Rekdezynsekcja.pl

3 Star Rating 2.9 z 69 opinii

Rek Dezynsekcja - Zamów profesjonalne usługi dezynsekcji, deratyzacji, dezynfekcji.

Dyskretnie pomożemy Ci uporać się ze szkodniakmi. Zwalczamy pluskwy, prusaki, mrówki, karaluchy, myszy, szczury i kuny. Działamy na terenie Łodzi oraz całej Polski.

 
 

Opinie o Rekdezynsekcja.pl

ocena - ocena 5

Wszystko na plus.

ocena - ocena 5

Specjaliści od pluskiew. Godni polecenia!

ocena - ocena 5

Polecam ten zakład, dziś byłem umówiony z innym fachowcem ale niestety nie stawił się na drugi oprysk i przestał odbierać telefon. Udało mi się tutaj załatwić usługę tego samego dnia. Wszystko wyglądało bardzo fachowo, dostałem fakturę i gwarancję. Teraz po powrocie do domu widzę tylko martwe pluskwy. Pozdrawiam Pana

ocena - ocena 5

Fachowa robota.

ocena - ocena 5

Pluskwy zdezynfekowane. Szybko i solidnie. Polecam

ocena - ocena 5

4 lata współpracy w ochronie przed szkodnikami i w HCCP. Firma profesjonalna i dyspozycyjna dla klientów. Polecam i pozdrawiam właściciela.

ocena - ocena 5

Wiedza pana Radka o kunach i ich zwyczajach imponująca, po wielu wcześniejszych doświadczeniach bez wahania muszę powiedzieć że to najlepszy specjalista w tej dziedzinie z którym miałam przyjemność. Polecam szczerze, jako doświadczona ,,hodowczyni,, kun .

ocena - ocena 5

Wystawiam najwyższą notę, brak uwag

ocena - ocena 5

Polecam.

ocena - ocena 5

Dziękuję za szybką reakcję na zgłoszenie. Udało się pozbyć pluskiew z domu po jednym zabiegu. Jeszcze dziękuję że daliście radę przed świętami.

ocena - ocena 5

Zgodnie z umową zostawiam 5. Nie mam uwag ani co do działań Pana Reka. Kuny zniknęły co prawda po kilku dniach, nie natychmiast. Ale efekt jest i się utrzymuje

ocena - ocena 5

Firma godna polecenia, usługa wykonana fachowo z efektem natychmiastowym. Dot. pozbycia się kun z poddasza

ocena - ocena 1

Złodziej. Złodziej. Złodziej. Strona internetowa, wszystko pięknie opisane, ale po jednym nieskuteczny zabiegu za 1200 zł, zapada się pod ziemię, nie odbiera telefonów i nie odpowiada na maile. Mimo udzielnej 6 miesięcznej gwarancji. Ten typ kwalifikuje się złożenia zawiadomienia. Ilu ludzi już oszukał?

ocena - ocena 1

Ty dziadu rek, to ty jesteś ta sama firma ddd control. Masz dwie strony, oszukujesz ludzi na okrągło. Powinni ci lanie spuścic dobre ludzie. Kanciarz i oszust wziął pieniądze i pluskwy dalej są. Ddd control łódź oszust.

ocena - ocena 1

Niestety jestem bardzo zawiedziona. Pan Rek początkowo na mnie zrobił bardzo dobre wrażenie, przyjechał do naszego domu i za spore pieniądze "pozbył się" kun i rzekomo zabezpieczył ogród. Powiedział, że jeśli ubezpieczyciel nam nie odda całej kwoty, możemy sie odwołać. Ubezpieczyciel oddał tylko 20% kwoty i wtedy Pan Rek przestał odbierać telefony i odpisywać na maile. Dał 6-m "gwarancje", że kuny nie wrócą a kuny wróciły na mrozy, po 2,5 miesiącach w potwornych ilościach. Doradzał wcześniej, żeby dach łatać wiosną i tak mamy umówioną firmę, więc kuny nadal mają jak wejść! Ostrzegam bardzo. To straszne, że ludzie tak bezczelnie nieuczciwie wydzierają pieniądze.

ocena - ocena 1

Witam ja też zostałem oszukany prze tego Radosława R. Przyjechał niby popsikał na korniki po tygodniu miały zginąć mija już 4 tygodnie a korniki jak są tak są telefonu nie odbiera a umówił sie na piatek że przyjedzie i ślad po nim zaginął . Jak by ktoś chciał założyć ze mną sprawę w sądzie to zapraszam bo ja mu daje czas do 27.09.2023 po tym czase kieruje sprawę do mojego adwokata i do sądu . mail do kontaktu michalfarmer2@gmail.com

ocena - ocena 1

Umówiłam się na wizytę, Pan potwierdził, ale nie przyjechał, mimo telefonów. Nieładnie tak traktować klienta z problemem. Nie polecam.

ocena - ocena 1

Od 3 miesięcy nie można sie umówić na wizytę mimo gwarancji. Kuna jak była tak jest. Nie odbiera, umawia sie i nie przyjeżdża nie odpisuje. Oszustwo

ocena - ocena 1

Nas też oszukał złodziej wziol pieniądze i więcej sienie pokazał. Nie odbiera telefonu ale widzę właśnie czemu. Rek dezynfekcja i ddd control to ta sama firma.

ocena - ocena 1

Złodziej przyjechał na kuny , wziął pieniądze i zniknął nie odbiera telefonu. A kuny mam cały czas i pogryzły elektrykę. Cham i oszust.

ocena - ocena 1

S........ jeden oszukałeś mnie nie odbierasz telefonu a zabieg wodą mi zrobiłeś. Karma wraca Chamiec jeden

ocena - ocena 1

Oszust . Oszust. Oszust. Oszust. Oszust. Oszust. Oszust.Oszust. Oszust. Rekdezynsekcja.pl. dddcontrol.pl

ocena - ocena 5

Polecam rekdezynsekcja. Znamy się od lat.

ocena - ocena 1

Zamówiłem go z neta, ddd control , okazało się że to jest ten oszust z Łodzi z rekdezynsekcja, zmienił nazwę firmy i ulice bo ludzie go chcą dopasc . Mnie też oszukał a to ten sam cwaniak ze rzgowskiej.

ocena - ocena 5

Polecam firmę rekdezynsekcja. Wiedza o zwyczajach kun jak i sposoby zwalczania nie do pobicia.

ocena - ocena 5

Ja jestem zadowolony z waszej pracy. Polecam innym.

ocena - ocena 1

Ta strona to oszustwo, wyłudzanie pieniędzy za nie wykonane usługi. Brak faktury, nie odbiera telefonu. Pieniądze wziął z góry, drugi raz już nie przyjechał. S S S k ur wy syn

ocena - ocena 1

Nie odbiera telefonu. Nie wystawił faktury ani nic. Zabieg mi zrobił tak że prusaki chodzą dalej po chałupie. Jak się dzwoni z innego numeru to odziwo odbiera. Menda jedna.

ocena - ocena 1

Ja nie polecam rekdezynsekcja.pl Po pierwsze nie odbiera telefonów po zabiegu nie mam potwierdzenia zrobienia usługi. Porażka ten gościu.

ocena - ocena 1

Widzę że to samo co u innych. Oszust jak nic. Pryska a potem już na zabieg nie przyjeżdża. Zwykły amator.

ocena - ocena 5

Już drugi raz korzystałam z usług Pana Radosława, rok temu pozbył się kuny i zniknęła z dnia na dzień, w tym roku jak na razie też zrobiło się cicho. Pozdrawiam -opinia zgodnie z prośbą

ocena - ocena 5

Polecam usługi rekdezynsekcja

ocena - ocena 1

Fakturę celowo wystawił że do zapłaty, zapłaciłam gotówką. Próbowałam złożyć reklamacje na jego usługę to powiedział że najpierw musze opłacić fakturę. Podstępny typ, i cwaniak. Ostrzegam przed nim !!!

ocena - ocena 1

Telefonu nie odbiera cały dzień dzwonie a ty łobuzie miałeś przyjechać i mi zrobić drugi zabieg na robaki i pieniądze wzioles i uciekłeś. Rekdezynsekcja Łódź to oszust największy z Łodzi, radze czytajcie ludzie opinie bo o nim to już całą łódź mówi. Totalny brak kultury i zwykły złodziej.

ocena - ocena 1

Totalne dno rekdezynsekcja. Miał dojechać i porawic usługę na kuny . Popryskał czymś tam, nic nie dało. Takie środki to się robi zapobiegawczo. A jak już Kuba jest to się pułapki rozkłada. Nie ma pojęcia o tych usługach. Kasę pobrał z góry dal gwarancję. Nie odbiera telefonu już wcale ale widzę że nie tylko ja tu jestem oszukany. Proszę pisać wszystkie osoby oszukane na valdi@gmail.com

ocena - ocena 1

Po wykonaniu usługi nie odbiera telefonu. Blokuje numer. Firma rekdezynsekcja.pl pisze żeby było jasne bo widze ze ten pan udaje że to inna firma. Jest Pan nie powazny tak się nie prowadzi firmy żeby ludzi oszukiwać. Nawet paragonu nie dał bo miał dać na drugim zabiegu ,nie przyjechał nawet i to jest zwykłe oszustwo. Zgłoszę sprawę do rzecznika konsumentów i zrobię wszędzie opinie o Panu gdzie sie da

ocena - ocena 1

Usługa na pluskwy, przyjechał popryskał, miał zrobić następny zabieg, nie przyjechał umawiał się trzy razy . Potem chciałem zadzwonić zablokował mój telefon. Jak zadzwoniłem z żony rozłączył się i zablokował żony Numer. Nie wystawił faktury ani paragonu. Pieniądze to wziął odrazu . Czytam te opinie to widzę że rekdezynsekcja.pl to zwykli oszuści. Proszę o kontakt wszystkich oszukanych ludzi ,należy zrobić z tym ludzikiem porządek, mój mail zbig655@wp.pl

ocena - ocena 4

Dzień dobry, do dwóch poniższych komentarzy: zakład samochodowy, Marcin. Jeśli korzystali Państwo z naszych usług proszę o kontakt telefoniczny lub e-mail rekdezynsekcja@gmail.com, jeśli nie to proszę nie tworzyć spamu tylko dokładnie sprawdzić z czyich usług Państwo korzystali. Nie mamy w zwyczaju blokować numerów telefonów, co do kun nigdy nie rozstawiamy żadnych urządzeń tylko stosujemy środki chemiczne, więc nie możliwe że umawialiśmy się na rozstawienie czegoś.

ocena - ocena 1

Problem był z kuną na poddaszu, facet przyjechał miał rozstawić pułapkę, stwierdził że popryska jakimś środkiem odstraszającym. Miało pomóc, kuna dalej jest i niszczy wszystko. Zwykły dziad z ciebie i tyle. Jak dzwoniłem po firmach to nikt takich metod nie stosuje, stosujesz ty żeby odrazu pieniądze zainkasować i się już nie pojawić nigdy więcej u klienta. Oszust pieprzony.

ocena - ocena 1

Chłopie zwróć mi pieniądze nie dość że problem z robactwem mam cały czas to zablokowałeś mój numer telefonu, jak dla mnie jesteś zwykłym oszustem. Po przeczytaniu opinii tutaj wiem już na pewno. Nie polecam nikomu !

ocena - ocena 5

Polecam usługi likwidacji kun. Pozdrawiam.

ocena - ocena 5

Firma rekdezynsekcja bardzo przystępna, współpracujemy kilka lat na terenie naszego obiektu i nie mamy zastrzeżeń.

ocena - ocena 5

Polecam bez wątpienia. Ps. Zmieńcie sobie ilość wymaganych znaków do wystawienia opinii. Nie wiadomo co pisać

ocena - ocena 5

Firma warta polecenia, usługa skutecznie zlikwidowali problem z kunami na strychu. Minęło już dwa tygodnie i od popryskania się nie pojawiają. Dziękuję do widzenia

ocena - ocena 1

Najgorszy pseudofachowiec. Pieniądze pobrał reklamacji nie uwzględnił. Telefonu już nie odbiera i blokuje mi numer. Ta sama sytuacja co u innych . Frajer nic więcej.

ocena - ocena 3

Pan Rek wywiazał sie z umowy co do reklamacji..Pieniądze oddał.Szkoda tylko,że trzeba było tyle nerwów.Można to było załatwić normalnie,bez uników.

ocena - ocena 1

No i zabawy ciąg ,dalszy zapewnienia ze juz wysyła pieniądze z reklamacji,a kasy jak nie było tak nie ma.

ocena - ocena 1

Ja też proszę o kontakt wszystkich którzy zostali oszukani przez reksezynsekcja mój mail marti1978@o2.pl

ocena - ocena 5

Jeśli ktoś z komentujących rzeczywiście korzystał z naszych usług proszę o kontakt mailowy na rekdezynsekcja@gmail.com. proszę uprzednio upewnić się że korzystali Państwo z usług naszej firmy.

ocena - ocena 1

Dlaczego nie odbierasz telefonu Pan, skasowałeś duże pieniądze i miałeś Pan zrobic drugi zabieg. Telefon zablokowałeś mój i żony. Przestrzegamy przed oszustem rekdezynsekcja.pl

ocena - ocena 1

Załatwił nas tak samo jak tu wszystkich . Wziął kasę i nigdy więcej się nie pojawił brak faktury. Nie odbiera telefonu. Chętnie zgłoszę to do skarbówki i gdzie się da.

ocena - ocena 1

Co za facet.Oszust.Proszę na niego uważac.Ode mnie wziął 1800 zl,kuna jak była tak jest i sieje jeszcze wieksze spustoszenie.Umawiał sie 3 razy i jechał na 100 procent ,tylko jakoś nie dojechał

ocena - ocena 1

Poszukuję osób, które zostały oszukane przez "firmę" Rekdezynsekcja.Pl Proszę o kontakt na mail ignas95@wp.pl Gdy zgłosimy sprawę wspólnie, zatrzymamy jego działalność, by nikt inny się nie naciął

ocena - ocena 5

W odpowiedzi na ostatnią opinię. Jeśli korzystali Państwo z usług naszej firmy proszę po wcześniejszym upewnieniu się skierować swoje wątpliwości na adres e-mail rekdezynsekcja@gmail.com. Jeśli Państwa wątpliwości co do wykonanej usługi są zasadne na pewno rozwiążemy je w satysfakcjonujący sposób.

ocena - ocena 1

Nie polecam oszukał nas w podobny sposób jak tu innych. Podobny plan działania pieniądze pobrane usługa nie dokończona faceta nie ma, zapadł się pod ziemię. Powinni ci ludzie dobrze mordę obić ty oszuscie bandyto jeden.

ocena - ocena 1

UWAGA!!! Przestrzegam przed oszustem z firmy Rek Damian Rek, ty gnoju jeden miałeś przyjechać dokończyć usługę pobrałeś pieniądze za dwa zabiegi i nie przyjechałeś na drugi, zablokowałeś nasz numer gnoju jeden. Cwaniak, manipulator najgorsze ścierwo z tego typa. Oszukał nas perfidnie . Faktycznie ten typ jeżdzi po ludziach robi jeden zabieg i więcej nie przyjerzdza inkasuje pięniądze bez żadnego pokwitowania i blokuje numer telefonu. S....... nic więcej.

ocena - ocena 5

Zgodnie z prośbą wystawiam opinie odnośnie usługi wypędzania kun. Minął miesiąc odkąd w/w firma wykonała zabiegi u mnie w domu. Efekt bardzo zadowalający, z czystym sumieniem polecam usługi tej firmy.

ocena - ocena 5

Polecam korzystanie z usług tej firmy. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do obsługi czy fachowości. Klient zadowolony

ocena - ocena 5

Współpracujemy z firmą rekdezynsekcja od 4 lat, do tej pory współpraca przebiega bez zarzutów. Pozdrawiam

ocena - ocena 5

Firma rzetelna, godna polecenia. Jak co roku przegonili kunę. Szybko sprawnie i profesjonalnie. Polecam

ocena - ocena 5

Polecam pana Radka pozbyłam się pluskw z domu po dwóch latach walki i korzystaniu z innych fachowców. Daje pięć

ocena - ocena 5

Wielokrotnie korzystaliśmy z usług firmy rekdezynsekcja, to chyba jakaś pomyłka z tymi opiniami poniżej. Pan Rek działa profesjonalnie i skutecznie. Jeśli nie odbiera to wystarczy napisać SMS i oddzwania.

ocena - ocena 1

Szukałam opinii, nim umówiłam się z facetem. Niestety nie znalazłam. teraz nie odbiera telefonu. Zgłoszę sprawę na Policję, trzeba ukrócić takie rzeczy.

ocena - ocena 4

Proszę napisać która firma jest oszukańcza ,Ddd Control Damiana Reka czy Rekdezynfekcja Romualda Ręką

ocena - ocena 1

Przestrzegam wszystkie osoby przed usługami pana Radosław Rek z Łodzi, które szukają pomocy w zwalczaniu kuny. Gwarantuje 6 miesięcy skuteczności opryskuv i ewentualną poprawę. Niestety po dwóch tygodniach kuna wróciła, a człowiek nie odbiera telefonu i w żaden sposób nie ma z nim kontaktu. Usługa 1200 zł pieniądze w błoto. Proszę też zwrócić uwagę na fakturę, którą błędnie wystawia w formie elektronicznej jako do zapłaty, zamiast zapłacono gotówką co miało miejsce w moim przypadku! Na korektę czekam do dnia dzisiejszego po oprysku, który miał miejsce 04.10. 2022

ocena - ocena 5

Firma "DDD Control Damian Rek" z Łodzi nie ma nic wspólnego z osobą RADOSŁAWEM Rek działającym pod nazwą firmy "Rekdezynsekcja" (zbieżność nazwisk). Moja firma działa uczciwie i nie ma problemu z kontaktem z nami. Uczulam wszystkich żeby nas ze sobą nie kojarzono i nie wystawiano mi fałszywie negatywnych opinii.

ocena - ocena 1

Uwaga nie uczciwa firma, kasę pobrał a usługi nie dokończył. Nie odbiera już od nas. Typowe zachowanie oszusta.

ocena - ocena 1

Przestrzegam, oszust. Nie odbiera po wzięciu pieniędzy za usługę telefonu, reklamacja u niego nie istnieje. W Łodzi mówią że to największy oszust. Nie wystawia paragonów niczego .potem blokuje numer.

ocena - ocena 1

Uwaga nieuczciwy człowiek, nagminnie oszukuje ludzi , zmiana nazwy firmy z rek, na ddd control. I dalej oszukuje. Tym osobnikiem powinno zająć się nawet CBP.Perfidny s....... i oszust.

Administrator 17.04.2024 ocena

A Ty jak oceniasz Rekdezynsekcja.pl ?
W formularzu poniżej podaj swój nick, treść opinii oraz ocenę w skali od 1 do 5.

Dodaj swoją opinię o Rekdezynsekcja.pl

Twój nick:

Ocena: z 5

Opinia:

Prosimy nie podawać danych osobowych!


Strony podobne do Rekdezynsekcja.pl

0

arsen-lodz.pl

Arsen Clean – Specjalistyczne Usługi Sprzątające, usługi DDD

Masz problem z insektami, odorem, bałaganem? Oferujemy profesjonalne usługi sprzątające. Pozbędziemy się pluskiew, larw, nieprzyjemnego zapachu, bakterii....

Dodano

<<<

 

0

dddcontrol.pl

Zwalczanie szkodników i drobnoustrojów Łódź – DDD Control, Łódź

Oferujemy usługi z zakresu dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji oraz likwidacji szkodników, ozonowania i sprzątania pomieszczeń po zmarłych. Zapraszamy!...

Dodano


Dodaj stronę podobną do Rekdezynsekcja.pl

Adres strony:


  i otrzymaj porady naszych Użytkowników!


Zobacz także