali prace. Jeden z nich - malhus - posiadajacy najwyzsze oceny - wykonał prace bardzo niedokładnie. Pomimo wezwania nie usunął wad, za co otrzymał ode mnie negatywną ocenę. Oferteo po 2 dniach usunęli moją ocenę i zażądali przedstawienia dowodów w postaci umowy, ze dany podmiot wykonywał dla mnie prace! Gdy powolalem sie na korespondencję z dostawcą w portalu odpowiedzieli,ze nie maja do niej dostępu. Spotkałem sie juz z takimi praktykami, gdzie usuwa sie negatywne opinie aby promowac swoj portal jako zrzeszajacy samych dobrych dostawców. Niestety to fikcja.

ocena - ocena 1

Oceniam bardzo negatywnie. Otrzymane dane kontaktowe do potencjalnych klientów są niesprawdzone. Zlecenia nieaktualne, na reklamacje nikt nie odpowiada. Strata czasu i co gorsza pieniędzy. NIE POLECAM

ocena - ocena 1

oceniam negatywnie ponieważ skorzystałem tylko z jednej oferty , trzy inne opłacone okazały się nieaktualne,za dwie nie otrzymałem zwrotu. Póżniej nie było interesujących mnie ofert,a w końcu moje punkty straciły ważność,tak więc nie opłaciło się.

ocena - ocena 5

Daję duże 5 temu portalowi, bo są w nim wyłącznie zlecenia od osób, które w tym momencie szukają firm takich jak moja i osobiście wprowadziły swoje zapotrzebowanie. Mam dobrze ustawiony profil mojej branży i rejon działania, dlatego mogę kupować każdy kontakt w chwilę po zgłoszeniu klienta - klineci są tym bardzo mile zaskoczeni a mnie daje to wymierne plusy :)

ocena - ocena 5

Witaj @Arek i @Wykonawca. Cena kontaktu zależy od kategorii branżowej, a w szczególności od kosztów jakie ponosimy, aby systematycznie dostarczać Państwu kontakty danego typu, o jakości najwyższej na rynku - z gotowością zakupową sprawdzaną telefonicznie. Dla przykładu cena kontaktu do osoby chcącej zlecić budowę domu wynosi zaledwie 3 punkty - to kwota od 14,22zł do 23,70zł netto (odpowiednio przy zakupie pakietu 100 i 10 punktów). Prosimy pamiętać, że Firmy obsługujące Klientów z Oferteo.pl konkurują między sobą opiniami dotychczasowych Klientów zebranymi w naszym systemie, doświadczeniem w branży, galerią zdjęć z wykonanych prac, jak również jakością obsługi sprzedażowej. Gorąco zachęcamy Pana do kontaktu z naszym Biurem Obsługi pod numerem +48 71 722 33 28, gdzie przydzielony opiekun biznesowy pomoże Panu w uzyskaniu wysokiej skuteczności działań z naszymi Klientami. Może Pan także samodzielnie spróbować zwiększyć swoją skuteczność poprzez następujące poradniki i narzędzia przygotowane specjalnie dla naszych Firm: (1) Jak sprzedawać usługi i produkty - http://www.oferteo.pl/akademia/jak-sprzedawac-z-oferteo (2) Program Profesjonalnego sprzedawcy - http://www.oferteo.pl/akademia/profesjonalny-sprzedawca (3) Program Polecają Nas - http://www.oferteo.pl/polecaja-nas

ocena - ocena 5

@Bronek K, bardzo Panu dziękujemy za wpis. Każdą opinię traktujemy z uwagą, gdyż zależy nam na satysfakcji Użytkowników Oferteo.pl ze współpracy z nami. W Oferteo.pl najwyższą wagę przykładamy do jakości zapytań o oferty jakie przekazujemy współpracującym z nami Firmom. Bardzo ważną czynnością podejmowaną przez konsultantów Oferteo jest kontakt telefoniczny ze Zlecającymi i Kupującymi. Wszystkie zapytania o oferty z branż o dużym zainteresowaniu Firm, a także zapytania niepełne lub budzące jakiekolwiek wątpliwości, przechodzą tego typu weryfikację. Sprawdzamy gotowość Klientów do zakupu (poprzez termin zakupu, wymagane pozwolenia, gotowość do spotkania, itp.) oraz doszczegóławiamy wstępne oczekiwania. Uzyskane dodatkowe informację wpisujemy do treści zapytań, które Państwu przekazujemy. Wszystkie zlecenia i zamówienia, które przeszły sprawdzenie telefoniczne, są oznaczone graficznie zielonym znakiem V w czerwonym prostokącie oraz dodatkowo opisane (informacje w ramce obok przycisku „Skontaktuj się z Klientem” dostępne po zalogowaniu). Dzięki temu Dostawcy i Wykonawcy, już przed dokonaniem zakupu kontaktu, posiadają komplet informacji o wstępnym zakresie zlecenia/zamówienia, o rodzaju Zleceniodawcy i o jego gotowości zakupowej. Gdyby jednak Zleceniodawca celowo wprowadził w błąd naszego konsultanta, podając nieprawdziwe informacje, wtedy zachęcamy do skorzystania z naszej ścieżki reklamacyjnej gwarantującej zwrot wydanych punktów. W celu uzyskania szybszej pomocy bardzo prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi pod numerem telefonu +48 71 722 33 28.

ocena - ocena 1

Wystawiam temu portalowi negatywną ocenę. Przez 4 lata jak byłem na tym portalu i zakupiłem 5 pakietów i nie zdobyłem w zakresie usług projektowych żadnego zlecenia. Myślę,że to główną tego winą jest błędne założenia funkcjonowania tego portalu sprowadzające się do tego,że wszelkie opłaty ponosi tylko tzw kupujący. Gdyby ten dający ogłoszenie musiał też płacić np. połowę tych punktów które obecnie wynoszą za jedną odsłonę 4 pkt.to na pewno dużo tych cwaniaków którzy obecnie korzystają z tego portalu jako ogłoszeniodawcy zniknełaby z niego.A Tak portal stał się dla nich miejscem łatwych i bezpłatnych wycen sporządzanych przez uprawnionych projektantów w celach sobie tylko znanych.

ocena - ocena 5

Wychodzę z założenia że to całe oferteo jest jedną wielka ściemą a działa na zasadzie aby tylko kupować punkty. Aby zobaczyć kontakt ze zleceniodawcą trzeba średnio dać za taki kontakt około 30 zł brutto (3 punkty) i to jeszcze nie daje nam gwarancji ze takie zlecenie zrealizujemy. Ostatnio jak uzupełniłem swój profil firmowy nagle zaczęły przychodzić zlecenia ale niestety po minucie juz nie były aktualne bo inne firmy złożyły oferty. No trzeba mieć większy refleks hahaha. W przeciągu miesiąca wydałem na punkty około 200zł i nie zrealizowałem żadnego zlecenia. Zastanawiające co ?

ocena - ocena 5

Podziwiam "Wykonawcę" poniżej, który przez 5 lat nie zdobył na Oferteo żadnego zlecenia :) Według mnie kolega chce swoją opinią, odpędzić konukrencję i mieć na dłużej zlecenia dla siebie. Jestem o tym przekonany bo sam mam wiele zleceń z Oferteo, a kontakt ze zleceniodawcą nigdy nie kosztował mnie tam 50pln....

ocena - ocena 1

Jestem na Oferteo jako wykonawca od 5lat i nigdy nie miałem z tego portalu roboty. Dostęp do kontaktu z zleceniodawcą jest strasznie drogi kosztuje 50pln. Od jakiegoś czasu nie mają chętnych do zapłaty za dostęp to pootwierali inne strony które kierują na Oferteo i szukają jeleni którzy zapłacą za dostęp do zlecenia.

ocena - ocena 5

Dzięki Oferteo bardzo szybko znalazłem firmę do wykonania remontu elewacji w moim domu. Jestem bardzo zadowolony i będę wszystkim polecał ten portal, bo za darmochę pomogli mi znaleźć ekipę w czasie kiedy wszystkie znane mi firmy twierdziły, że w tym roku to już nic nie da się zrobić. Jeszcze raz - POLECAM!

ocena - ocena 5

Super stronka - polecam wszystkim firmom do dużych zakupów!

ocena - ocena 5

Polecam stronę Oferteo, można dostać dobre zlecenia dla siebie i firmy, o których mogłem wcześniej tylko pomarzyć jak na przykład prace remontowe w Niemczech na powierzchniach ponad 500 metrów kwadr. I przynajmniej wiem że jak się z klientem skontaktuję to jest on pewny tego zlecenia, wystarczy tylko odpowiednio go przekonać, a na zleceniu i tak się zarobi, a wykupienie kontaktu do klienta za kilkanaście złoty to pikuś.

ocena - ocena 5

Gdy szukałem firmy wykonawczej panował właśnie szczyt sezonu na prace budowlane, a polecone przez znajomych ekipy miały już pozajmowane terminy. Złożyłem zapytanie na Oferteo.pl ponieważ zależało mi na szybkim rozpoczęciu prac. Zaskoczył mnie pierwszy telefon z ofertą, który otrzymałem już w godzinę po zgłoszeniu zlecenia. Poza tym kluczową kwestią jest brak jakichkolwiek opłat. Swoje zgłoszenia składam bezpłatnie i wygodnie, bo nie muszę się rejestrować.

ocena - ocena 5

Tempo w jakim udało mi się sfinalizować zakup było szokujące! Po 3 godzinach do złożenia zgłoszenia otrzymałem pierwszą ofertę, a po niecałym tygodniu miałem już zakupiony wózek widłowy w swojej firmie. Z pewnością nadal będę korzystał z Oferteo, bo jestem człowiekiem zabieganym, a oddanie innej firmie spraw związanych z poszukiwaniem firm dostawczych jest mi bardzo na rękę. Szczególnie jeśli nie ponoszę z tego tytułu żadnych kosztów.

ocena - ocena 5

W dzisiejszych czasach liczy się czas :) Polecam te stronę, bo dzięki niej można sporo tego czasu zaoszczędzić. Napisałem im czego potrzebuję, zadzwonili i porozmawiali, a po kilku godzinach zainteresowane firmy same zaczęły się ze mną kontaktować. Podoba mi się taki układ :) Polecam!

Administrator 14.05.2021 ocena

A Ty jak oceniasz Oferteo.pl ?
W formularzu poniżej podaj swój nick, treść opinii oraz ocenę w skali od 1 do 5.

Dodaj swoją opinię o Oferteo.pl

Twój nick:

Ocena: z 5

Opinia:

Prosimy nie podawać danych osobowych!

Podaj wynik:  =   


Strony podobne do Oferteo.pl

7

transport.monstro.pl

transport.monstro.pl

Giełda Transportowa - Wolne Ładunki, Wolne Pojazdy

Serwis www.transport.monstro.pl to całkowicie darmowa giełda transportowa umożliwiająca skojarzenie osób, firm i instytucji chcących coś przewieźć z osobami, firmami i instytucjami zajmującymi się transportem...

Dodano

<<<

 

5

pchlitarg.info.pl

pchlitarg.info.pl

Pchli Targ - ogłoszenia drobne

Pchli Targ - ogłoszenia drobne w kategoriach: motoryzacja, nieruchomości, budowlane, biznes, sprzęt elektroniczny, sprzęt domowy, praca, usługi, hobby i relaks, sport i turystyka....

Dodano

0

budujesz-kupujesz.pl

budujesz-kupujesz.pl

Portal Budowlany - zlecenia, ogłoszenia, przetargi budowlane z całej Polski

Aktualne ogłoszenia, zlecenia, przetargi budowlane z całej Polski. Szukasz fachowców lub zleceń? Dobrze trafiłeś!...

Dodano

0

favore.pl

favore.pl

Favore.pl - ogłoszenia, zlecenia, usługi

Największa internetowa baza usług i zleceń! Ogłoszenia usługodawców oraz ich klientów - usługi i zlecenia ze wszystkich branż z całej Polski....

Dodano

<<<

 

0

murator.pl

murator.pl

Miesięcznik Murator ONLINE - czytaj najpopularniejszy poradnik budowlany w wersji cyfrowej - Murator.pl

Najpopularniejszy poradnik o tematyce budowlanej. Od ponad 26 lat pomaga w budowie domów. W każdym numerze porady związane z budową, wykańczaniem, remontem ...

Dodano

0

oferia.pl

oferia.pl

Oferia.pl

Szukasz wykonawcy? Chcesz zlecić pracę? Opisz co masz do wykonania, a wykonawcy sami się do Ciebie zgłoszą - oszczędzisz swój czas i pieniądze :)...

Dodano

0

zyskoman.pl

zyskoman.pl

Zlecenia, katalog firm, oferty firm oraz giełda pracy

Serwis ze zleceniami, oferty wykonawców, producentów i importerów...

Dodano

-1

mobilnibrokerzy.pl

mobilnibrokerzy.pl

KBF Mobilni Brokerzy

Dodano

-2

onet.pl

onet.pl

Onet - informacje, rozrywka, emocje

Dzisiaj w Onet.pl: wiadomości z kraju i ze świata; biznes, sport, rozrywka i pogoda. Sprawdź pocztę, bloguj, czatuj i umawiaj się na randki....

Dodano


Dodaj stronę podobną do Oferteo.pl

Adres strony:

Podaj wynik:  =   


Pytania na Forum

2
głosów
130
wypowiedzi
9344
wyświetleń

Informacje o użytkowniku FACET na lento.pl

Mam pytanie czy ogłoszenie na lento FACET-czy on czasem nie jest oszustem-wydaje mi sie ze jest prosze go najpierw sprawdzic .prosze o informacje jak...

Dodano 11.05.2016

3
głosów
9
wypowiedzi
6006
wyświetleń

Ekipa do budowy domu w Aleksandrowie Łódzkim

Mam zamiar wybudować dom w Aleksandrowie Łódzkim. Czy możecie mi polecić ekipę budowlaną z Łodzi , Aleksandrowa Łódzkiego lub okolic? Co sądzicie o...

Dodano 18.09.2015

1
głosów
1
wypowiedzi
6254
wyświetleń

Części do wózków widłowych z firmy Lemarpol - opinie

Witam, chciałbym kupić części do wózków widłowych. Czy kupował ktoś w firmie Lemarpol? Zastanawiam się nad zrobieniem zakupu w tej firmie,...

Dodano 12.11.2015

1
głosów
2
wypowiedzi
7777
wyświetleń

Szukam firmy do budowy energooszczędnego domu parterowego

Szukam firmy która wybuduje mi 150 m parterowy energooszczedny dom pod Warszawą. Interesuje mnie wszystko począwszy od załatwienia wszystkich...

Dodano 05.01.2017

0
głosów
0
wypowiedzi
828
wyświetleń

Gdzie kupię dobrej jakości ekogroszek workowany

Gdzie kupię dobrej jakości ekogroszek workowany w dobrej cenie? Możecie polecić mi jakiegoś sprawdzonego dostawcę? Myślałem o...

Dodano 23.09.2019

  i otrzymaj porady naszych Użytkowników!


Zobacz także